Google G Suite Eğitimleri Depar Akademi

Google G Suite Eğitimleri

Google G Suite Eğitimleri ile hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak basit ve etkileşimli programları öğrenmeye başlayarak, iletişim için Gmail, Hangouts, Takvim gibi yapıları, Depolama için Dokümanları, E-Tablolar, Slaytlar, Formlar gibi yapıları öğrenebilirsiniz.

Docs Eğitimi

Sheets Eğitimi

Forms Eğitimi

Slides Eğitimi

1. Docs Eğitimi

Google Dokümanları tüm özellikleriyle kullanabilmeyi ve Google Gsuite altyapısına hakim olmayı öğrenin. Tarayacı üzerinden metin dokümanları oluşturup, bunları tekrardan düzenlemeyi öğrenin. Profesyonel işlemler gerçekleştirerek normal kullanıcılardan bir adım daha ileride olun.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

2. Sheets Eğitimi

Sheets yapısını Excel gibi kullanarak işlemler yapmayı öğrenin. Görev listeleri oluşturmayı, bir projeyi takip etmeyi, grafikleri ve filtrelerle verileri analiz ederek Google Gsuite ile daha fazlasını yapmayı öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

3. Forms Eğitimi

Google Formları bir anket ve değerlendirme aracı olarak kullanmayı öğrenin. Anonim veya tanımlanmış katılımcı anketleri, sınıf içi sunumlar için değerlendirme araçları ve etkinlik kayıtlarını da nasıl yapısal olarak işleneceğini öğrenmeye başlayın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

4. Slides Eğitimi

Google Slaytlar ile tüm sunumlarınızın otomatik ve çevrimiçi olarak depolamayı öğrenek slaytlarınızı efektif ve hızlı hale getirmeyi öğrenin. Bununla birlikte slaytlar ile nasıl etkileyici sunumlar yapacağınızı da öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler