Adobe Eğitimleri Depar Akademi

Adobe Eğitimleri

En popüler Adobe ürünlerine hakim olarak tekniklerine ve araçlarına güçlü giriş yapabilirsiniz. Temelden ileri düzeydeki eğitimler olan, After Effects, ColdFusion, Dreamweaver, Illustrator, InDesign, Photoshop ve Premiere Pro’da tasarım becerilerinizi artırabilir veya Acrobat ve Captivate ile verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro

Adobe Photoshop

Adobe Fireworks

Adobe InDesign

Adobe Illustrator

Adobe After Effects

Adobe Lightroom

1. Adobe Premiere Pro

Adobe ürünlerinden biri olan Premiere Pro’daki temel özellikleri ve ileri seviyede yapıları öğreneceksiniz. Premiere Pro’da videoları nasıl düzenleyeceğinizi ve aynı zamanda düzenleme diyaloglarıyla nasıl çalışacağınızı da anlayacaksınız. Ayrıca çoklu kamera ve aksiyon sahnesi düzenleme teknikleri, renk düzenleme ve derecelendirme gibi işlemlere hakim olacaksınız.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

2. Adobe Photoshop

Bu eğitim içerisinde yalnızca Photoshop’taki tüm düzenleme araçlarını nasıl kullanacağınızı, kullanmanız gereken görselleri uygun bir şekilde nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca profesyonel veya amatör fotoğrafçılık ve dijital görüntüleri mükemmelleştirmeyi, pozlamayı ve renk dengesini düzeltmeyi, fotoğrafları düzeltmeyi veya kırpmayı, katmanlarla çalışmayı ve özel aydınlatmayı, metin efektleri oluşturmayı öğreneceksiniz.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

3. Adobe Fireworks

Bu eğitim ile Adobe Fireworks uygulamasının nasıl başarılı bir şekilde kullanacağınızı öğreneceksiniz. Hem yeni başlayan hem de deneyimli kullanıcılar bu programdan, navigasyon dahil programın temellerinden başlayarak ve daha gelişmiş özelliklere devam ederek yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

4. Adobe InDesign

Adobe InDesign ile çarpıcı sayfa mizanpajları, yaratıcı baskı medyası, e-kitaplar ve diğer dijital yayınları daha hızlı ve daha verimli şekilde oluşturmayı öğrenin. Ayrıca ürünleri hazırlarken baskıya hazır hale gelmesi için dikkat edilecek hususları kavrayın ve e-dergi, e-kitapları hazırlayın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

5. Adobe Illustrator

Illustrator’ın arayüzü, araçları ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edineceksiniz. Illustrator’da çalışmak için adım adım, temel teknikleri ve ipuçlarını ve püf noktalarını öğreneceksiniz. Broşür, afiş, sosyal medya görseli gibi birçok tasarım yapmanızı sağlayan bu program ile kendi vektör çizimlerinizi de yapabileceksiniz.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

6. Adobe After Effects

Gelişmiş test efektleri, video karıştırma, anahtarlama efektleri ve izleme matları oluşturun. After Effects’i rakipsiz hareketli grafik araç seti yapan gelişmiş animasyon teknikleriyle temel bilgileri düzeyinden ileri düzeye kadar öğrenin. Tanıtım filmi, video veya mobil uygulamalarınız için animasyonlar oluşturun.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

7. Adobe Lightroom

Fotoğrafların nasıl bastırılacağını, görüntülerin sabitleneceğini, kırmızı gözün kaldırılmasını ve daha fazlasını öğrenmeye başlayın. Başlangıçtan ileri düzeye kadar fotoğraflarınızı içe aktarmayı, geliştirmenize, düzenlemeyi ve paylaşmayı, ayrıca baskılar ve fotoğraf kitapları oluşturmayı da öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler