Sistem ve Network Eğitimleri

Bilişim teknolojilerinin ön plana çıkması ile beraber şirketlerin tüm online iletişim ağını projelendirmek, süreci yönetmek ve aksaklıkları çözmek ve yeni çözümler üretmek üzere çalışabilecek olan söz konusu yetkinlik için Sistem ve Network Eğitimleri gereklidir.

RedHat

Linux

Windows

Azure

Cloud

PowerShell

Windows Server

Office 365

Exchange Server

IIS

System Center

Skype for Bussiness

Virtualization

SharePoint

Cisco

HP

Huawei

CheckPoint

Vmware

Red Hat Eğitimleri

Red Hat Inc., internet servis sağlayıcıları, havayolları, sağlık şirketleri ve ticari bankalar dahil olmak üzere Fortune 500 şirketlerinin% 90’ından fazlasına açık kaynaklı yazılım çözümleri sunmaktadır.

Linux Eğitimleri

Web sunucularının çoğu Linux platformlarında çalıştığından dolayı günümüzde giderek daha önemli bir işletim sistemi haline geliyor. Linux’un gücünü ve esnekliğini keşfedebilirsiniz.

Windows Eğitimleri

Windows’u tam anlamıyla bilmek isteyen sistem yöneticileri, işlem halindeyken kullanıcıların Windows makinelerini yönetmesine yardımcı olacak bilgiler bu eğitim ile sizlerle buluşuyor.

Azure Eğitimleri

Temel bulut bilişim konseptlerini öğrenmek, bulut ortamınızı ve Gelişmiş Azure konseptlerini en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için resmi Microsoft Azure eğitim kurslarımıza güvenebilirsiniz.

Cloud Eğitimleri

Bulut bilişimin avantajları, hizmetleri yerel olarak kurmak ve dağıtmak için artık pahalı altyapı ve yazılıma yatırım yapmaları gerekmediğinden işletmelere ve bireylere yönelik hizmetlerin maliyetini düşürmektedir.

PowerShell Eğitimi

Temel idari işlemlerin nasıl hızlı bir şekilde otomatikleştirileceğini öğrenmek istiyorsanız, komut satırı hızı ve GUI araçlarının güçlü birleşimiyle hızla ortaya çıktığı bir çözüm olan PowerShell ile tanışabilirsiniz.

Windows Server Eğitimleri

Windows Server teknolojisini kullanmak için gereken temel becerileri kazanmak, Yeni nesil optimize ağlara, uygulamalara ve web servislerine güç vermek ve Nano Server dahil olmak üzere Windows Server kurulum, yedekleme ve geri yükleme, Windows Server’ı yönetme gibi birçok konuya adım atabilirsiniz.

Office 365 Eğitimi

Microsoft’un bulut tabanlı üretkenlik paketi olan Office 365’i kullanmayı ve Excel, Word, PowerPoint ve Outlook’un abonelik sürümleri ile birlikte Teams, OneDrive ve SharePoint gibi Office 365 çekirdek uygulamalarıyla nasıl hız kazanabileceğiniz, senkronizasyon gibi konulara birçok konuya giriş yapabilirsiniz.

Exchange Server Eğitimleri

Bu bilgisayar bilimi eğitimi ile bir Exchange Server organizasyonunu desteklemek için Active Directory altyapı gereksinimlerinin planlanması ve yapılandırılmasını açıklanmaktadır. Bununla birlikte, sunucuların mesajlaşmaları nasıl dağıttığı ve yapılandırdığını nasıl yönetileceği gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

IIS Eğitimi

Windows Server için Internet Information Services (IIS) eğitimleri ile web’de herhangi bir şeyi barındırmak için esnek, güvenli ve yönetilebilir bir web sunucusu ile kuruluşlarınızın web uygulamalarını, güvenliğini ve aynı zamanda Exchange, SharePoint gibi IIS kullanan diğer ürünlerle birlikte kullanabileceğiniz eğitimimizdir.

System Center Eğitimleri

System Center yöneticilerine, iyi yönetilen bir veri merkezinin temeli olan bir servis dokusunu oluşturmak için gereken System Center bileşenlerini uygun şekilde kurmayı ve yönetmeyi, System Center Virtual Machine Manager’ı yüklemek ve yapılandırmak için kullanılan yöntemlere adım atabilirsiniz.

Skype For Business

Microsoft’un popüler konferans ve iletişim uygulamasının kurumsal sürümü olan Skype Kurumsal’ı anlamayı ve kullanmayı, hangi planların mevcut olduğunu, ardından kişileri en iyi Skype ile nasıl bulabileceğiniz gibi konuları bu eğitim içerisinde keşfedebilir ve aynı zamanda profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

Virtualization Eğitimleri

Sanallaştırma teknolojileri ve Bulut bilişimi öğrenmek istiyorsanız, temel sanallaştırma teknolojisi kavramlarını öğrenmeye başlayarak bir adım atabilir ve profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

Sharepoint Eğitimleri

Web’de yayınlamak, belgeleri paylaşmak ve izinleri yönetmek için SharePoint’i nasıl kullanacağınız önemlidir. İlk kez bir SharePoint sitesi oluşturabilir veya sitenizi özel iş akışlarıyla optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Cisco Eğitimleri

Şirketiniz için veya lokal olarak ağ bağlantıları kurmak istiyorsanız bunları Cisco cihazları ve yazılımları ile nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve eğitimimiz sayesinde profesyonel bir deneyim kazanabilirsiniz.

HP Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde, HP ağ ve depolama ürünleri ve teknolojisi konusunda yetkinlik eğitimleridir. Etkili HP teknoloji yönetimi için gereken becerilere sahip olmanızı sağlamak için tasarım, kurulum, bakım ve sorun giderme konularında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde Huawei eğitimi,Belirli üründe ürünü çalıştırma ve bakım eğitimlerinin tabanını, temel teknik uzmanlığını ve ürün özelliklerine aşina olmayı geliştirmek için teknik eğitim ve planlama, tasarım eğitimi gibi konulara giriş yapabilir ve profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

CheckPoint Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde, Kurumsal yapılarda CheckPoint profesyoneli olmak için beceri ve uzmanlığın gelişmiş olması gerekir.Bu eğitim ile, CheckPoint’in tüm temel prensiplerine hakim olmak için temel edinebilir, CheckPoint güvenlik duvarlarını yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

VMware Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz içinde VMware, BT işlemlerini genel BT altyapısı boyunca, veri merkezlerinde, bulut boyunca ve mobil cihazlarda düzenleyen sunucu ve masaüstü sanallaştırma yazılımı oluşturabilmeyi öğrenebilirsiniz.Bununla birlikte, VMware’in veri merkezi platformunu ve VMware vCloud Suite’in bir parçası olan vSphere’i, Dijital İş dönüşümünü ve Veri Merkezi sanallaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler