Depar Akademi Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi Güvenliği Eğitimleri almak için nereye başvurmalısınız ya da İstanbul’un en iyi Bilgi Güvenliği kursları nerede…

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi Güvenliği Eğitimleri, daha çok şirketlerin çalışanlarına aldırdıkları eğitimlerdir. Özellikle de bankacılık sektöründe ve e-ticaret sektöründe Bilgi Güvenliği Eğitimleri çok önemlidir. Zira, binlerce kişinin bilgisinin sisteme dahil olduğu böyle yapılarda bilgi hırsızlığı girişimleri çok olur. Bu girişimlere karşı önlem almanın en etkili yolu ise personelin bilgi güvenliği konusunda eğitim almasıdır.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri, genel olarak; bankacılık sektörüne özel Swift güvenliği eğitimleri, SOC analist eğitimi, SIEM Korelasyon eğitimi, BDDK Sızma eğitimi, IPS güvenlik testleri eğitimleri, siber suçlar analiz dersi, oracle veritabanı güvenliği eğitimi gibi konu başlıklarını kapsar. Ancak eğitimi alacak sektöre ve kişilere özel başka bir deyişle amaca özel olarak eğitim programı değiştirilebilir. Zira, Depar Akademi olarak, eğitimin gerçek fayda sağlamasını çok önemsiyoruz.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri almak için en çok şirketler ve özellikle de bankalar başvuruda bulunur. Ancak bireyler de bu eğitimlere katılma isteğinde bulunarak özgeçmişlerine çok büyük bir güç katabilirler. Bu eğitimleri almış kişiler, bankalarda ve e-ticaret şirketlerinde iş bulma konusunda epey avantajlı olacaklardır.

Bilgi Güvenliği Eğitimi Talep Formu

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Genel Katılıma Açık Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Hacker Eğitimi

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi Depar Akademi

Beyaz şapkalı hacker eğitimin amacı, Temel Linux ve Ağ güvenliği bilgilerinden başlayarak bir sızma testi (penetration test) nasıl gerçekleştirilirdiğini adım adım..

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi