Dijital Pazarlama Eğitimleri

Markaların sosyal medyada ve web sitelerindeki imajlarının yönetimi, takipçileri ile iletişimlerinin sağlıklı yönetimi için pek çok parametre bir arada ve birbiri ile uyumlu olarak yönetilmelidir. Bu nedenle Dijital Pazarlama Eğitimleri de birden fazla konuyu bir arada içeriyor.

SEO

Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

SEM

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Yazarlığı Eğitimi

SEO (Search Engine Optimization) Teknikleri

Seo; bir kurumun web sitesi için arama motorlarına (google, yandex, bing vb.) yönelik yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Eğitimin amacı; tüm işletmeler için maliyet odaklı bir yaklaşımla arama motorlarında reklamsız üst sıralara çıkmalarını hedefler.

Eğitim İçeriği

Google Analytics, Yandex Metrica, Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

Eğitimin amacı analytics tolları ile kitlesel hedefleme ve bu hedeflemelere yönelik çalışmaların aktarıldığı mantıksal bir yapı izleyerek web siteleri & mobil uygulamaların pazar bilinirliklerini arttırmaya katkı sağlar.

Eğitimleri İncele

SEM (Search Engine Marketing) Teknikleri

Sem; şirket ve kurumların sundukları ürün ya da hizmetlerin, internet üzerindeki arama motorlarına verilen reklamlar aracılığıyla daha fazla erişilebilir hale getirilmesini sağlayan hizmete verilen isimdir.

Eğitimleri İncele

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde satışları artırmak ve yeni pazarlar bulmak için iş süreçlerinin mükemmel işlemesi ve mali yapınızın güçlü olması yeterli değildir. İşletme cirolarının artması için tanınır ve bilinir olmak yani markalaşmak gerekmektedir. Bu eğitimde marka değeri nasıl oluşturulur ve sosyal mecralar üzerinde bütüncül bir yaklaşım sergileyerek nasıl yönetilir konuları anlatılır.

Eğitimleri İncele

İçerik Yazarlığı Eğitimi

Dijital dünya, bir çoğumuzun takip edemediği bir hızla genişliyor, gelişiyor ve bu durum içerik yazarlığı konusunda uzman kişileri oldukça popüler hale getiriyor. Bu gelişim bireylerin dünyasını da değiştiriyor. Sosyalleşmek, alışveriş yapmak, tatil satın almak, bir ürünü almadan önce onun hakkında araştırma yapmak gibi tüm genel alışkanlıklarımız değişiyor, daha doğrusu dijitalleşiyor.

Eğitimleri İncele
Depar Akademi Kurumsal Eğitimler