Bilişim Eğitim Hizmetleri Depar Akademi

Bilişim Eğitim Hizmetleri Alanında Neler Yapıyoruz?

Kurumların eğitim ihtiyaçlarını analiz edip, uzman danışmanlarımızın saha tecrübeleriyle birleştirerek, ihtiyaçları doğru adresleyen rekabet avantajı, iş verimliliği ve karlılığı arttırmaya yardımcı olacak Bilişim Eğitim Hizmetlerini özel çözümler üreterek sunmaktayız.

Depar Akademi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, onaylı bir kuruluştur. Kurumsal bilişim eğitim hizmetleri alanında sunduğumuz eğitimler arasında yazılım ve veritabanı, mobil uygulama geliştirme, web tasarım programlama, ofis, sistem mühendisliği, network uzmanlığı, bilgi güvenliği uzmanlığı gibi ürün bağımsız teknoloji eğitimleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dijital pazarlama eğitimi gibi çalışanları ve kurumları geliştirici eğitim hizmetleri sağlamaktayız.

Kurumsal taleplerde şirket çalışanlarının iş süreçlerini daha etkin yönetmesini sağlayacak her türlü son teknoloji eğitiminin üzerinde çalışıyoruz. Taleplerinizde uygun fiyatlı eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bize 0216 234 30 65  yada 0850 255 05 07 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Danışmanlık hizmetleri için Depar BT ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Depar Akademi olarak bağlı bulunduğumuz kuruluşlar ve sahip olduğumuz yetkinlikleri de aşağıda bilgilerinize sunmaktan mutluluk duyarız.