Microsoft Xamarin Eğitimi Depar Akademi

Microsoft Xamarin Eğitimleri

Xamain Eğitimleri ile deneyimli C # yazılımcılarını Xamarin ile üç mobil platformda (Android, iOS ve Windows) mobil uygulamalar oluşturmanızı ve ardından uygulamalarınızı mobil platformlarda nasıl yayınlayacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Build iOS apps with C# and .NET using the Xamarin tools for Visual Studio

Build Android apps with C# and .NET using the Xamarin tools for Visual Studio

Build native cross-platform mobile apps with a shared C# business logic in C# .NET with Xamarin and VS

Build native cross-platform mobile apps with a shared UI in C# .NET with Xamarin.Forms (iOS, Android, UWP)

1. Build iOS apps with C# and .NET using the Xamarin tools for Visual Studio

Visual Studioda Xamarin Tools ile C# altyapısında İOS uygulamaları inşa edin. Microsoft Xamarin ile doğal API’lere tam erişim desteği ve derlemedeki yüksek performası ile aygıta özgü doğal uygulamalar geliştirebilirsiniz. Ayrıca REST servislerine ve yerel SQLite veritabanlarına erişim dahil olmak üzere verileri yüklemeyi ve görselleştirmeyi öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Build Android apps with C# and .NET using the Xamarin tools for Visual Studio

Xamarin sayesinde C# altyapısında çeşitli aktif olarak çalışabilecek mobil Android uygulamalarınızı hayata geçirin. Kolayca mobil uygulamaları geliştirip bunlara mükemmel efektif tasarımlar ekleyebilirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Build native cross-platform mobile apps with a shared C# business logic in C# .NET with Xamarin and VS

Xamarin ile C#.NET de  iOS, Android ve daha az boyutlarda Windows Mobile gibi mobil işletim sistemlerine özgü geliştirme araçları ve dilleri kullanarak Cross-platform yapıları inşa etmeyi öğrenin. Kullanıcı arayüzü ve her bir platformun gezinme özelliklerini kullanarak platformlar arası uygulamalar oluşturmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Build native cross-platform mobile apps with a shared UI in C# .NET with Xamarin.Forms (iOS, Android, UWP)

Xamarin Forms ile Cross platform yapıları inşa edin. Hem İOS hem de Android tarafına tek kod yazımı yapısıyla uygulamalarınızı geliştirmeye başlayın. UWP (Universal Windows platform) sayesinde uygulama geliştirirken tüm platformların (telefon, tablet, bilgisayar) kullandığı ortak kod tabanını kullanarak uygulamalarınızı çoğu platforma sorunsuz çıkartmayı sağlayın. Ayrıca C# kütüphanelerini kullanarak kendinize daha güçlü bir altyapı inşası ile projelerinize dinamiklik katarak efektif hale getirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler