COBIT Eğitimleri Depar Akademi

COBIT Eğitimleri

Cobit bir süreç çerçevesi içinde en iyi uygulamaları bir araya getiren, yönetilebilir faaliyetleri mantıklı bir yapı doğrultusunda sunan bir çerçevedir. Katılımcılar bu bilgi alanlarında edindikleri becerileri projeleri başlatma, planlama, uygulama, kontrol ve kapatma süreçlerinde kullanarak, örnekleri uygulama imkanına sahip olacaklardır.

COBIT Foundations

Implementing IT Governance using COBIT

Introduction to COBIT 5

1. COBIT Foundations

Bu eğitim işletmelere kurumsal BT’nin yönetimi için hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilir. Ek olarak COBIT frameworkün, ilkelerini ve etkinleştiricilerini tam olarak anlayabilirsiniz.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2. Implementing IT Governance using COBIT

Bu Cobit eğitimi içerisinde, BT Yönetiminin uygulanması ve sürekli olarak geliştirilmesinde bazı temel kavramların uygulamasını, organizasyonda BT yönetiminin kurulmasını ve sürdürülmesini sağlayabilir. Cobit Eğitimleri sayesinde, organizasyon içindeki BT yönetiminin güçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

3. Introduction to COBIT 5

Eğitim içerisinde COBIT 5 ile BT entegrasyonu, maliyet düşürme ve verimlilik artışı için kurumsal BT yönetimi ve yönetimi için entegre bir işletme çerçevesinin nasıl kullanılabileceğini anlamanızı sağlayabilir.

Eğitim 1 gün 6 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler