KURUMSAL TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Dijital Pazarlama DanışmanlığıYazılım Geliştirme HizmetleriBilgi Güvenliği DanışmanlığıDış Kaynak Konumlandırma Hizmetleri

Depar Bilgi Teknolojileri, BT alanında anahtar teslim Proje Danışmanlığı, Dış Kaynak Kiralama ve Son Teknoloji Eğitimleri sunmaktadır.

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özgün, modern ve kullanıcı deneyimine göre geliştirilmiş tasarımı olan responsive web siteleri geliştiriyor ve seo optimizasyonu, barındırma gibi kritik birçok süreçte danışmanlık sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

İşletme ve organizasyonların dijital pazarlamaya geçiş maliyetlerin düşürülmesi, zamanda verimlilik yaratılması, kullanıcı deneyimli kampanyalar oluşturulması gibi müşterilerimizin hedef kitlelerine uygun danışmanlık sağlıyoruz.

Tasarım Hizmetleri

Kurumsallaşma ve Markalaşma yönünde atacağınız tüm adımlarda uzman kadromuz, yaratıcı ve profesyonel tasarım çözümlerimizle yanınızda yer alıyoruz. Tasarım Çözümlerimiz ile bugün hemen her sektörde ihtiyaç duyulan dijital tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

Bilgi Güvenliği çözümlerimiz ile kurumların uzun yıllar emek harcayarak ortaya çıkardıkları bilgi birikimlerinin veya bilginin izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemekteyiz.

Dış Kaynak Konumlandırma

BT Süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz teknik personelleri işletmeniz için seçiyor, konumlandırıyor ve yönetiyoruz. Dış kaynak hizmetlerimiz ile işletmenizin ana faaliyet alanı içinde kalmasını ve öncelikli işlerinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Eğitim Hizmetleri (Depar Akademi)

Depar Akademi markası ile; Sistem ve Network, Yazılım ve Veritabanı, Bilgi Güvenliği, Proje Yönetimi, Dijital Pazarlama gibi BT alt dallarında yer alan teknoloji eğitimlerini, talep eden kuruma özel içerik ve çözümler ile sunuyoruz.