Cloud Eğitimleri Depar Akademi

Cloud Eğitimleri

Bulut bilişimin avantajları, hizmetleri yerel olarak kurmak ve dağıtmak için artık pahalı altyapı ve yazılıma yatırım yapmaları gerekmediğinden işletmelere ve bireylere yönelik hizmetlerin maliyetini düşürmektedir. Ayrıca bir şirketin bulut teknolojisi ve hizmetlerini kullanımı, gerektiğinde kolayca ölçeklenebilir veya azaltılabilir. Bu da harcamaları azaltabilir ve boşta kalan kaynakları ortadan kaldırabilir. Bulut bilgi işlem servislerine örnek olarak Amazon Web Servisleri, Microsoft Azure, Google Cloud Platform ve IBM Cloud dahildir. Siz de Cloud çözümleriyle başlayabilirsiniz.

Hybrid Cloud and Datacenter Monitoring with Operations Management Suite

Configuring and Operating a Hybrid Cloud with Microsoft Azure Stack

Mobility and Devices Fundamentals

Cloud Fundamentals

1. Hybrid Cloud and Datacenter Monitoring with Operations Management Suite

Bu eğitim ile birlikte Operations Management Suite’i kurmak ve yapılandırmak için gereken kilit alanlarında bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Operations Management Suite’in (OMS) yapılandırılması ve işletilmesi konusunda öğrenim kazanımlarında bulunabilirsiniz. Ayrıca hibrit bulut ve veri merkezlerini izleme gibi işlemlerin yürütülmesi hakkında eğitim alacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Configuring and Operating a Hybrid Cloud with Microsoft Azure Stack

Bu eğitim ile size Microsoft Azure Stack’ı yerleştirmek ve yapılandırmak için gereken bilgileri sağlanacaktır. Microsoft Azure Yığını, Microsoft Azure ve Windows Azure Paketi arasındaki farklarının öğrenimi sağlanacaktır. Ardından yazılım tanımlı ağları ve kaynak sağlayıcıları yapılandıracak, izleme ve sorun giderme için en iyi uygulamaları oluşturacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Mobility and Devices Fundamentals

Kurumsal yapıda cihazları yapılandırmayı öğrenmeyi, veri erişimini ve yönetimini, cihaz güvenliğini, bulut hizmetlerini ve kurumsal hareketliliği gibi konularda bu eğitim ile yetkinlik kazanın. Ayrıca çevre cihazların temellerini, bulut hizmetleri, kurumsal mobilite hakkında temel bilgileri, depolama, paylaşım, şifreleme ile ilgili özel referanslarla veri erişimi ve yönetimi hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

4. Cloud Fundamentals

Bulut bilişimin temellerini, kuruluşunuza nasıl fayda sağlayacağını ve baştan nereye gideceğinizi öğrenin. Bulut temelli eğitim alt yapınızı inşa edin. Şirketinize yardımcı olacak bilinçli kararlar almak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlayacaktır.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler