Office 365 Eğitimleri Depar Akademi

Office 365 Eğitimleri

Microsoft’un bulut tabanlı üretkenlik paketi olan Office 365’i kullanmayı, Office hesabınıza nasıl erişeceğinizi öğrenebileceksiniz. Excel, Word, PowerPoint ve Outlook’un abonelik sürümleri ile birlikte Teams, OneDrive ve SharePoint gibi Office 365 çekirdek uygulamalarıyla nasıl hız kazanabileceğinizin farkına varacaksınız. Profilinizi nasıl ayarlayacağınızı, dosyalarınızı nasıl saklayacağınızı, senkronize edebileceğinizi ve uygulamadan uygulamaya nasıl geçeceğiniz gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Office 365 Administration and Troubleshooting

Enabling and Managing Office 365

1. Office 365 Administration and Troubleshooting

Kimlikleri, bağımlılıkları, gereksinimleri ve destek teknolojileri dahil olmak üzere Office 365 hizmetlerini yönetme, yapılandırma, sorun giderme ve çalıştırma gibi konularda yetkinlik kazanın. Ayrıca Office 365 eğitimleri ile hizmetlerini açıklamayı,  grafik kullanıcı arabirimi (GUI) ve Windows PowerShell kullanarak yönetmeyi, dizin senkronizasyonunu, dizin nesnelerini yönetmeyi ve sorun gidermeyi öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2. Enabling and Managing Office 365

Office 365 kullanıcılarını, gruplarını ve lisanslarını yönetin. Yetki verilmiş yönetimini ve istemci bağlantısını planlayarak yapılandırın. Office 365 hizmetlerini izlemeyi, incelemeyi ve sorunlarını gidermeyi öğrenmeye başlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler