Kurumsal Bilişim Eğitimleri

Kurumların eğitim ihtiyaçlarını analiz edip, uzman danışmanlarımızın saha tecrübeleriyle birleştirerek; rekabet avantajı, iş verimliliği ve karlılığı artırmaya yardımcı olacak Kurumsal Bilişim Eğitimlerini özel çözümler üreterek sunmaktayız. Sunduğumuz kurumsal eğitimlerde yer alan tüm danışmanlarımız uzmanlık alanlarının gerektirdiği sertifikasyonlara ve saha tecrübesine sahip tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır.

Eğitim Modellerimiz

Sınıf Eğitimleri: Depar Akademi sınıflarında ya da anlaşmalı salonlarımızda kurumsal çalışanlara özel, genel katılıma açık verdiğimiz eğitimlerdir.
Kuruma Özel Eğitimler: Kurum ihtiyaçlarına göre Depar Akademi sınıflarında veya talep eden kurumda, şirkete özel verdiğimiz eğitimlerdir.
İş Başı Eğitimi: Firma lokasyonunda; cihazların, uygulamaların kullanım ve yönetimine yönelik verilen eğitim ve danışmanlık hizmetidir.

Başvuru

Sistem ve Network Eğitimleri

Bilişim teknolojilerinin ön plana çıkması ile beraber şirketlerin tüm online iletişim ağını projelendirmek, süreci yönetmek ve aksaklıkları çözmek ve yeni çözümlere üretmek üzere çalışabilecek olan söz konusu yetkinlik için Sistem ve Network Eğitimleri gereklidir.

Sistem ve Network alanında kurumların tüm ihtiyaçlarını ürün bağımsız eğitimler ile desteklemekteyiz. Alanında uzman, yıllardır ülkenin en güçlü kurumlarında IT ve Bilgi İşlem departmanlarında yöneticilik yapmış, deneyimli ve eğitmenlik yeterliliği olan uzmanlarla Sistem ve Network eğitimleri planlamaktayız.

Sistem ve Network Eğitimleri
Yazılım Eğitimleri

Yazılım, Mobil ve Veri Tabanı Eğitimleri

Şirketlerin ve aslında pek çoğumuzun gündelik yaşamlarımızın ana kurgusu veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgili. Bir alanda bir bilgiyi analiz etmek ve sonrasında o bilgi ile birlikte yeni bir sistem geliştirmek hayata büyük değer katabiliyor.

İşletmenizin yazılım ve veri tabanı eğitimleri ile pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlayabiliriz.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi Güvenliği eğitimlerimiz ile kurumların uzun yıllar emek harcayarak ortaya çıkardıkları bilgi birikimlerinin veya bilginin izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemekteyiz. Şirketinizin Bilgi Güvenliğini sağlamak için bu eğitimler “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” kapsamında profesyonel çözümler sunar.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri
Ofis Eğitimleri

Ofis Eğitimleri

Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen sayısız belge, veri giriş çıkışı sürekli değişmektedir. Günümüz Bilişim Teknolojilerine yakın kalarak hızlı, etkin bilgisayar kullanabilmek çalışan verimliliğini arttırırken; maliyeti düşürür ve zamandan da büyük tasarruf sağlar.

En güncel sürümler ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook vb eğitimler ile tablo yapmak, rapor ve sunum hazırlamak, verileri anlaşılır biçimde analiz edip sunmak, karışık rakamları net tablolar halinde paylaşmak ve sonuca ulaşmak kolaylaşır.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Markaların sosyal medyada ve web sitelerindeki imajlarının yönetimi, takipçileri ile iletişimlerinin sağlıklı yönetimi için pek çok parametre bir arada ve birbiri ile uyumlu olarak yönetilmelidir. Bu nedenle Dijital Pazarlama Eğitimleri de birden fazla konuyu bir arada içeriyor.

Dijital Pazarlama Eğitimleri, Dijital Pazarlama Kanalları & Kampanya Türleri, Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu ), Sem, Google Analytics Eğitimi, İçerik Oluşturma gibi alt başlıkları kapsamaktadır.

Bu eğitimler ile şirketinizin web sitesi, sosyal medya yönetimi gibi süreçlerini yönetebilirsiniz. Tamamen online medya araçlarını kullanarak çok daha güçlü bir marka algısı yaratmak üzere ekibinizi eğitebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri
Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri

Tasarım Eğitimleri ile bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan personelin net bir iş tanımıyla eğitilmesini sağlıyoruz. Farklı tasarım programları ile moda tasarım, oyuncak tasarımı, ürün tasarımı, eşya tasarımı, desen tasarımı ya da animasyon karakter tasarımı ve sayısız konuda tasarım ve çizim yapmak mümkün.

Tasarım alanında ihtiyaçları belirledikten sonra ekibinize ürün bağımsız tasarım eğitimi aldırabilirsiniz.

Proje Yönetimi Eğitimleri

Başarıyla bitirilen projeler şirket yatırımlarının geriye dönüşünü en çabuk ve en çok sağlayan işlerdir. Şirketlerin ve şirket yöneticilerinin en çok önem vermesi gereken konulardan biri de projelerin nasıl başarıyla yönetilebileceğidir. Proje Yönetimi eğitimleri ile Proje Yönetimi prensip ve tekniklerini ortaya çıkarabilir, kritik rolleri tanımlayabilir, doğru stratejileri belirleyerek; esnek, etkin, pratik, süre ve maliyet tahminleme yöntemleri ile projelerinizi yönetebilirsiniz.

Proje Yönetimi Eğitimleri
BT Hizmet Yönetim Eğitimleri

Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimleri Eğitimleri

Yazılım projeleri ve Bilgi Teknolojileri günümüzün en vazgeçilmez unsurları olmak ile birlikte sürekli değişen dinamikler nedeni ile çok önemli bir hal almaktadır. Tüm beklentileri karşılayabilmek için iş stratejisini destekleyen değerler yaratmasının yanı sıra hizmet yönetimlerinde uzmanlaşmak isteyen herkes için yönetim terminolojisinin kavramlarını, süreçlerini, fonksiyonlarını, araç ve tekniklerini öğretmeyi amaçlayan eğitimlerdir.