Front End Eğitimi2019-07-03T11:36:34+03:00

Front End Eğitimi

Front End Eğitimi ile öğrencilerimizin Html, Css, Javascript teknolojilerini kullanarak arayüz geliştirmelerini sağlıyoruz. Frontend geliştiricileri, bir uygulamanın, kullanıcının etkileşime girdiği arayüzünü HTML, CSS, Javascript vb… teknolojieri kullanarak geliştirmesini yaparlar.

Front End eğitimi ile öğrencilerimiz herhangi bir amaca hizmet eden web uygulamalarının ön yüzlerinin geliştirilmesinde güncel yazılım tekniklerini ve araçları kullanmayı öğrenecektir.

Front End Eğitimi Kimler İçin Uygundur

Bu eğitim, web uygulaması geliştirmeyle daha önce ilgisi olan ya da bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes için uygundur. Front-End Development eğitimini tamamladıktan sonra katılımcılar kariyer hedefi olarak web siteleri ve web uygulamaları projelerinde ön yüz tasarımcısı olarak çalışabilir, var olan sistemlerin mobil cihazlar için farklı varyasyonlarını tasarlayabilir ve kullanıcı – uygulama etkileşim dinamiklerini istedikleri gibi yönetebilirler.

Eğitim Denkliği ve Süresi

Bu eğitimin içeriği dünyadaki herhangi bir üniversitenin 4 senelik bilgisayar / yazılım mühendisliği bölümlerinin 1 dönemlik web programlama eğitiminden çok daha fazlasını içerir. Eğitim süresi 60 Saat’tir

Eğitim Talep Formu

Front-end Eğitim İçeriği

  • HTML5

HTML5 Diline Genel Bakış

HTML5 Formları

HTML5 Multimedya İşlemleri

Geolocation

LocalStorage

Location

Session Storage

  • CSS 3

Responsive Tasarım Kavramı

Bootstrap

W3.CSS

  • Javascript

Jquery

Ajax

Bootstrap

W3.JS

Front End Eğitimi Depar Akademi

Tasarımcıların kusursuzluğa ulaştıkları an, tasarımlarına ekleyecek değil, çıkaracak birşey bulamadıkları zamandır.

Antoine de Saint Exupery

Front End Eğitimimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımıza 0216 234 30 65 numaralı hattımızdan ulaşabilir, dilediğiniz ya da merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Dilerseniz info@deparakademi.com.tr mail adresimize de Front End Eğitimi başlıklı bir konu ile düşünce ya da merak ettiklerinizi gönderebilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

May 2019

June 2018