Microsoft Visual Studio Eğitimleri Depar Akademi

Microsoft Visual Studio Eğitimleri

Microsoft Visual Studio, Android, iOS, MacOS, Windows, Web ve Bulut Tabanlı Uygulama Geliştirme için kullanılabilecek bir Tümleşik Geliştirme ortamıdır. Visual Studio; program, web uygulamaları ve yeni kodları ortaklaşa geliştirebilmenize, hata ayıklamanıza ve test etmenize olanak sağlar.

Developing Windows Applications with Visual Studio

Developing Communication Foundation Solutions with Visual Studio

Developing Web Apps with Visual Studio (R2)

Developing Data Access Solutions with Visual Studio

Introduction to Web Development with Visual Studio

HTML5 Programming

Introduction to Programming

Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Essentials of Developing Windows Store Apps Using HTML5 and JavaScript

Advanced Windows Store App Development Using HTML5 and JavaScript

Programming in C#

Essentials of Developing Windows Store Apps Using C#

Advanced Windows Store App Development Using C#

Developing ASP.NET MVC Web Applications

Visual Studio 2017: Windows Presentation Foundation (WPF) Application Development

Visual Studio 2017: Windows Communication Foundation(WCF) Applications Development

Visual Studio 2017: Windows Workflow Foundation (WWF) Applications Development

Visual Studio 2017: ASP.Net

Visual Studio: ADO.Net

VSTS (Visual Studio Team Service) ile Yazılım Geliştirme Süreçleri Yönetimi (Agile, Scrum, Kanban)

1. Developing Windows Applications with Visual Studio

Microsoft Visual Studio ile tasarımsal ve efektik geliştirmeler yapın. Windows masaüstü veya Microsoft Serverlar için WEB geliştirmeleri yapın. SQL çözümleriyle Windows Uygulamalarınızı zenginleştirin ve Web api projeleri geliştirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2. Developing Communication Foundation Solutions with Visual Studio

Developing Windows Communication Fundation Solutions ile WCF teknolojilerini kullanarak katılımcıların dağınık yapıları ve servis tabanlı mimarilerini daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca WCF Servislerinin host edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

3. Developing Web Apps with Visual Studio (R2)

Visual Studio Web Dağıtım Projeleri ile Visual Studio 2010’da Web siteleri ve Web uygulamaları oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu dağıtım ile yapı yapılandırmalarını yönetmek, birleştirmek ve MSBuild ile yapı öncesi ve yapım sonrası görevleri kullanmak için kapsamlı bir UI kullanabilirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4. Developing Data Access Solutions with Visual Studio

Veritabanı scriptlerini solution mantığında bir araya getirmek size düzenli ve katmanlı çalışma olanağı sağlar. Geliştirme sırasında size kısmen proje dökümantasyonu sağlanmış olur. Ayrıca diğer türdeki dosyaları da (notlar, resimler vs.) solution içerisindeki projelerle birlikte taşıma imkânı doğar.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

5. Introduction to Web Development with Visual Studio

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan Visual Studio 2010 ile kendiniz veya kurumunuz için efektif Web Siteleri tasarlayın. Altyapısında c# kodlama dili bulunan bu yapıda döngüler, yapısal programlama gibi birçok bileşeni kendinize katarak geliştirmeler yapın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

6. HTML5 Programming

Web 2.o ve daha sonrası gelişen web tasarım ve programlama teknolojileri hakkında detaylı içeriklerin olduğu bir sertifikasyon programıdır. Bu program ile bir web sitesini dinamikleri, hassas ayarlamaları ve ileriye yönelik gelişmeleri hakkında temel eğitim alacaksınız.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

7. Introduction to Programming

Temel programlamanın mantığı basit algoritlamalar, nesne ve değişken tanımlamaları, döngüler, koşullu durumlar, veritiplerinin dönüşümü, diziler gibi olmazsa olmaz programlama yapılarının öğretildiği eğitim programı.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

8. Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3

Web sitelerinizde HTML5 in altyapısıyla CSS3 ün tasarımsal katılımlarıyla mükemmel geliştirmeler yapın. bunun yanında, Javascript kütüphaneleri yardımıyla web sitelerinizi dinamik olarak çalışır hale getirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

9. Essentials of Developing Windows Store Apps Using HTML5 and JavaScript

Windows mağazalarda yayınlamak istediğiniz uygulamalarınızı HTML5 altyapısında kodlama işlemlerini yaparak üretin. Daha sonrasında JavaScript ile yapmış olduğunuz uygulamaları dinamik hale getirin ve uygulamalarınızı Windows Mağazalarda yayınlamaya hazır hale getirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

10. Advanced Windows Store App Development Using HTML5 and JavaScript

Windows Mağazası için ileri seviyede uygulamalarınızı geliştirin. İleri seviye programlama ile yapacağınız uygulamalarda zor ve kompleks yapıları kullanmayı öğrenin. Html5 ve Javascript ile daha üst segment uygulamaları hayata geçirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

11. Programming in C#

Microsoft teknolojilerinin temelini oluşturan dünyanın en popüler dillerinden c# ile programlamanın temellerini, yapısını, mantığını, kod yapısının anlatıldığı eğitim programıdır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

12. Essentials of Developing Windows Store Apps Using C#

C# kullanımıyla Windows Mağazasına kullanıcı arayüzü ilkeleri ile tanışın. Kendinizi Windows Mağazalarda C# kullanarak yapacağınız projeleriniz için esas deneyimlerinizi ileri seviyeye taşıyın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

13. Advanced Windows Store App Development Using C#

C# kullanarak Windows Mağazaya İleri seviyede uygulamalar geliştirin. C# temelinde yapacağınız uygulamalarınızı ileri seviyeye taşıyarak efektif görsellerle mağazada yayınlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

14. Developing ASP.NET MVC Web Applications

Günümüzün en popüler web teknojisi hakkında ileri eğitim, içerik olarak mvc proje kurulumu, js kütüphanleri , entity framework entegrasyonu, web helper gibi birçok konuyu içermektedir.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

15. Visual Studio 2017: Windows Presentation Foundation (WPF) Application Development

Windows Presentation Foundation (WPF) ile yeni nesil Windows uygulama geliştirme altyapınızı inşa edin. Eski Windows API ları yerine yeni nesil WPF ile yenilikçi birçok özellik ile tanışın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

16. Visual Studio 2017: Windows Communication Foundation (WCF) Applications Development

Windows Communication Foundation ile uygulamalarınızı geliştirmeye başlayın ve WCF ile programlama modelinizi oluşturun. Hizmet odaklı mimariye (SOA) dayalı uygulamalar geliştirin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

17. Visual Studio 2017: Windows Workflow Foundation (WWF) Applications Development

Analizlerini ve çekirdek geliştirme projelerinizdeki iş akışlarını belirlemekte zorlandığınız noktalarda Enterprise uygulamalarınızda işlerinizin ölçeklenebilmesini sağlayın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

18. Visual Studio 2017: ASP.Net

Eğitim programı; Web programlamanın köklü teknolojisi ASP.net’in Visual studio projelendirilmesi, aspx sayfalarının yapıları ve detaylı web site kodlaması, asp.net ile veritabanı işlemlerini gibi birçok içerik barındırır.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

19. Visual Studio: ADO.Net

Eğitim sql sorgularının çekilmesi, veritabanı işlemleri, projelerde store procedure, view gibi teknolojilerin ado.net’te kullanılmasını baz almaktadır.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

20. VSTS (Visual Studio Team Service) ile Yazılım Geliştirme Süreçleri Yönetimi (Agile, Scrum, Kanban)

Visual Studio Team Service ile görev paylaşımınızı Kod sürdürme yapınızı geliştirin. Takımınıza kolay kod yazma ve bir arada çalışma imkanı sunun. Kanban, Agile, Scrum gibi metodolojilerle yazılım geliştirme olanaklarını daha da sistematik hale getirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler