Blockchain Eğitimleri Depar Akademi

Blockchain Eğitimleri

Blockchain dağıtık bir veri kayıt yapısıdır veya sistemidir. Blockchain ile yapmış olduğunuz işlemler kesinlikle silinemez ve değiştirilemez. Ek olarak, bir zincir gibi birbirlerine bağlıdır ve şifreleme algoritmalarısı ile birbirlerine de bağlanmıştırlardır. Blockchain eğitimi ile bunun gibi birçok önemli detaylara inerek gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Blockchain Fundamentals

Blockchain for Business

Blockchain Application Development with Ethereum

1. Blockchain Fundamentals

Blockchain eğitimleri içerisinde verilen bu eğitimde, Blockchain teknolojisinin ne olduğu konusunda güçlü bir anlayışa sahip olabilir, Blockchain’i tartışırken yaygın olarak kullanılan anahtar kelimeleri, kavramları öğrenebilir ve kullanabilirsiniz.

Eğitim 1 gün 6 saattir.

2. Blockchain for Business

Eğitim içerisinde, Business Blockchain hakkında önemli ölçüde bilgiye sahip olabilirsiniz. Ek olarak işletme ürünleri ve kurumlardaki acil durum blok kullanım vakalarını öğrenebilir, mevcut Hyperledger projeleri ve sektörler arası kullanım durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitim 1 gün 6 saattir.

3. Blockchain Application Development with Ethereum

Bu eğitim ile birlikte Ethereum mimarisi ve sağlamlık dili hakkında genel bir anlayış kazanabilirsiniz. Ek olarak Ethereum Blockchain geliştirmek için gerekli tüm fonksiyonel bileşenleri öğrenebilir, ağ üzerinde bir Ethereum uygulamasının nasıl başlatılacağını anlayabilir, bir Ethereum ağında işlemlerin nasıl yaratıldığına ve uygulandığına dair derinlemesine bir anlayış kazanabilirsiniz.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler