Depar Akademi Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama Eğitimleri, son bir kaç yılın en popüler iş alanlarından biri. Markaların sosyal medyada ve web sitelerindeki imajlarının yönetimi, takipçileri ile iletişimlerinin sağlıklı bir biçimde yönetimi için pek çok parametre bir arada ve bir biri ile uyumlu olarak yönetiliyor. Bu nedenle Dijital Pazarlama Eğitimleri de birden fazla konuyu bir arada içeriyor.

Depar Akademi Dijital Pazarlama Eğitimleri içinde sosyal medya yönetimi, takipçi kazanmak ve kitle iletişimi, fotoğraf editleme, video editleme, içerik oluşturma, arama motoru optimizasyonu, kitlelere mail gönderimi, mail tasarımı gibi konu başlıkları detaylı olarak işleniyor.

Sosyal Medya Uzmanı Olmak İçin Öğrenin!

Sosyal medya uzmanı olarak ya da dijital pazarlama uzmanı olarak iş bulmak üzere mutlaka bazı eğitimleri almanız gerekiyor. Zira, artık bu alanda eğitim almış kişiler daha çok tercih ediliyor ve eskiye kıyasla bu alanda teknik olarak öğrenilmesi gereken daha fazla şey var.

Personelinize Dijital Pazarlama Eğitimi Aldırın!

Personelinize Dijital Pazarlama Eğitimi aldırarak, web sitesi, sosyal medya yönetimi gibi süreçleri kendi içinizde de çözebilirsiniz. Tamamen online medya araçlarını kullanarak çok daha güçlü bir marka algısı yaratmak üzere ekibinizi eğitebilirsiniz. Dijital pazarlama süreçlerinin detaylarını, teknik bir biçimde pazarlama çalışmalarının sonuçlarını analiz etmeyi ya da arama motoru optimizasyonu veya arama motoru reklamları için süreç yönetimini öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Şirket çalışanlarına Dijital Pazarlama Eğitimi aldırarak, görselleri editleme, temel seviyede tasarım yapma, topluluk yönetimi, SEO süreçleri, arama motoru reklamları yönetimi, paylaşım görselleri ve içeriklerinin hazırlanması gibi işleri yapabiliyor olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kimler dijital pazarlama uzmanı olabilir sorusu son bir iki yılın en popüler sorularından biri. Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler hangi kurslara gitmeli, ne öğrenmeli ya da sosyal medya uzmanları iş bulabiliyor mu gibi sorular da çok soruluyor. Dijital pazarlama alanında kariyer hedefleyenler ya da şirketinde dijital pazarlama alanında yetkin çalışanların olmasını isteyenler için detayları paylaştık. Dijital pazarlama eğitimleri hakkında merak edilenler için devamını okuyun.

Depar Akademi olarak, Kurumsal Gelişim programları alanında iz bırakan, dijital pazarlama yönetim eğitimleri sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimlerimizin gün, saat ve detaylı açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

SEO(Search Engine Optimization)Teknikleri

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmalar ile hareket eden bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle yer sağlayıcılar – web geliştiriciler; barındırdıkları – yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.
Seo; bir kurumun web sitesi için arama motorlarına (google, yandex, bing vb.) yönelik yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Eğitimin amacı özet ile StartUp işletmeler için maliyet odaklı bir yaklaşımla arama motorlarında reklamsız üst sıralara çıkmalarını hedefler.

Google Analytics, Yandex Metrica, Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

Eğitimin amacı analytics tolları ile kitlesel hedefleme ve bu hedeflemelere yönelik çalışmaların aktarıldığı mantıksal bir yapı izleyerek web siteleri & mobil uygulamarın Pazar bilinirliklerini arttırmaya katkı sağlamaktır.

SEM (Search Engine Marketing) Teknikleri

Sem; şirket ve kurumların sundukları ürün ya da hizmetlerin, internet üzerindeki arama motorlarına verilen reklamlar aracılığıyla daha fazla erişilebilir hale getirilmesini sağlayan hizmete verilen isimdir.

En az televizyon, radyo ve bilboard reklamları kadar önem taşıyan internet reklamcılığı; özellikle google’ın sunduğu ve adwords olarak isimlendirilen yapı ile şirketlerin internet üzerindeki erişilebilirliğini ve satış oranlarını arttırmaktadır. Eğitim içeriğinde Google’ın sunduğu adwords yapısı ve alt kırılımları (Video Pazarlama, Arama Ağı, Görüntülü arama ağı vb. doğru stratejik yaklaşımlar ile uygulamalı olarak öğretilmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya(Marka) Yönetimi

Günümüzde satışları artırmak ve yeni pazarlar bulmak için iş süreçlerinin mükemmel işlemesi ve mali yapınızın güçlü olması yeterli değildir. İşletme Cirolarının artması için tanınır ve bilinir olmak yani markalaşmak gerekmektedir. Bu eğitimde marka değeri nasıl oluşturulur ve sosyal mecralar üzerinde bütüncül bir yaklaşım sergileyerek nasıl yönetilir konuları anlatılacaktır.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital Pazarlama da markaların sosyal medyada ve web sitelerindeki imajlarının yönetimi, takipçileri ile iletişimlerinin sağlıklı yönetimi için pek çok parametre bir arada ve bir biri ile uyumlu olarak yönetilmelidir.

Teknolojinin hayatın her alanında yer bulması dijitalleşen dünyada buna uygun pazarlama tekniklerinin geliştirilmesini de mecbur kılmıştır. Dijital  pazarlama, avantaj sağlamak için yeni kaynaklara ulaşmayı, ulaşılamamış kaynakları saptayabilmeyi ve pazarı çok daha verimli kullanmayı sağlayan en önemli araçlardan biri  haline gelmiştir. Son yıllarda teknolojinin her alanda en üst seviyede kullanılmaya başlaması satın alma alışkanlıklarını yeni bir boyuta taşımıştır. Bu sebeple marka tanıtımı, satışları desteklemek, tanıtmak, daha yüksek bilinirlilik sağlamak için dijital pazarlama vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir.

Bu yöntem ile markanızı desteklerken işinizin bir çok noktasını ölçülebilir hale getirebilir, eksikleri belirleyebilir, internet, mobil ve diğer interaktif platformları  daha verimli kullanabilir duruma gelmenizi sağlayacaktır. Farkına varmak, ölçmek, takip edebilmek kurumları büyütmeye yönelik en önemli kriterlerden olmuştur . Tüm süreçlerinize hakim olmak için teknolojiyi çok iyi takip ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilir, bu gelişmeleri kullanarak kurumunuzu daha verimli, daha üretken, daha başarılı işler yapan en önemlisi de daha çok kar elde eden bir şirket haline getirebilirsiniz.

Dijital pazarlama Eğitimleri, Kampanya Türleri, Seo Eğitimi ( Arama Motoru Optimizasyonu), Sem, Google Analytics Eğitimi, İçerik Oluşturma gibi alt başlıkları kapsamaktadır.Bu eğitimler ile şirketinizin web sitesi, sosyal medya yönetimi gibi süreçlerini yönetebilirsiniz. Tamamen online medya araçlarını kullanarak çok daha güçlü bir marka algısı yaratmak üzere ekibinizi eğitebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Gün Saat
SEO (Search Engine Optimization) Teknikleri 5 30 Saat
Google Adwords, Adsense, Web Analytics 5 30 Saat

Eğitim Talep Formu

İçerik Yazarlığı Eğitimi

Dijital Pazarlama

Dijital dünya, bir çoğumuzun takip edemediği bir hızla  genişliyor, gelişiyor ve bu durum içerik yazarlığı konusunda uzman kişileri oldukça popüler hale getiriyor.

İçerik Yazarlığı Eğitimi