Teknik Tasarım Eğitimleri Depar Akademi

Teknik Tasarım Eğitimleri

Bir projeyi imalata hazırlamak için Cam yolu belirleme kullanma aşamalarını anlayabilir, teknik resim okuma, kesici takım bilgisi, imalat bilgisi, ölçme ve kontrol aletlerini kullanma gibi mesleğe yönelik birçok bilgiyi bir arada kullanarak bir proje sunabilirsiniz.

SolidWorks

Catia

Graphisoft ArchiCAD

Rhinoceros

ArcGIS

Maxon Cinema4D

MathWorks Matlab

Apple Final Cut Pro

Apple Aperture

SketchUp

3d Animasyon

Pixologic zBrush

Smith Micro Poser

E-on Vue

DIAL DIALux

CorelDraw

1. SolidWorks

Teknik tasarım eğitimleri altında verilen bu eğitim içerisinde, SOLIDWORKS mekanik tasarım otomasyon yazılımını, parça ve montajların parametrik modellerini oluşturmak için nasıl kullanacağınızı ve bu parça ve montajların çizimlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

2. Catia

Bu eğitim sırasında, sıradan ve dağılma koşullarında hareketlerini görüntülemek için 3B yapı oluşturmanıza, parçaları birleştirmenize ve farklı değişkenleri simüle etmeyi öğrenmeye başlayın. Ayrıca 2B – 3B modellemenin teknik detayları keşfedin. Taslak çizim ve planlaması yapmayı da öğrenin.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

3. Graphisoft ArchiCAD

Bu eğitim ile bina bilgi modellemesi (BIM) prensiplerini ve ARCHICAD’i kullanmanın olumlu ve verimli yollarını öğreneceksiniz. Ayrıca ARCHICAD arayüzü temel yapılar oluşturmayı da öğreneceksiniz.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

4. Rhinoceros

Bu eğitim içerisinde özellikle sanayi için bunun yanında endüstri tasarımı, mimarlık, deniz araçları tasarımı, takı tasarımı, otomotiv tasarımı gibi 3B modelleme ve prototipleme için tasarlamayı öğrenerek becerilerinizi güçlendirmeye başlayın. Ayrıca multimedya ve grafik tasarımı alanlarında da kullanmayı öğrenin.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

5. ArcGIS

ArcGIS ile veri, harita ve analitik modeller oluşturmayı ve yönetmeyi öğrenin. Haritaları nasıl bulacağınızı ve kendi verilerinizi eklemeye ve mevcut veritabanlarından veri almayı öğrenin. Ayrıca iş akışlarını sıralamayı ve bunları kuruluşunuzun geri kalanıyla paylaşmak için ModelBuilder’ı nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

6. Maxon Cinema4D

Bu eğitim içerisinde Maxon Cinema 4D programını iş hayatınızda daha etkili olarak kullanabilecek ve istediğiniz animasyon ve görselleştirmeleri rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

7. MathWorks Matlab

MathWorks ile matematiksel hesaplama yazılımı konusunda uzmanlaşın. Ayrıca veri analizi ve simülasyonu destekleyen MATLAB kullanmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

8. Apple Final Cut Pro

Final Cut Pro ile video düzenlemeyi, videolara geçiş efektleri eklemeyi, video montaj ve birleştirme tekniklerini ve Youtube gibi platformlara kaliteli videolar hazırlamayı öğrenmeye başlayın.

Eğitim 6 gün 36 saattir.

9. Apple Aperture

Profesyonel olarak fotoğraf düzenleme ve gelişmiş raw düzenleme yeteneğini kazanın. Ayrıca fotoğraf arşivleme, düzenleme gibi işlemlere de hakim olun.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

10. SketchUp

SketchUp, mimarlık, mühendislik, film yapımcılığı, oyun geliştirilmesi ve 3 boyutlu modelleme gerektiren alanlarınız için öğrenmeye başlayın. Arayüzünü kolayca öğrenip kavrayarak öğreniminizi güçlü kılın. Ayrıca Görünüm Ayarları, Shadow Fog Gölge özellikleri, Scene Ekleme, Companents ve make grup özellikleri, Move, Rotate, Scale, follow me, push pull komutları gibi önemli yapıları öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

11. 3d Animasyon

Bu eğitim içerisinde 3 boyutlu animasyonların temel yapılarını nasıl yapılacağını ve çizimlerinizi yönetmeyi öğrenmeye başlayarak güçlü yapılar inşa edin.

Eğitim 7 gün 42 saattir.

12. Pixologic zBrush

ZBrush, güçlü özellikleri ve sezgisel iş akışlarıyla 3D endüstrisinde devrim yaratan dijital bir heykel ve resim programını öğrenmeye başlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

13. Smith Micro Poser

3B tasarımlarınızı göstermenize ve canlandırmanıza yardımcı olacak güçlü bir araç olan Smith Micro Poser öğrenmeye başlayın. Ayrıca 3B dünyanızı tasarlamayı öğrenmeyi, 3B sanat ve animasyon oluşturmayı öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

14. E-on Vue

Eğitim içerisinde 3B ortamlarını oluşturmayı ve Vue ile çalışmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenmeye başlayın.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

15. DIAL DIALux

Kendi iş akışınızı entegre edilebilecek birçok fonksiyona sahip profesyonel bir aydınlatma tasarım yazılımı olan DIALux’ı öğrenmeye başlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

16. CorelDraw

Grafik ve web tasarım eğitimleri altında verilen bu eğitim içerisinde vektörel tabanlı bir grafik tasarım programı olan CorelDRAW ile tasarımlarınızı, grafiklerinizi ve profesyonel sanat çalışmalarınızı tasarlayabilmeyi öğrenin. Ayrıca karakter tasarımı, desen tasarımı, kartvizit, 2 veya 3 boyutlu logo, broşür tasarımları gibi eğitimleri alarak yeteneklerinizi arttırın.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler