System Center Bilişim Eğitimleri Depar Akademi

System Center Eğitimleri

System Center yöneticilerine, iyi yönetilen bir veri merkezinin temeli olan bir servis dokusunu oluşturmak için gereken System Center bileşenlerini uygun şekilde kurmayı ve yönetmeyi ve System Center Virtual Machine Manager’ı yüklemek ve yapılandırmak için kullanılan yöntemlere adım atabilirsiniz.

Cloud and Datacenter Monitoring with System Center Operations Manager (SCOM)

IT Service Management with System Center Service Manager (SCSM)

Administering SystemCenter Configuration Manager (SCCM)

Integrating MDM and Cloud Services with SystemCenter Configuration Manager (SCCM)

1. Cloud and Datacenter Monitoring with System Center Operations Manager (SCOM)

SystemCenter 2012 R2 Operations Manager’ın nasıl dağıtılacağını ve yapılandırılacağını ve uygulamalarının kullanılabilirliğini ve optimum seviyelerde performans göstermesini sağlamak gibi birçok yaygın sorunu çözmek için nasıl kullanılabileceğini öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. IT Service Management with System Center Service Manager (SCSM)

SystemCenter Servis Yöneticisini kurmak ve yapılandırmak için gereken temel bilgileri öğrenmeye başlayın. Manager dağıtımını tasarlamayı, uygulamayı, Manager’in kurumsal standartlara uygun şekilde özelleştirilmesini, Servis isteklerinin yapılandırması gibi işlemleri yapmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Administering SystemCenter Configuration Manager (SCCM)

İşletim sistemi dağıtımını ve yazılım güncelleştirmelerini nasıl yöneteceğinizi içeren günlük yönetim görevlerini öğreneceksiniz. Ayrıca System Center Uç Nokta Korumasını optimize etme, uyumluluğu yönetme ve yönetim sorguları ve raporları oluşturma hakkında öğrenim kazanacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Integrating MDM and Cloud Services with SystemCenter Configuration Manager (SCCM)

Mobil ve İnternet tabanlı bir işgücünü yönetmedeki zorlukları ve MDM ve bulut hizmetleri çözümleriyle entegre Configuration Manager’in bu zorlukları nasıl çözebileceğinizi öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler