1.IIBA® Uluslararası İş Analizi Teknikleri Eğitimi

IIBA enstitüsü tarafından hazırlanan iş analizi metodolojisini hem öğrenecek hem de uygulamalarını geliştirebileceksiniz. Eğitimde CBAP sertifikası alabilecek ve eğitim boyunca BABOK ver3.0’a göre metodoloji anlatılacaktır.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

Eğitim İçeriği

2.IIBA® CBAP® Uluslararası İş Analistliği Eğitimi

Eğitimin temel amacı iş analizi yöneticisi olarak IBBA enstitüsünün oluşturduğu iş analizi metodolojisi ve ECBA/CCBA sınav yapısının öğrenileceği eğitimdir. Eğitimi alan kişilerin projelerde iş analizi faaliyetlerini daha etkin ve verimli şekilde yönetmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Eğitim İçeriği

3.IIBA® ECBA®/CCBA® Sınavına Hazırlık Eğitimi

IIBA® (International Institute of Business Analysis) enstitüsünün hazırladığı ECBA®/CCBA® sınavları için verilen bu eğitim,BABOK Versiyon 3 üzerinden verilmektedir. Projeleriniz için iş analizi faaliyetlerini etkin ve verimli hale getirilebilmesi için sunulan bir hazırlık programıdır. İş analistliğinde kariyer hedefleyen kişiler bu eğitime katılabilirler.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

Eğitim İçeriği

4.IIBA® Uluslararası Gereksinim Tanımlama ve Kapsam Yönetimi Eğitimi

IIBA® Uluslararası Gereksinim Tanımlama ve Kapsam Yönetimi Eğitimi kapsam olarak talep toplama yöntemleri ve iş analizi dökümanlarını oluşturmak, değişim taleplerini düzenlemek gibi birçok konuya değinmektedir. Proje yönetiminde kapsam oluşturmak, kapsam ve konu kaymaları gibi sorunların önüne geçilebilmesi konularında teorik ve gerçek hayattaki karşılıklarını sizlere sunan bir eğitimdir.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

Eğitim İçeriği

5.IIBA® Uluslararası İş Analizi Yöneticisi Eğitimi

İş analizi yöneticisi eğitimi kapsamında, IIBA tarafından oluşturulmuş olan iş analizi metodolojisinin uygulanması, İş analizi yöneticisi olarak kurumlarda ve ekip olarak nasıl uygulanabileceğinin öğretilmesini amaçlamaktadır. Takım liderleri, proje yöneticileri, kurumsal mimarlar vb. kişiler bu eğitimden faydalanabilirler.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

Eğitim İçeriği

6. IIBA® Uluslararası Ekran Tasarımı ve Kullanılabilirlik Eğitimi

Eğitim 3 gün 18 saattir.