Huawei Eğitimleri Depar Akademi

Huawei Eğitimleri

Temel teknik eğitim konusunda yeterli bilgi sahibi olmak için genel teknolojiye hakim olmak da gereklidir. Belirli üründe ürünü çalıştırma ve bakım eğitimlerinin tabanını, temel teknik uzmanlığını ve ürün özelliklerine aşina olmayı geliştirmek için teknik eğitim ve planlama, tasarım eğitimi gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Huawei Certified Datacom Associate

Huawei Certified Datacom Professional Implementing Enterprise Routing Network

Huawei Certified Datacom Professional Implementing Enterprise Switching Network

Huawei Certified Datacom Professional Improving Enterprise Network Performance

1. Huawei Certified Datacom Associate

Bu eğitim ile Huawei Sertifikalı Datacom Associate Teknolojisi yapıları üzerine bilgi birikim sahibi olacaksınız. Ayrıca Datacom temellerini, temel ağ kavramlarını, IP ağ mimarisini, standardizasyon kuruluşları ve protokollerini, OSI ve TCP / IP protokol modellerini, her katmandaki işlevler ve paket kapsülleme, ortak uygulama katmanı protokollerinin ilkeleri, LAN teknolojileri, Ethernet teknolojisinin temel ilkeleri ve anahtarlarını, VLAN, STP ve VRRP’nin temel prensiplerini ve VRP’de uygulanmasını, ağ güvenliğini, Huawei yönlendiricilerin ve anahtarların özellikleri ve bunların IP ağlarında uygulanmasını öğreneceksiniz.

Eğitim 8 gün 48 saattir.

2. Huawei Certified Datacom Professional Implementing Enterprise Routing Network

Eğitim içerisinde, Kurumsal Yönlendirme Ağı Uygulayan Huawei Sertifikalı Datacom Profesyonel üzerine temel yapıları ve ileri düzey yapılara giriş yaparak bilgi birikim sahibi olacaksınız.

Eğitim 6 gün 36 saattir.

3. Huawei Certified Datacom Professional Implementing Enterprise Switching Network

Kurumsal anahtarlama ağı uygulayan Huawei Sertifikalı Datacom Profesyonel eğitimi ile Huawei kutu anahtarlarının konumlandırılmasını, kutu anahtarlarının donanım mimarisini tanımlanmasını, kutu anahtarlarının panolarını ve modüllerini tanımlanmasını , kutu anahtarlarının veri iletme prosedürünün açıklanmasını, kutu anahtarlarının özelliklerinin açıklanmasını, kutu anahtarlarının uygulama senaryolarının tanımlanmasını, şasi anahtarlarının konumlandırmasını, şasi anahtarlarının donanım mimarisini tanımlanmasını, veri iletme prosedürünü açıklanmasını öğrenin.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

4. Huawei Certified Datacom Professional Improving Enterprise Network Performance

Huawei eğitimleri altında verilen bu eğitim ile Huawei sertifikalı Datacom profesyonel kurumsal ağ performansı ile ilgili yapısal olarak bilgi ve birikim sahibi olun.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler