Sharepoint Eğitimleri Depar Akademi

Sharepoint Eğitimleri

Web’de yayınlamak, belgeleri paylaşmak ve izinleri yönetmek için SharePoint’i nasıl kullanacağınız önemlidir. İlk kez bir SharePoint sitesi oluşturabilir veya sitenizi özel iş akışlarıyla optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Planning and Administering SharePoint

Advanced Technologies of SharePoint

Developing Microsoft SharePoint Server Core Solutions

Developing Microsoft SharePoint Server Advanced Solutions

1. Planning and Administering SharePoint

Bu eğitimde; Microsoft SharePoint ortamını dağıtmayı, yönetmeyi ve sorunlarını gidermeyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurmak, yapılandırmak, yönetmek ve optimize etmek için; yönergeleri, en iyi uygulamaları öğreneceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Advanced Technologies of SharePoint

SharePoint ortamındaki gelişmiş özellikleri nasıl planlayacağınızı, yapılandıracağınızı ve yöneteceğinizi bu eğitim ile öğreneceksiniz. Özel odak alanları arasında yüksek kullanılabilirlik, olağanüstü durum kurtarma, servis uygulama mimarisi gibi alanlara değinilmektedir. Bu eğitimde aynı zamanda sosyal bilgi işlem özellikleri, verimlilik ve işbirliği platformları ve özellikleri üzerine de odaklanılmaktadır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3. Developing Microsoft SharePoint Server Core Solutions

Bu eğitimde, SharePoint’in yeni geliştirme ve dağıtım özelliklerini, çözümlerini ve uygulamalarını nasıl kullanacağınızı, kimlik iznini nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Yan nesne modelleri, liste verilerini sorgulamayı ve güncellemeyi, iş süreçlerini yönetmek için iş akışını kullanmayı ve kullanıcı arayüzünü özelleştirme kazanımları da sağlanacaktır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Developing Microsoft SharePoint Server Advanced Solutions

SharePoint’de yönetilen meta verilerin özellikleri ve uygulamalarını, istemci tarafı nesne modelini ve REST API’sini kullanmayı, sağlayıcı tarafından barındırılan ve otomatik olarak barındırılan uygulamalarını geliştirmeyi öğrenin. Ayrıca arama mimarilerini, kullanıcı profili verilerini yönetmeyi ve erişmeyi, gelişmiş ve özel Business Data Connectivity (BDC) modellerini yapılandırmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler