Apache OpenOffice Eğitimleri Depar Akademi

Apache OpenOffice Eğitimleri

Apache OpenOffice teknolojisi Eğitimleri ile kelime işlem, elektronik tablolar, sunumlar, grafikler, veritabanları ve daha fazlası için lider açık kaynaklı ofis yazılım paketlerini tanıyabilir kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Writer Eğitimi

Calc Eğitimi

Impress Eğitimi

Draw Eğitimi

Base Eğitimi

Math Eğitimi

1. Writer Eğitimi

Apache Openoffice ile kelime işleme, elektronik tabloları, sunumlarınızı, grafiklerinizi, veritabanlarınızı ve daha fazlasını yapmayı öğrenin. Bununla birlikte OpenOffice Writer’da istediğiniz dokümanları meydana getirebilmeyi hemen öğrenmeye başlayın. Ayrıca yazdıklarınızı tamamlamak için ortak kelimeler ve kelime öbekleri öneren otomatik tamamlama ile yazma sürenizi azaltın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

2. Calc Eğitimi

Bu eğitimle birlikte hesap tablosu ile finansal, istatistiki ve matematiksel konularda birçok özellik kullanılabilmektedir. Ayrıca hesaplamalarınızı 3 boyutlu veya 2 boyutlu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz altyapınız inşa edilerek daha efektif çalışmalarınız olacaktır. Ayrıca stiller ve biçimlendirme, serbestçe dönen içerikler, şablonlar, arka planlar, kenarlıklar vb. esnek hücre biçimlendirme seçeneklerini kullanmasını öğrenerek daha rahat işlemler yapın. Asıl işinize odaklanmanıza izin veren yerleşik işlevlere sahip şablonlar sayesinde kendi elektronik tablo uzmanınız olun.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

3. Impress Eğitimi

Bu yapı ile herhangi bir gruba yapacağınız sunularda içeriğin; animasyon, ses ve grafik ile hazırlanmasında kullanmayı öğrenin. PowerPoint gibi dosya sistemleriyle nasıl çalışacağını ve bu formatlarda kayıt yapmayı öğrenmeye başlayın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

4. Draw Eğitimi

Esnek bir çizim yapısı olan bu editör ile grafik oluşturmak için gereken esnek çözümlerle tanışmaya başlayın. Nesneler oluşturup 3 boyutu veya 2 boyutlu olarak nasıl kontrol edebileceğini öğrenin. Projelerinizde grafik biçimlerinden JPEG, BMP, GIF, PNG gibi türlerinden herhangi biri olarak işlem yaparak nasıl diğer dökümanlarda kullanıp çalışır hale getirebileceğinizi öğrenmeye başlayın. Küçük resimleriniz için resim galerisini kullanmayı öğrenerek kendi sanat eserinizi yaratıp, galeriye eklemeyi öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

5. Base Eğitimi

Base başlangıç veya ileri seviye çözümlerinde SQL veritabanı tarzı yapıyı öğrenmeye başlayın. Base içerisinde nasıl tablo, form, sorgu oluşturabileceğini öğrenmeye başlayın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

6. Math Eğitimi

Kolay bir şekilde veri tabanları oluşturabilmeyi, düzenleme işlemleri gerçekleştirmeyi öğrenmeye başlayın. Formül veya denklem editörünü nasıl kullanabileceğinizi hemen öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler