Microsoft Office Eğitimleri Depar Akademi

Microsoft Office Eğitimleri

Word, Excel, Outlook, Powerpoint, Access vb programlarının becerilerinin kazanımı sağlanarak, birçok alanda yetkinlik kazanabilirsiniz. Raporlama, hesaplama ve sunum hazırlama gibi görevler için kullanılan bu programları detaylı bir şekilde öğrenebilir ve işlerinizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Microsoft Word

Microsoft Excel

Microsoft PowerPoint

Microsoft Outlook

Microsoft Access

Visual Basic for MS Excel

Visual Basic for MS Access

Excel Dashboard

Microsoft Project Professional

Excel Makro Eğitimi

1. Microsoft Word

Yazışmaya dayalı işlerde çok fazla kullanılan Microsft Word aslında farklı birçok özelliğe sahiptir. Bu eğitimle bütün özelliklerini en etkili şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Bu sayede çok farklı çeşitte belgeler hazırlayabileceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

2. Microsoft Excel

Microsoft Office Excel ile birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğitimde iş, satış ve üretim vb. takiplerini rahatça yapabileceğiniz, hesaplamalara kafa yormadan ulaşabileceğiniz ve verileri kolayca değerlendirebileceğiniz tablolar ve raporlar oluşturmayı öğreneceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

3. Microsoft PowerPoint

Sunum işlerinizi anlatmakta önemli bir araçtır. Powerpoint eğitimi ile sunumlarınızı daha etkili ve bütün özelliklerinden en doğru biçimde yararlanarak hazırlayabileceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

4. Microsoft Outlook

Bugün neredeyse her iş yerinde kullanılan outlook programını en etkin biçimde kullanmak bu eğitimin amacıdır. E-posta, kişi, takvim vb. işlerinizi kolayca takip ederek yönetebileceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

5. Microsoft Access

Microsoft Access ile veri tabanınızı rahatlıkla oluşturabilir ve bu veri tabanını tablolara dönüştürebilirsiniz. Kullanımı açısından çok pratik olan bu uygulama iş hayatınızda size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

6. Visual Basic for MS Excel

Bu eğitimde Visual basic for Excel dilini kullanarak bilgisayar programlamanın temellerini öğreneceksiniz. Bu dersten başarılı olmak için önceden programlama veya mühendislik bilgisine gerek yoktur. Yazacağınız uygulamaları VBA dilinde yazarak Excel’den daha fazlasını elde edebilirsiniz. Daha da önemlisi, gelecekte diğer bilgisayar dillerini hızlıca öğrenmenizi sağlayan programlama mantığını anlayacaksınız.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

7. Visual Basic for MS Access

Bu eğitimde Access formlarınız ve veritabanlarınız üzerinde daha fazla kontrol sağlamak veya daha çok iş yapar hale gelebilmek için Visual Basic dilini kullanarak tüm yapıları kullanabilecek duruma geleceksiniz. En önemli yapısı olan modüller, arka planda çalışan ve diğer öğelerin gerçekleştirebileceğinden daha karmaşık işlemler gerçekleştiren VB kodları yapısına girerek birçok işi kolaylıkla yapacaksınız.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

8. Excel Dashboard

Excel kullanıcısı olmanız için gereken tüm ipuçlarını, püf noktaları, kısayolları, işlevleri ve formülleri öğrenin. Özellikle profesyonel finansal analiz ve finansal modellemeleri Excelde yapar hale gelin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

9. Microsoft Project Professional

Derin planlama, kaynak kapasitesi planlaması, ilerleme takibi ve durum raporlaması yapmayı öğrenmeye başlayın ve bununla birlikte, Microsoft Project’i nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğrenin. Ayrıca, Microsoft Project’in kullanımında en iyi yöntemleri öğrenmeye başlayın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

10. Excel Makro Eğitimi

Excel Makro Eğitimi ile katılımcıların, MS Excel’i programlayarak uygulama geliştirmelerini, VBA programlama diliyle yordam ve modüller oluşturmayı, programlama temelleri olan değişken, fonksiyonlar, blok kontrol deyimleri, döngüler gibi metotları öğrenmeyi, form ve form elemanlarını programlamayı öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Böylece Excel’de tekrarlanan işleri tek bir komutla yapabileceklerdir.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler