Araç Kiralama Alanında Uzmanlaşmış Dijital Çözümler

Araç kiralama sektörü, online rezervasyon konusuna en uyumlu alanlardan biri. Bu alandaki rezervasyon modülleri, kullanıcıya sundukları kolay arayüz, güvenli ödeme, ödeme alternatifleri ve kampanyalarla rekabette güçlenme şansına fazlasıyla sahip.

Rent a car alanında blog açma fikri bizce çok yeni değil ama henüz gerçekten çok başarılı olmuş ve bizce gerçekten hedefe ulaşmış bir örneği de yok. Hedefe ulaşmaktan kastımız; blogun kendi başına bir alan olarak trafik kazanması. Bu alandaki blogların, oto haber siteleri gibi çok dinamik ve çok güncel olması gerektiğini düşünüyoruz. Araç kiralama markası için açılmış bir blogda neler yapmak gerekir?

  1. Öncelikle SEO kanadında bildiği gibi www.markaadı.com.tr/blog olmalı.
  2. Blog, yeni araba modelleri, oto haberler, sektörel haberler, röportaj, test içerikleri, zengin ve keyifli seyahat önerileri, markanın kampanya haberleri-marka haberleri ile sürekli zengin, güncel kılınmalı.
  3. Özellikle otomobil meraklıları için en yeni modeller, fiyatları ve araba görselleri gibi içerikler sıklıkla hazırlanmalı.
  4. Günde en az 5 haber girişi yapılmalı.
  5. Araç test videoları hazırlanıp YouTube kanalı üzerinden blogda da bu videolar paylaşılmalı.
  6. Hepsinden önce çok iyi bir sektörel SEO çalışması yapılmalı.
  7. Siteden blog, blogdan da site sürekli beslenmeli.
  8. Seyahat blogları, otomobil blogları ile işbirlikleri yapılık link alınmalı.
  9. Blog tasarımı çok hareketli ve canlı olmalı.
  10. Blog tasarımı slyderlar ve video alanları içermeli.

Doğru bir ekiple siz de dijital alanda başarı sağlayabilirsiniz. Depar Bilgi Teknolojileri olarak size uygun çözümler üretmek için buradayız. Bizi arayın, dijital dünyada size destek olalım.

Dijital dünyaya ilk adım için hızlı web sitesi hizmetimizden yararlanabilir, alanında uzman dijital pazarlama uzmanlarımızla çalışabilirsiniz. Özel yazılım ve mobil uygulama çözümleri ile müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz.