Hp eğitimleri Depar Akademi

HP Eğitimleri

HP ağ ve depolama ürünleri ve teknolojisi konusunda yetkinlik eğitimleridir. Etkili HP teknoloji yönetimi için gereken becerilere sahip olmanızı sağlamak için tasarım, kurulum, bakım ve sorun giderme konularında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Implementing HP Blade System

Implementing HP ProLiant ML/DL Servers

Integrating and Managing HP Blade System in the Enterprise

Integrating and Managing HP ProLiant ML/DL Servers in the Enterprise

HPE – Series Networking Technologies

Implementing HPE – Series Networks

HPA – Series Networking Technologies

Implementing HPA – Series Networks

Implementing HP Network Infrastructure Security

Implementing HPE – Series Wireless LANs

1. Implementing HP Blade System

HP Eğitimleri altında verilen bu eğitimde HP BladeSystem Solutions uygulamasını müşterinin BladeSystem çözümünü çevrimiçi hale getirmek ve uygulamaların dağıtımına hazırlanmak için gereken başlangıç ​​kurulum ve başlangıç ​​görevlerine odaklanan kapsamlı bir eğitimdir. Eğitimde, muhafaza, sunucu blade’leri, ara bağlantı modülleri, depolama blade’leri ve yönetim aygıtları dahil olmak üzere HP BladeSystem bileşenlerini başarıyla kurmak ve yapılandırmak için gereken teknik bilgileri sağlar. Dağıtım araçlarını kullanarak birden fazla işletim sistemi kuracak ve ayrıca HP yönetim yazılımını kullanacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Implementing HP ProLiant ML/DL Servers

HP ProLiant ML / DL / SL Sunucuları eğitimi uygulaması, bir müşterinin sunucusunu çevrimiçi duruma getirmek ve uygulamaların dağıtımına hazır olmak için gereken başlangıç ​​kurulum ve başlangıç ​​görevlerine odaklanacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Integrating and Managing HP Blade System in the Enterprise

Bu eğitim ile birlikte kurumsal altyapınızda ve genel ortamda Kuruluşa HP Blade Sistemini Tümleştirme ve Yönetme gibi işlemleri öğreneceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Integrating and Managing HP ProLiant ML/DL Servers in the Enterprise

Bu eğitim, komut dosyası oluşturma, performans ayarlama, gelişmiş sorun giderme, sanallaştırma ve kümelenmiş ortamlar gibi gelişmiş konulara odaklanır. Ayrıca, kuruluştaki ProLiant ML / DL çözümlerine ve bu çözümlerin müşterilerin bugün karşı karşıya kaldığı gerçek sorunları nasıl çözebileceğinize odaklanacaktır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

5. HPE – Series Networking Technologies

Bu eğitim ile birlikte, Access Point cihazları olan HP E serisi Switch, Wireless  ve arkaplanda çalışan mantıksal yapıya giriş seviyesinde bilgi ve tecrübe kazanımı sağlanacaktır. Aynı zamanda IPv6 ve Network yönetim platformu HP ProCurve Manager Plus üzerine değinilecektir.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

6. Implementing HPE – Series Networks

HP E-Serisi Ağlarını uygulamayı öğrenmeye başlayın. HP E-Serisi ProVision ASIC anahtarlarına göre esnek anahtarlamalı ve yönlendirilmiş birleşik ağları tasarlama ve uygulama tekniklerini açıklayabilir hale gelin. Ayrıca, Birleşik bir altyapı üzerinde ses, video ve veri iletimini destekleme “üçlü oyun” gereksinimini yerine getirebilecek donanıma bu eğitim ile erişin.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

7. HPA – Series Networking Technologies

A Serisi ağ ürünleri ve teknolojilerini tanımlamayı, temel kurulum parametrelerini yapılandırmayı, A Serisi anahtarlar ve yönlendiriciler için güncelleme yazılımını, çeşitli VLAN yapılandırmalarını desteklemek için bağlantı noktalarını ana hat, erişim veya karma mod için yapılandırma gibi komplex yapılara giriş yapın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

8. Implementing HPA – Series Networks

Eğitim içerisinde yapacağınız işlemler temel esasen HPA Serisinden olan, Ağların Uygulanması veya implement edilmesine odaklanmaktadır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

9. Implementing HP Network Infrastructure Security

Bu eğitim, Ağ koruması için kullanılan HP Ağ güvenliği özelliklerini yapılandırmak, sorunlarını gidermek ve uygulamak üzere tasarlanmıştır. Hem A Serisi hem de E Serisi cihazlarda ağ koruma özellikleri üzerinde durulacaktır. Ayrıca, Ağ trafiğini filtrelemek için kullanılan erişim kontrol listeleri, port güvenliği, DHCP koruması, MAC adresi koruması gibi işlemlerde uygulanacaktır.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

10. Implementing HPE – Series Wireless LANs

HP E Series Wireless Ağlarının yapısal olarak kurulması, implement edilmesi ve bakımı konularında derin olarak bilgi ve birikim sahibi olacaksınız.

Eğitim 3 gün 18 saattir.


Depar Akademi Kurumsal Eğitimler