Checkpoint Eğitimleri Depar Akademi

Checkpoint Eğitimleri

Kurumsal yapılarda CheckPoint profesyoneli olmak için beceri ve uzmanlığın gelişmiş olması gerekir. Bu eğitim ile CheckPoint’in tüm temel prensiplerine hakim olmak için temel edinebilir, CheckPoint güvenlik duvarlarını yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Checkpoint Certified Security Administrator (CCSA)

Checkpoint Certified Security Expert (CCSE)

1. Checkpoint Certified Security Administrator (CCSA)

CheckPoint Güvenlik Ağ Geçidi ve Yönetim Yazılımı Bıçaklarını yapılandırmak için gerekli temel kavramlar ve becerilerin anlaşılmasını sağlar. Bu eğitim sırasında bir güvenlik politikası yapılandıracak ve güvenli bir ağın yönetilmesi ve izlenmesi, güvenlik ağ geçidinin yükseltilmesi ve yapılandırılması ve sanal bir özel ağın uygulanması hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca CheckPoint teknolojisine giriş yapacak, dağıtım platformları güvenlik politikasına giriş yapacak, trafik ve bağlantıları izlemeyi ağ adresi çevirisi SmartUpdate’in kullanımını, kullanıcı yönetimini ve Kimlik Doğrulamayı, kimlik farkındalığı CheckPoint VPN’lere giriş gibi çeşitli işlemler üzerinde eğitim alacaksınız.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

2. Checkpoint Certified Security Expert (CCSE)

Checkpoint Eğitimleri altında verilen bu eğitimde CheckPoint Güvenlik Sistemleri ürününün nasıl oluşturulacağını, değiştirileceğini, uygulanacağını ve sorun giderileceğini, güvenlik duvarı işlemlerinde nasıl hata ayıklanacağını ve VPN performansını optimize etmeyi öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Depar Akademi Kurumsal Eğitimler