Proje Yönetimi Eğitimleri

Proje Yönetimi metodolojisinin, bilgi ve süreçlerinin ayrıntılı biçimde irdelendiği bir eğitim programıdır. Temel Proje Yönetim Terminolojisi, Genel Kavramlar, Entegrasyon Yönetimi, Kapsam Yönetimi, Zaman Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim Yönetimi, Risk Yönetimi, Tedarik ve Satın Alma Yönetimi gibi içerikler eğitim programının içeriğini oluşturmaktadır.

MS Project Professional

MS Project Server

Proje Yönetimi w/ Internet/Intranet

Project Management

IT Project Risk

Principles of Business Analysis

PRINCE Foundation & Practitioner

Temel Proje Yönetimi

MS Project Professional Eğitimi

Microsoft Project ile bir proje yöneticisi olarak bir program geliştirmede, görevlere kaynak atamada, ilerlemenin izlenmesinde, bütçenin yönetilmesinde ve iş yüklerinin analizi gibi aşamaları öğrenebilirsiniz.

MS Project Server Eğitimi

Yeni bir proje planı oluşturmak, görevleri düzenleyerek ve görev ilişkileri kurarak görevleri yönetmek, kaynakları yönetmek ve proje planını sonuçlandırmak için nasıl Microsoft Project Server’ı kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

Proje Yönetimi Uygulamaları

İşletmeler içerisinde operasyonel olarak yürürlükte olan veya yürütülen proje veya projelerin analizlerini intranet ya da internet üzerinden aktif olarak erişilerek işlemlerinizi nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

PM Fundamentals

Project Management Fundamentals etkin bir şekilde nasıl planlama yapılacağı veya uygulamalar üzerinde nasıl kontrol edebileceğiniz ve etkili planlama, çizelgeleme ve bütçeleme konusunda öğrenimler kazanabilirsiniz.

IT Project Risk Management

Risk yönetimi planlaması, risk tanımlaması ve paydaş yönetimi ve iletişimi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Nitel risk analizi, nicel risk analizi, risk yanıtı planlama ve riskleri kontrol etmeyi öğrenme konularında da bilgi edinebilirsiniz.

Principles of Business Analysis

Bu eğitim işletme analizi kavramı ve ileri çalışmalar için zemin hazırlar. Mevcut iş süreçlerinizi kontrol etmeyi ve kuruluşunuza değer katan süreç ve otomasyon projeleri için iş gereksinimlerini belirleme yetkinliğine sahip olabilirsiniz.

PRINCE Foundation & Practitioner

Bu eğitim içerisinde projelere PRINCE yaklaşımı ilkeleri, temaları, süreçleri, teknikleri ve basit projelere nasıl uygulanacağı gibi konuları öğrenebilirsiniz.

Temel Proje Yönetimi Eğitimi

Eğitim ile birlikte proje yönetimi tanımını öğrenebilir ve yaygın olarak kullanılan teknikleri kullanabilir, proje kaynaklarını yönetmek için bir strateji geliştirebilirsiniz.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler