Depar Akademi Sistem ve Ağ Uzmanlığı Eğitimleri

Sistem ve Network Eğitimleri

Şirketlerin tüm online iletişim ağını projelendirmek, süreci yönetmek ve aksaklıkları çözmek üzere çalışabilecek olan söz konusu yetkinlik için Sistem ve Network Eğitimleri gereklidir.
Sistem Eğitimleri; orta ve büyük ölçekli ağların ihtiyaçlarını belirlemek, sistemleri güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek ve teknik destek sağlamak amaçlı planlanmış eğitim programlarıdır.
Network Eğitimlerinde; iki bilgisayarlı ağlardan binlerce bilgisayarlık ağlara kadar her yapıda kullanabilecekleri dizayn ve kurulum, yönetim, güvenlik yöntemlerinin temel seviyeden ileri seviyeye anlatıldığı eğitim programlarıdır.
Sistem eğitimlerinde; Microsoft Sistem Eğitimleri, Linux Eğitimleri, VMware Eğitimleri, HP Eğitimlerini bulabilirsiniz. Network eğitimlerinde ise; Cisco Networking, CheckPoint Eğitimleri, Huawei Eğitimlerini alabilirsiniz.

IT Uzmanlarından Eğitim Alın!

Depar Akademi’de alanında yıllardır ülkenin en güçlü kurumlarında IT ve Bilgi İşlem departmanlarında yöneticilik yapmış, deneyimli ve eğitmenlik yeterliliği olan uzmanlarla Sistem ve Network eğitimleri planlayabilirsiniz. Böylece sistem analizi, sistem kurma, sistem bağlantılarının yönetilmesi gibi işleri kendi içinizde çözebilirsiniz.
Sistem uzmanı olmak için nasıl bir eğitim almak gerekiyor? Sistem ve Ağ Uzmanları nerede çalışıyor ya da bu alanda çalışmak için alınacak eğitimin süresi ne kadar. Sorularınızın yanıtları, Depar Akademi’de.

Eğitim Talep Formu

Red Hat Eğitimleri

Red Hat Inc., internet servis sağlayıcıları, havayolları, sağlık şirketleri ve ticari bankalar dahil olmak üzere Fortune 500 şirketlerinin% 90’ından fazlasına açık kaynaklı yazılım çözümleri sunmaktadır. Şirket yirmi yıldan fazla bir süredir hizmettedir ve Red Hat Enterprise Linux (RHEL) dağıtımı ile ünlüdür. Red Hat, gereksinimlerinize uyacak şekilde değiştirebileceğiniz tamamen açık bir teknoloji yığını sağlayarak kurumsal çözümler sunmaktadır. Eğitim boyunca kurumsal olarak yapılar işlenecek.

Daha Fazla

Linux Eğitimleri

Linux, iş dünyasına adapte olmuş vaziyettedir. Çünkü web sunucularının çoğu Linux platformlarında çalıştığından dolayı günümüzde giderek daha önemli bir işletim sistemi haline geliyor. RedHat, FreeBSD, Ubuntu, Debian veya CentOS olsa da, en azından bazı temel işlemlere aşina olmak, onlara doğrudan erişmek, BT raporlarını anlamak veya güvenlikle ilgili endişeleri daha iyi anlamak için bu eğitim size yardımcı olacaktır.

Daha Fazla

Windows Eğitimleri

Bu eğitim ile; Windows’un giriş ve çıkışlarını bilmek isteyen sistem yöneticileri, ofislerinde veya hareket halindeyken kullanıcıların Windows makinelerini daha iyi yönetmesine yardımcı olacak bilgiler bu eğitim içerisinde sağlayabilir. Ayrıca, aradıkları her cevabı bu eğitim içerisinde bulabilir.

Daha Fazla

Azure Eğitimleri

Temel bulut bilişim konseptlerini öğrenmek veya bulut uygulamalarını nasıl geliştirip dağıtacağınızı öğrenmek, bulut ortamınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için resmi Microsoft Azure eğitim kurslarımıza güvenebilirsiniz. Microsoft veritabanınızdaki uygulamaları oluşturmak ve barındırmak artık daha kolay. Gelişmiş Azure konseptlerinin temellerine kadar öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Cloud Eğitimleri

Bulut bilişimin avantajları, hizmetleri yerel olarak kurmak ve dağıtmak için artık pahalı altyapı ve yazılıma yatırım yapmaları gerekmediğinden işletmelere ve bireylere yönelik hizmetlerin maliyetini düşürmektedir.Ayrıca, Bir şirketin bulut teknolojisi ve hizmetlerini kullanımı, gerektiğinde kolayca ölçeklenebilir veya azaltılabilir, bu da harcamaları azaltabilir ve boşta kalan kaynakları ortadan kaldırabilir. Bulut bilgi işlem servislerine örnek olarak Amazon Web Servisleri, Microsoft Azure, Google Cloud Platform ve IBM Cloud dahildir. Sizde Cloud çözümleriyle başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

PowerShell Eğitimi

Temel idari işlemlerin nasıl hızlı bir şekilde otomatikleştirileceğini öğrenmekle ilgileniyorsanız, Windows PowerShell, BT Uzmanlarının bir komut dosyası dili, komut satırı hızı ve GUI araçlarının güçlü birleşimiyle hızla ortaya çıktığı bir çözüm olan PowerShell ile tanışabilirsiniz.

Daha Fazla

Windows Server Eğitimleri

Windows Server teknolojisini kullanmak için gereken temel becerileri kazanmak, Yeni nesil optimize ağlara, uygulamalara ve web servislerine güç vermek ve Nano Server dahil olmak üzere Windows Server kurulum ve kurulum seçenekleri, yedekleme ve geri yükleme de dahil olmak üzere, Windows Server’ı yönetme gibi birçok konuya adım atabilirsiniz.

Daha Fazla

Office 365 Eğitimleri

Microsoft’un bulut tabanlı üretkenlik paketi olan Office 365’i kullanmayı ve Office hesabınıza nasıl erişeceğinizi ve Excel, Word, PowerPoint ve Outlook’un abonelik sürümleri ile birlikte Teams, OneDrive ve SharePoint gibi Office 365 çekirdek uygulamalarıyla nasıl hız kazanabileceğiniz, Profilinizi nasıl açacağınızı ve ayarlayacağınızı, dosyalarınızı nasıl saklayacağınızı ve senkronize edebileceğinizi ve uygulamadan uygulamaya nasıl geçeceğiniz gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Exchange Server Eğitimleri

Bu bilgisayar bilimi eğitimi ile bir Exchange Server organizasyonunu desteklemek için Active Directory altyapı gereksinimlerinin planlanması ve yapılandırılmasını açıklanmaktadır. Bununla birlikte, sunucuların mesajlaşmaları nasıl dağıttığı ve yapılandırdığını nasıl yönetileceği gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

İnternet İnformation Services (IIS) Eğitimi

Windows Server için Internet Information Services (IIS) eğitimleri ile web’de herhangi bir şeyi barındırmak için esnek, güvenli ve yönetilebilir bir web sunucusu ile kuruluşlarınızın web uygulamalarını, güvenliğini ve aynı zamanda Exchange ve SharePoint gibi IIS kullanan diğer ürünleri desteklemeniz için gereken pratik becerileri sağlayacak olan bu eğitim ile giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

System Center Eğitimleri

System Center yöneticilerine, iyi yönetilen bir veri merkezinin temeli olan bir servis dokusunu oluşturmak için gereken System Center bileşenlerini uygun şekilde kurmayı ve yönetmeyi ve System Center Virtual Machine Manager’ı yüklemek ve yapılandırmak için kullanılan yöntemlere adım atabilirsiniz.

Daha Fazla

Skype For Business Eğitimleri

Microsoft’un popüler konferans ve iletişim uygulamasının kurumsal sürümü olan Skype Kurumsal’ı anlamayı ve kullanmayı, hangi planların mevcut olduğunu, ardından kişileri en iyi Skype ile nasıl bulabileceğiniz gibi konuları bu eğitim içerisinde keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla

Virtualization Eğitimleri

Sanallaştırma, son yıllarda BT dünyasının kritik öneme sahip bir odak noktası haline geldi. Sanallaştırma teknolojileri, sayısız şirket tarafından iş yüklerini birleştirmek ve BT ortamlarını ölçeklenebilir ve daha esnek hale getirmek için kullanılmaktadır. Bulut bilişimi öğrenmek istiyorsanız, temel sanallaştırma teknolojisi kavramlarını öğrenmeye başlayarak bir adım atabilirsiniz.

Daha Fazla

Sharepoint Eğitimleri

Web’de yayınlamak, belgeleri paylaşmak ve izinleri yönetmek için SharePoint’i nasıl kullanacağınız önemlidir. İlk kez bir SharePoint sitesi oluşturabilir veya sitenizi özel iş akışlarıyla optimize etmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Cisco Eğitimleri

İnternete güvenli bir şekilde bağlanmayı isteriz, Firewall (güvenlik duvarı) sistemi sayesinde İnternetten gelebilecek tehlikelere karşı savunmasız kalmamak gerekir. Bunun ile sınırlı kalmayarak, şirketinizin için veya lokal olarak ağ bağlantıları kurmak istiyorsanız bunları Cisco cihazları ve yazılımları ile nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Hp Eğitimleri

Bu eğitim HP ağ ve depolama ürünleri ve teknolojisi konusunda yetkinlik eğitimleridir. Etkili HP teknoloji yönetimi için gereken becerilere sahip olmanızı sağlamak için tasarım, kurulum, bakım ve sorun giderme konularında bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Huawei Eğitimleri

Temel teknik eğitim konusunda yeterli bilgi sahibi olmak için genel teknolojiye hakim olmak da gereklidir. Belirli üründe ürünü çalıştırma ve bakım eğitimlerinin tabanını, temel teknik uzmanlığını ve ürün özelliklerine aşina olmayı geliştirmek için teknik eğitim ve planlama, tasarım eğitimi gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Checkpoint Eğitimleri

Kurumsal yapılarda CheckPoint profesyoneli olmak için beceri ve uzmanlığın gelişmiş olması gerekir.Bu eğitim ile, CheckPoint’in tüm temel prensiplerine hakim olmak için temel edinebilir, CheckPoint güvenlik duvarlarını yapılandırabilir ve yönetebilirsiniz.

Daha Fazla

Vmware Eğitimleri

VMware, BT işlemlerini genel BT altyapısı boyunca, veri merkezlerinde, bulut boyunca ve mobil cihazlarda düzenleyen sunucu ve masaüstü sanallaştırma yazılımı oluşturabilmeyi öğrenebilirsiniz.Bununla birlikte, VMware’in veri merkezi platformunu ve VMware vCloud Suite’in bir parçası olan vSphere’i, Dijital İş dönüşümünü ve Veri Merkezi sanallaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla