Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimleri Eğitimleri

Yazılım projeleri ve Bilgi Teknolojileri günümüzün en vazgeçilmez unsurları olmak ile birlikte sürekli değişen dinamikler nedeni ile çok önemli bir hal almaktadır. Tüm beklentileri karşılayabilmek için iş stratejisini destekleyen değerler yaratmasının yanı sıra hizmet yönetimlerinde uzmanlaşmak isteyen herkes için yönetim terminolojisinin kavramlarını, süreçlerini, fonksiyonlarını, araç ve tekniklerini öğretmeyi amaçlayan eğitimlerdir.

Süreç Yönetimi

COBIT

CMMI

Proje Yönetimi

İş Analizi

Süreç Yönetimi Eğitimleri

Süreç Yönetimi uluslararası bir BT hizmet yönetim çerçevesidir. 5 evre ve 26 sürecin anlatıldığı; Doğru servislerin, doğru müşterilere, müşteri ihtiyaçları ..

COBIT Eğitimleri

Capability Maturity Model Integration Yazılım projeleri için bir süreç modeli olup, örgütlerin yazılım süreçlerinin (Yazılım planlama, geliştirme, ..

CMMI Eğitimleri

Windows’u tam anlamıyla bilmek isteyen sistem yöneticileri, işlem halindeyken kullanıcıların Windows makinelerini yönetmesine yardımcı olacak bilgiler bu eğitim ile sizlerle buluşuyor.

Proje Yönetimi Eğitimleri

Proje Yönetimi metodolojisinin, bilgi ve süreçlerinin ayrıntılı biçimde irdelendiği bir eğitim programıdır. Temel Proje Yönetim Terminolojisi, ..

İş Analizi Eğitimleri

İş Analizi, uluslararası kabul görmüş metodolojiler ile proje yönetim süreçlerini, standartları ve teknikleri ..

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler