Sistem ve Network Eğitimleri

Red Hat Inc., internet servis sağlayıcıları, sağlık şirketleri ve ticari bankalar dahil olmak üzere Fortune 500 şirketlerinin % 90’ından fazlasına açık kaynaklı yazılım çözümleri sunmaktadır.

Daha Fazla

Web sunucularının çoğu Linux platformlarında çalıştığından dolayı günümüzde giderek daha önemli bir işletim sistemi haline geliyor. Linux’un gücünü ve esnekliğini keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla

Windows Eğitimleri

Windows’u tam anlamıyla bilmek isteyen sistem yöneticileri, işlem halindeyken kullanıcıların Windows makinelerini yönetmesine yardımcı olacak bilgiler bu eğitim ile sizlerle buluşuyor.

Daha Fazla

Azure Eğitimleri

Temel bulut bilişim konseptlerini öğrenmek, bulut ortamınızı ve Gelişmiş Azure konseptlerini en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için resmi Microsoft Azure eğitim kurslarımıza güvenebilirsiniz.

Daha Fazla

Cloud Eğitimleri

Bulut bilişimin avantajları, hizmetleri yerel olarak kurmak ve dağıtmak için artık pahalı altyapı ve yazılıma yatırım yapmaları gerekmediğinden işletmelere ve bireylere yönelik hizmetlerin maliyetini düşürmektedir.

Daha Fazla

PowerShell Eğitimi

Temel idari işlemlerin nasıl hızlı bir şekilde otomatikleştirileceğini öğrenmek istiyorsanız, komut satırı hızı ve GUI araçlarının güçlü birleşimiyle hızla ortaya çıktığı bir çözüm olan PowerShell ile tanışabilirsiniz.

Daha Fazla

Windows Server Eğitimleri

Windows Server teknolojisini kullanmak için gereken temel becerileri kazanmak, Yeni nesil optimize ağlara, uygulamalara ve web servislerine güç vermek ve Nano Server dahil olmak üzere Windows Server kurulum, yedekleme ve geri yükleme, Windows Server’ı yönetme gibi birçok konuya adım atabilirsiniz.

Daha Fazla

Office 365 Eğitimleri

Microsoft’un bulut tabanlı üretkenlik paketi olan Office 365’i kullanmayı ve Excel, Word, PowerPoint ve Outlook’un abonelik sürümleri ile birlikte Teams, OneDrive ve SharePoint gibi Office 365 çekirdek uygulamalarıyla nasıl hız kazanabileceğiniz, senkronizasyon gibi konulara birçok konuya giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Exchange Server Eğitimleri

Bu bilgisayar bilimi eğitimi ile bir Exchange Server organizasyonunu desteklemek için Active Directory altyapı gereksinimlerinin planlanması ve yapılandırılmasını açıklanmaktadır. Bununla birlikte, sunucuların mesajlaşmaları nasıl dağıttığı ve yapılandırdığını nasıl yönetileceği gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

IIS Eğitimleri

Windows Server için Internet Information Services (IIS) eğitimleri ile web’de herhangi bir şeyi barındırmak için esnek, güvenli ve yönetilebilir bir web sunucusu ile kuruluşlarınızın web uygulamalarını, güvenliğini ve aynı zamanda Exchange, SharePoint gibi IIS kullanan diğer ürünlerle birlikte kullanabileceğiniz eğitimimizdir.

Daha Fazla

System Center Eğitimleri

System Center yöneticilerine, iyi yönetilen bir veri merkezinin temeli olan bir servis dokusunu oluşturmak için gereken System Center bileşenlerini uygun şekilde kurmayı ve yönetmeyi, System Center Virtual Machine Manager’ı yüklemek ve yapılandırmak için kullanılan yöntemlere adım atabilirsiniz.

Daha Fazla

Skype For Business Eğitimleri

Microsoft’un popüler konferans ve iletişim uygulamasının kurumsal sürümü olan Skype Kurumsal’ı anlamayı ve kullanmayı, hangi planların mevcut olduğunu, ardından kişileri en iyi Skype ile nasıl bulabileceğiniz gibi konuları bu eğitim içerisinde keşfedebilir ve aynı zamanda profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

Daha Fazla

Virtualization Eğitimleri

Sanallaştırma teknolojileri ve Bulut bilişimi öğrenmek istiyorsanız, temel sanallaştırma teknolojisi kavramlarını öğrenmeye başlayarak bir adım atabilir ve profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sharepoint Eğitimleri

Web’de yayınlamak, belgeleri paylaşmak ve izinleri yönetmek için SharePoint’i nasıl kullanacağınız önemlidir. İlk kez bir SharePoint sitesi oluşturabilir veya sitenizi özel iş akışlarıyla optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Cisco Eğitimleri

Şirketiniz için veya lokal olarak ağ bağlantıları kurmak istiyorsanız bunları Cisco cihazları ve yazılımları ile nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve eğitimimiz sayesinde profesyonel bir deneyim kazanabilirsiniz.

Daha Fazla

Hp Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde, HP ağ ve depolama ürünleri ve teknolojisi konusunda yetkinlik eğitimleridir. Etkili HP teknoloji yönetimi için gereken becerilere sahip olmanızı sağlamak için tasarım, kurulum, bakım ve sorun giderme konularında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Huawei Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde Huawei eğitimi,Belirli üründe ürünü çalıştırma ve bakım eğitimlerinin tabanını, temel teknik uzmanlığını ve ürün özelliklerine aşina olmayı geliştirmek için teknik eğitim ve planlama, tasarım eğitimi gibi konulara giriş yapabilir ve profesyonel bir eğitim alabilirsiniz.

Daha Fazla

Checkpoint Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz dahilinde, Kurumsal yapılarda CheckPoint profesyoneli olmak için beceri ve uzmanlığın gelişmiş olması gerekir.Bu eğitim ile, CheckPoint’in tüm temel prensiplerine hakim olmak için temel edinebilir, CheckPoint güvenlik duvarlarını yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha Fazla

Vmware Eğitimleri

Sistem ve Network eğitimlerimiz içinde VMware, BT işlemlerini genel BT altyapısı boyunca, veri merkezlerinde, bulut boyunca ve mobil cihazlarda düzenleyen sunucu ve masaüstü sanallaştırma yazılımı oluşturabilmeyi öğrenebilirsiniz.Bununla birlikte, VMware’in veri merkezi platformunu ve VMware vCloud Suite’in bir parçası olan vSphere’i, Dijital İş dönüşümünü ve Veri Merkezi sanallaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla

IT Uzmanlarından Eğitim Alın!

Depar Akademi’de alanında yıllardır ülkenin en güçlü kurumlarında IT ve Bilgi İşlem departmanlarında yöneticilik yapmış, deneyimli ve eğitmenlik yeterliliği olan uzmanlarla Sistem ve Network eğitimleri planlayabilirsiniz. Böylece sistem analizi, sistem kurma, sistem bağlantılarının yönetilmesi gibi işleri kendi içinizde çözebilirsiniz.
Sistem uzmanı olmak için nasıl bir eğitim almak gerekiyor? Sistem ve Ağ Uzmanları nerede çalışıyor ya da bu alanda çalışmak için alınacak eğitimin süresi ne kadar. Sorularınızın yanıtları, Depar Akademi’de.
Bizimle İletişime Geçin