Yazılım, Mobil ve Veritabanı Eğitimleri

Şirketlerin ve aslında pek çoğumuzun gündelik yaşamlarımızın ana kurgusu veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgili. Bir alanda bir bilgiyi analiz etmek sonra o bilgi ile birlikte yeni bir sistem geliştirmek hayata büyük değer katabiliyor. İşletmenizin yazılım ve veri tabanı eğitimleri ile pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlayabiliriz.

Yazılım Geliştirme

Microsoft Development F.

Microsoft Visual Studio

Microsoft Xamarin

Mobil Uygulama

Docker

Yazılım Test

Microsoft SQL Server

Oracle

Java

Go

Veri Tabanı

Yapay Zeka

Blockchain

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Yazılım Geliştirme alanında, değişim ve gelişim çok hızlı gerçekleşmektedir. Her gün sektöre sunulan yeni ürünler, hizmetler, uygulamalar ..

Eğitimleri İncele

Microsoft Development F. Eğitimleri

Microsoft Development Fundamentals, web uygulamalarını programlama, veri ve hizmetlerle çalışma, web uygulamalarında sorun giderme ..

Eğitimleri İncele

Microsoft Visual Studio Eğitimleri

Microsoft Visual Studio, Android, iOS, macOS, Windows, web ve bulut tabanlı uygulama geliştirme için kullanılabilecek bir Tümleşik Geliştirme..

Eğitimleri İncele

Microsoft Xamarin Eğitimleri

Xamain Eğitimleri ile deneyimli C # yazılımcılarını Xamarin ile Üç mobil platformda (Android, iOS ve Windows)mobil uygulamalar oluşturmanızı ve ardından ..

Eğitimleri İncele

Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

Swift ile IOS Programlama ve Java veya Kotlin ile Android için native uygulamalar geliştirmeniz için oluşturulmuş eğitim programlarıdır. ..

Eğitimleri İncele

Docker Eğitimleri

Docker Eğitimleri ile tek bir Docker düğümünde konteynırlama temel kavramlarına ve uygulamalarına güçlü bir giriş yapabilirsiniz. ..

Eğitimleri İncele

Yazılım Test Eğitimleri

Yazılım Test Etme, herhangi bir yazılım hatasını bulmak için bir yazılım uygulamasının işlevselliğini değerlendirme sürecidir. Geliştirilen yazılımın..

Eğitimleri İncele

Microsoft Sql Server Eğitimleri

Microsoft SQL Server eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek ..

Eğitimleri İncele

Oracle Eğitimleri

Oracle sistemleri dünya çapında, çok çeşitli sektörlerde güvenilerek kullanılmaktadır. Birden çok sistem çözümü ile Oracle teknolojisi, Oracle ..

Eğitimleri İncele

Java Programlama Eğitimleri

Java, en küçük bireysel projelerden, çok geniş çaplı şirketlerin kaynak yönetimi yazılımlarına kadar çok farklı ihtiyaçlara yanıt veren bir platformdur. ..

Eğitimleri İncele

Go Eğitimleri

Go (GoLang olarak da bilinir), güvenilir ve verimli bir yazılım oluşturmak için Google mühendisleri tarafından geliştirilen açık kaynaklı, ..

Eğitimleri İncele

Veritabanı Eğitimleri

Veritabanı eğitimleri ile, PostgreSQL gibi genel amaçlı ve en gelişmiş açık kaynaklı veritabanı sistemi olan nesne-ilişkisel veritabanı yönetim ..

Eğitimleri İncele

Yapay Zeka Eğitimleri

Yapay zeka (AI), makinelerin deneyimlerden öğrenmesini, yeni girdilere uyum sağlamasını ve insan benzeri işleri yapmasını mümkün kılar. ..

Eğitimleri İncele

Blockchain Eğitimleri

Blockchain dağıtık bir veri kayıt yapısıdır veya sistemidir. Blockchain ile yapmış olduğunuz işlemler kesinlikle silinemez ve değiştirilemez. ..

Eğitimleri İncele
Depar Akademi Kurumsal Eğitimler