Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi Güvenliği eğitimlerimiz ile kurumların uzun yıllar emek harcayarak ortaya çıkardıkları bilgi birikimlerinin veya bilginin izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişim, kullanım, değiştirilme, ortadan kaldırılma, el değiştirme ve hasar verilmesini önlemekteyiz. Şirketinizin Bilgi Güvenliğini sağlamak için bu eğitimler “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” kapsamında profesyonel çözümler sunar.

Bilgi Güvenliği

Kurumsal Güvenlik

İleri Düzey Siber Güvenlik

Ağ Güvenliği

Sızma Testi

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi Güvenliği Eğitimleri, özellikle bankacılık, finans, telekomünikasyon, sigorta, sanayi, ulaşım, lojistik, perakende, üretim, tedarik zinciri, e-ticaret vb sektörlerde çok önemlidir. ..

Kurumsal Güvenlik Eğitimleri

Siber güvenlik; işinize olası etkileri göstermek için tehditleri, potansiyel etkilerini, ölçülebilir verilere dönüştürmeyi bilmeyi gerektirir. ..

İleri Düzey Siber Güvenlik Eğitimi

İleri Düzey Siber Güvenlik Eğitimleri, kurumları ağları farklı saldırı türlerinden korumak, kurumsal varlıkların güvenliğini sağlamak, güvenlik açıklarını tespit etmek ..

Ağ Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitimler ile katılımcıların ağ ve internet güvenliği sorunlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini, güvenlik politikalarının ..

Sızma Testi Eğitimleri

Sızma Testi (Pentest) Eğitimi temel sızma testi metodunu, yöntemlerini kullandırmayı hedeflemektedir. Bilgi güvenliği açıklık ..

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler