Depar Akademi Hakkımızda Banner

Kurumsal Teknoloji Eğitimleri

Depar Akademi Bilgi Teknolojileri ve Eğitim Hizmetleri 2018 yılında kurulmuş, %100 yerli sermayeye sahip bir Türk Şirketidir. Ana odak noktasını Türkiye ve Yurt dışında verdiği “Kurumsal Teknoloji Eğitimleri” oluşturmaktadır. 2018’den günümüze kadar 1000’den fazla özel sektör, kamu kurumu ve yurtdışı firmasına eğitim, danışmanlık ve dış kaynak kiralama hizmeti sunmuştur.

Tüm eğitmenleri ve teknik kadrosuyla birlikte güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanır. Eğitmenleri, kendi alanında uzman, eğitim vermekten keyif alan, saha ve proje tecrübelerini paylaşmayı seven profesyonellerden oluşmaktadır.

Depar Akademi’nin kurumsal bilişim eğitim hizmetleri alanında sunduğu hizmetler arasında yazılım ve veritabanı, mobil uygulama geliştirme, web tasarım programlama, ofis, sistem mühendisliği, network uzmanlığı, bilgi güvenliği uzmanlığı gibi ürün bağımsız teknoloji eğitimleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dijital pazarlama eğitimi gibi çalışanları ve kurumları geliştirici eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Belge ve Yetkinliklerimiz

Depar Akademi, eğitim hizmeti sunabilmek için gerekli tüm belge ve yetkinlikleri bünyesinde barındırmaktadır. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bize 0216 234 30 65 ya da info@deparakademi.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Depar Akademi Kurumsal Tanıtım Görseli

Referanslarımızdan Örnekler

Depar Akademi, her yıl 100’lerce kurumsal eğitim düzenlemektedir. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanan bazı markalar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.