Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri Depar Akademi

Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

Swift ile IOS Programlama ve Java veya Kotlin ile  Android için native uygulamalar geliştirmeniz için oluşturulmuş eğitim programlarıdır. Bu eğitimler ile mobil platformlarda planlamış olduğunuz uygulamaları yayına alabilirsiniz.

iOS Uygulama Geliştirme (iPhone & iPad)

Android Mobil Uygulama Geliştirme

Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme (Cordova, Ionic, Kendo UI)

Temel Seviye Kotlin Eğitimi

İleri Seviye Kotlin Eğitimi

1. iOS Uygulama Geliştirme (iPhone & iPad)

Günümüzde çok önemli yerlere gelmiş IOS uygulamalarına hızlı bir giriş yapın. XCode ile en basit işlemlerden başlayarak, en karmaşık kompleks yapıları dahi yapabilir hale gelin. Xcode Deklaratif kod yaklaşımıyla proje kod yazımını en uygun hale getirin ve işinizi zorlaştıran bütün yapıları artık daha kolay şekilde halledin. Ayrıca geliştirmiş olduğunuz projeleri sadece aynı işletim sistemine sahip İOS telefonlarda değil, Ipad, Apple Tv gibi cihazlarda da çalıştırabilirsiniz. Dahası, XCode kullanarak Swift Framework tabanlı native uygulamaları geliştirmeyi de öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Android Mobil Uygulama Geliştirme

Android Studio eğitimiyle Android Uygulama geliştirmek için bütün gereksinimlere sahip olun. Efektif ve yapısal Android uygulamaları yaparak projelerinize mükemmel görsellik katın. Mobil Emülatör ile aynı zamanda nasıl kod yazılacağını öğrenin ve bir arada çalışma ortamını keşfederek altyapısal mantığı kavrar hale gelin. Android için en derin kodlama yapısına inerek işin temelinde neyin olduğunu anlayın. Ayrıca bu eğitim ile Android uygulaması geliştirmek için kullanılan araçları, Android işletim sistemi mimarisini, Android cihazların içerisindeki donanımlarla nasıl çalışabileceğinizi (örneğin kamera gibi), Android uygulamalar geliştirmek için Java diliyle yazılmış olan sınıfları ve Android Studio içerisindeki componentleri öğrenin. Dahası Kotlin Framework syntax hakim olmayı, mobil uygulama çalışma prensipleri ve mobil uygulama geliştirme temel bilgileri edinmeyi, XML yapısını kullanarak Android mobil uygulama tasarımı, versiyonlar arası uyumlu kod geliştirmeyi de öğrenirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme (Cordova, Ionic, Kendo UI)

Bu eğitim ile hibrit uygulamalar geliştirerek projelerinizi Android ve IOS platformlarına hızlıca yayınlayabileceksiniz. Cordova, Ionic, Kendo ile yapmak istediğiniz uygulamalara hem hız katacak hem creatif tasarımlar ekleyebileceksiniz. Sadece mobil değil ayrıca web için de geliştirme yaparak tüm uygulamalarınızı CrossPlatform olarak yayınlama yetkinliğine sahip olacağınız bu eğitim ile ayrıca platformların açık kaynak kodlu olması sayesinde projelerinizi daha anlamlı şekilde kodlamayı ve her yapıyı kendinizin anlayacağı şekilde yorumlamayı da öğreceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Temel Seviye Kotlin Eğitimi

Günümüz teknolojilerinin en büyük platformlarından olan Android, Native uygulama geliştirebilmek adına öğrenilmesi gereken en önemli platformlardandır. JetBrains firmasının katkılarıyla 2011 yılında tanıtılan Kotlin ise bu platforma uygulama geliştirebilmek için kullanılan Google destekli bir dildir. Yenilikçi Syntax’ı sayesinde kolayca anlaşılabilen Kotlin’in temel eğitimini, uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlere aktarıp kolayca öğrenip Android dünyasına adım atmanızı sağlıyoruz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

5. İleri Seviye Kotlin Eğitimi

Günümüz teknolojilerinin en büyük platformlarından olan Android, Native uygulama geliştirebilmek adına öğrenilmesi gereken en önemli platformlardandır. JetBrains firmasının katkılarıyla 2011 yılında tanıtılan Kotlin ise bu platforma uygulama geliştirebilmek için kullanılan Google destekli bir dildir. Yenilikçi Syntax’ı sayesinde kolayca anlaşılabilen Kotlin’in ileri seviye eğitimini, uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlerin kolayca öğrenip Android dünyasına adım atmanızı sağlıyoruz. Kotlin ileri seviye eğitimimiz sayesinde kurumsal proje geliştirebilecek seviyeye gelebileceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler