Exchange Server Eğitimleri Depar Akademi

Exchange Server Eğitimleri

Bu bilgisayar bilimi eğitimi ile bir Exchange Server organizasyonunu desteklemek için Active Directory altyapı gereksinimlerinin planlanması ve yapılandırılması açıklanmaktadır. Bununla birlikte sunucuların mesajlaşmaları nasıl dağıttığı ve yapılandırdığını nasıl yönetileceği gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Administering Microsoft Exchange Server 2016

Designing and Deploying Microsoft ExchangeServer 2016

1. Administering Microsoft Exchange Server 2016

Bu eğitimde ExchangeServer 2016’yı nasıl yapılandıracağınızı ve yöneteceğinizi, Exchange Yönetimi Kabuğu kullanarak toplu işlemlerin nasıl yapılacağı da dahil olmak üzere posta alıcılarının ve ortak klasörlerin nasıl yönetileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca müşteri bağlantılarını yönetmeyi ve ileti taşımayı yüksek oranda kullanılabilirsiniz. ExchangeServer dağıtımlarını uygulamayı, yönetmeyi, yedeklemeyi ve olağanüstü durum kurtarma çözümlerini nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Designing and Deploying Microsoft ExchangeServer 2016

Bu modül bir ExchangeServer dağıtımını planlamak için gereklilikleri ve konuları açıklar. ExchangeServer 2016’daki yeni özelliklerini keşfederek bilgi birikiminizi tazeleyin. Ayrıca Birleşik Mesajlaşma (UM) dağıtımını tasarlamayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler