Yazılım testi eğitimleri Depar Akademi

Yazılım Testi Eğitimleri

Yazılım Test Etme, herhangi bir yazılım hatasını bulmak için bir yazılım uygulamasının işlevselliğini değerlendirme sürecidir. Geliştirilen yazılımın belirtilen gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeyi ve kaliteli bir ürün üretmek için yazılımdaki herhangi bir hatayı nasıl belirleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

ISTQB Foundation Level

ISTQB Advanced Level (Test Analyst)

ISTQB Advanced Level (Technical Analyst)

ISTQB Advanced Level (Test Manager)

Software Testing Life Cycle

Functional, Performans, Management Tools

ISTQB Advanced Level (Test Analyst)

1. ISTQB Foundation Level

Evrensel yapıda belirlenen sektörlerdeki uygulamaları gösteren test ve kalite metodlojilerini teknik ve otomasyon araçlarında derin bilgiye sahip olun.  ISTQB Foundation (CTFL) Level sertifikasyon sınavına hazırlanın. Projelerinizn yazılım testi aşamalarının veya görevlerinin yönetilmesini öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2. ISTQB Advanced Level (Test Analyst)

İleri seviye test aşamaları öğrenin. Evrensel olarak kullanılan test aşamalarında uzmanlaşmaya başlayın. Testlerinizi organize edin ve test tasarım tekniklerini, Yazılım geliştirme sürecinde test gibi aşamaları kolaylıkla gerçekleştirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. ISTQB Advanced Level (Technical Analyst)

Evrensel olarak ileri Seviye Teknik Test Analistinin yapacağı konularda kendinizi ileriye taşıyın. Yazılım geliştirme veya yayınlama süreci öncesi sonrası teknik test aşamalarını yazılım test eğitimi ile en doğru hale getirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. ISTQB Advanced Level (Test Manager)

Yazılım test eğitimleri ile, İleri seviye Yazılım Test Yöneticisi altyapısını inşa edin. Test terminolojisini iyice kavrayın ve ulaşmak istediğiniz seviyeye gelin. Test yönetim aşamalarına değer katın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

5. Software Testing Life Cycle

Yazılım Test Yaşam döngüsü ile kalite hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığından emin olmaya başlamak için gerçekleştirilmesi gereken adımları öğrenin. her aktiviteyi planlı ve sistematik bir şekilde gerçekleştirmeyi öğrenin.Yazılım testini gerçekleştirmek için yürütülen bir dizi faaliyeti tanımlayıp, hangi test faaliyetini gerçekleştirebileceğinizi ve bu test faaliyetini ne zaman gerçekleştirebileceğinizi öğrenmeye başlayın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

6. Functional, Performans, Management Tools

Kurumsal yapıda işlerinize hız katmak veya en doğru hale getirmek için İşlevsel, Performans ve Yönetim Araçlarını kullanarak firma bünyesine değer katın ve İş ve İş süreçlerinizi daha hızlı yapar hale gelin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

7. ISTQB Advanced Level (Test Analyst)

İleri seviye Test analisti olarak tüm yapılacak analizleri en iyi şekilde yapar hale gelin. Uzmanlaşma yolunda en hızlı adımlarınızı yazılım test eğitimleri ile atın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler