Virtualization Eğitimleri Depar Akademi

Virtualization Eğitimleri

Sanallaştırma, son yıllarda BT dünyasının kritik öneme sahip bir odak noktası haline geldi. Sanallaştırma teknolojileri, sayısız şirket tarafından iş yüklerini birleştirmek ve BT ortamlarını ölçeklenebilir ve daha esnek hale getirmek için kullanılmaktadır. Bulut bilişimi öğrenmek istiyorsanız, temel sanallaştırma teknolojisi kavramlarını öğrenmeye başlayarak bir adım atabilirsiniz.

Infrastructure Provisioning with System Center Virtual Machine Manager

Implementing a Software-Defined DataCenter

1. Infrastructure Provisioning with System Center Virtual Machine Manager

Bu ileri seviye kursunda, Sanal Makine Yöneticisi’ni (VMM) kullanarak bir Server ortamında hizmet ve altyapıyı uygulama, yönetme, bakımını yapma ve sağlama hizmetini öğreneceksiniz. Ayrıca, işletim sistemini VMM’de dağıtıma hazırlama, VMM’de Sanal Makine Şablonları ve Servis Şablonlarını yapılandırma ve kullanma gibi öğrenimleri kazanacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Implementing a Software-Defined DataCenter

Virtualization eğitimleri başlığı altında verilen bu eğitimde, sanallaştırma altyapısının yazılım tanımlı bir veri merkezinde nasıl uygulanacağını ve yönetileceğini keşfedeceksiniz. Ayrıca, System Center Operations Manager’ı kullanarak altyapının nasıl izleneceğini ve Veri Koruma Yöneticisi’ni kullanarak nasıl koruyacağınızı da öğreneceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.


Depar Akademi Kurumsal Eğitimler