Front End Eğitimi2020-12-08T15:31:35+03:00

Front End Eğitimi

Front End Eğitimi ile öğrencilerimizin Html, Css, Javascript teknolojilerini kullanarak arayüz geliştirmelerini sağlıyoruz. Frontend geliştiricileri, bir uygulamanın, kullanıcının etkileşime girdiği arayüzünü HTML, CSS, Javascript vb… teknolojieri kullanarak geliştirmesini yaparlar.

Front End eğitimi ile öğrencilerimiz herhangi bir amaca hizmet eden web uygulamalarının ön yüzlerinin geliştirilmesinde güncel yazılım tekniklerini ve araçları kullanmayı öğrenecektir.

Front End Eğitimi Kimler İçin Uygundur

Bu eğitim, web uygulaması geliştirmeyle daha önce ilgisi olan ya da bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes için uygundur. Front-End Development eğitimini tamamladıktan sonra katılımcılar kariyer hedefi olarak web siteleri ve web uygulamaları projelerinde ön yüz tasarımcısı olarak çalışabilir, var olan sistemlerin mobil cihazlar için farklı varyasyonlarını tasarlayabilir ve kullanıcı – uygulama etkileşim dinamiklerini istedikleri gibi yönetebilirler.

Eğitim Denkliği ve Süresi

Bu eğitimin içeriği dünyadaki herhangi bir üniversitenin 4 senelik bilgisayar / yazılım mühendisliği bölümlerinin 1 dönemlik web programlama eğitiminden çok daha fazlasını içerir. Eğitim süresi 60 Saat’tir

Kurumsal Front End Eğitim İçeriği için Tıklayınız

Eğitim Talep Formu

  Front-end Eğitim İçeriği

  • HTML5

  HTML5 Diline Genel Bakış

  HTML5 Formları

  HTML5 Multimedya İşlemleri

  Geolocation

  LocalStorage

  Location

  Session Storage

  • CSS 3

  Responsive Tasarım Kavramı

  Bootstrap

  W3.CSS

  • Javascript

  Jquery

  Ajax

  Bootstrap

  W3.JS

  Front End Eğitimi Depar Akademi

  Tasarımcıların kusursuzluğa ulaştıkları an, tasarımlarına ekleyecek değil, çıkaracak birşey bulamadıkları zamandır.

  Antoine de Saint Exupery

  Yazılım Hakkında Blog Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayın

  Front End Eğitimimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımıza 0216 234 30 65 numaralı hattımızdan ulaşabilir, dilediğiniz ya da merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Dilerseniz info@deparakademi.com.tr mail adresimize de Front End Eğitimi başlıklı bir konu ile düşünce ya da merak ettiklerinizi gönderebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

  May 2019

  June 2018

  Go to Top