Depar Akademi Microsoft Office Eğitimleri

Microsoft Office Eğitimleri

Microsoft office eğitimleri son yıllarda tüm sektörlerde ve iş alanında personelin iyi seviyede ofis programlarını kullanabilmesi, işleyişte fark yaratacak detaylardan biri.  Peki, ofis programları neler, ofis eğitimi ne demek, en hızlı biçimde en iyi Microsoft Ofis Eğitimi neden alınır?

En güncel sürümlerde Word, Excel, PowerPoint ve Outlook eğitimlerine genel olarak Ofis Eğitimi ya da Microsoft Ofis Eğitimi adı veriliyor. Bu eğitimlerle tablo yapmak, rapor yapmak, sunum yapmak, verileri anlaşılır biçimde analiz edip sunmak, karışık ramakları net tablolar halinde paylaşmak ve sonuca ulaşmak kolaylaşıyor.

Microsoft Word Eğitimi

Bu eğitimin amacı, kullanıcının temel yazışmaları çok daha verimli ve etkin kullanmasını sağlamaktır. Aslında pek çok kişi, Microsoft Word programını kullanabilir. Ancak genel kullanım alışkanlığı metin yazıp, kaydetmek şeklindedir. Oysa metinleri görsellerle süslemek, gazete ya da dergi sayfası formuna getirmek, metin üzerinde not almak, notların içine takvim ve deadline atamak gibi yüzlerce farklı seçenekle bir word belgesi üzerinde çalışmayı çok daha keyifli kılmak ve çok daha etkileyici sonuçlar yaratmak mümkün. İşi, sürekli metinsel yazışmalara dayalı kişiler için bu, bir kaç saatlik ileri seviye Word eğitimleri çok verimli olabiliyor. Word eğitimi aldıktan sonra, belgeleri şifrelemek, farklı formatlarda kaydetmek, link oluşturmak, nesne eklemek, değişiklikleri uzaktan izlemek, dip not, içindekiler tablosu eklemek, metne yer imi, açıklama ya da köprü eklemek, filigran, sayfa kenarlığı eklemek gibi pek çok işlem, kolayca yapılabiliyor. Bu programı tamamlayan ofis çalışanları, öğrenciler, öğretim görevlileri, avukatlar, mühendisler, yazarlar, asistanlar sayısız çeşitlilikte belgeler hazırlayabilir, belge yönetimini mükemmel kılabilirler. Zira, bazen bilgi kadar onu paylaşma ve aktarma biçimi de önemlidir.

Microsoft Excel Eğitimi

Excel kullanımını iyileştirmek hemen her alanda çalışanlar için önemlidir. Rapor yapabilmek, takip edilebilir sonuçlar elde etmek, yapılan işi ya da satışı, üretimi ölçebilmek, rakamları anlaşılır ve takip edilebilir veriler haline getirebilmek çok büyük bir çalışma verimliliği sağlar. Özet tablolar oluşturmak, matris tablo hazırlamayı öğrenmek, Pivot Table oluşturmak, excel’de grafik hazırlamak, formül kullanımını geliştirmek üzere Excel dersi alınabilir. Excel dersleri sonunda formülleri etkin bir biçimde kullanarak, kontrolü hatta okuması zor rakamlar için hesaplamalar yapmak, raporları daha net kılabilmek, dev raporlar içinden bilgiye anlık olarak erişebilmek kolaylaşır.

Microsoft PowerPoint Eğitimi

Sunum yapmak, pek çok iş alanında önemlidir. Öğrenciler, ödev ve tezlerini sunarken, öğretim üyeleri araştırmalarının sonuçlarını anlatırken, şirket çalışanları belirli bir veriyi aktarırken, yöneticiler iş analizi yaparken, freelance çalışanlar işlerini ve sunabildiklerini paylaşırken etkili sunumlara ihtiyaç duyarlar. Sunumları renkli, bol resimli, akıcı kılmak çok izleyicinin dikkatini sürekli uyanık tutmak için gereklidir. Etkili bir Microsoft PowerPoint dersi sonrasında, slyt geçişlerini düzenlemek, sunuma görsel ve video eklemek, tema, şablon hatta animasyon eklemek gibi işleri yapabilir olmak hedeflenir.

Microsoft Outlook Eğitimi

Bugün hemen bütün şirketlerde, ortak iletişim için outlook kullanılıyor. e-posta yönetimi, takvim yönetimi, kişileri düzenleme ve görev atama, “yapılacaklar” ve “gezinti” alanlarını etkin bir biçimde kullanmak Outlook derslerinin amacıdır.

İstanbul’da Word dersi almak için nereye başvurmalı ya da Excel dersi veren yerler nereler… Peki, uygun fiyatlı ofis eğitimleri nereden alınır…

Microsoft Office Alt Banner
Word Eğitimi
Excel Eğitimi
PowerPoint Eğitimi
Outlook Eğitimi

Kurumsal Ofis Eğitimleri

Kurumsal Ofis Eğitimleri bir Profficeyonel (Office Uzmanı) Ürün bağımsız Office uygulama yazılımlarını herkesten iyi kullanan, her türlü iş ihtiyacına Office araçlarıyla çözüm üretebilen, Office ile zamanı daha etkili ve verimli kullanan,  bu sayede yaptığı her işi zamanında ve eksiksiz tamamlayan, en karmaşık sorunlara bile Office araçlarıyla kolayca çözüm üreterek işyerinde üretkenliği artıran uzman kişi yetiştirmeyi hedefler.

Bir Profficeyonel adayı Microsoft Office, Google GSuite, Apache Open Office eğitimleri alarak iş ortamında daha üretken ve verimli hale gelir. Bunun yanı sıra; kişisel yaşantısında da bu becerilerden yararlanabileceği alanlar hakkında bilgi sahibi olur.

Microsoft Office Gün Saat
Microsoft Word 2 12 Saat
Microsoft Excel 2 12 Saat
Microsoft PowerPoint 2 12 Saat
Microsoft Outlook 2 12 Saat
Microsoft Access 3 18 Saat
Visual Basic for MS Excel 4 24 Saat
Visual Basic for MS Access 4 24 Saat
Finansal Excel 2 12 Saat
Microsoft Project Professional 2 12 Saat
Google Gsuite Gün Saat
Docs Eğitimi 2 12 Saat
Sheets Eğitimi 2 12 Saat
Forms Eğitimi 2 12 Saat
Slides Eğitimi 2 12 Saat
Apache OpenOffice Gün Saat
Writer Eğitimi 2 12 Saat
Calc Eğitimi 2 12 Saat
Impress Eğitimi 2 12 Saat
Draw Eğitimi 2 12 Saat
Base Eğitimi 2 12 Saat
Math Eğitimi 2 12 Saat

Eğitim Talep Formu

Office Uzmanlığı Eğitimi

Microsoft Office Uzmanlığı Eğitimleri

Microsoft Office Uzmanlığı, her türlü iş ihtiyacına MS Office uygulamalarını kullanarak çözüm üretebilecek uzmanlar yetiştiren bir eğitim programıdır. Program, Microsoft’un tüm dünyada..

Office Uzmanlığı Eğitim İçeriğine Git

Word Eğitimi

Microsoft Word

Microsoft Word Eğitim programıyla katılımcıların Microsoft Word programının gelişmiş özelliklerini kullanabilmeleri, tablolar, çizimler ekleyerek etkili ve görsel belgeler oluşturma konusunda bilgi ve..

Word Eğitim İçeriğine Git

Excel Eğitimi

Microsoft Excel

Microsoft Excel kursu A’dan Z’ye herkesin ihtiyacı olabilecek en temel programlardandır. Excel kursu ile kursiyerlerimiz işlerinde ihtiyaç duydukları basit ya da karmaşık hesaplamaları yapabilir, notlar..

Excel Eğitim İçeriğine Git

PowerPoint Eğitimi

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint Eğitim programıyla katılımcıların PowerPoint programını kullanarak profesyonel sunumlar hazırlayabilmeleri, sunulara görsellik nesneler ekleyerek,  mesajlarını vurgulamak ve etkili..

PowerPoint Eğitim İçeriği

Outlook Eğitimi

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook Eğitimi ile katılımcıların, Outlook temellerini öğrenmeleri, mail gönderme alma, görev, takvim ve kişileri kolaylıkla yönetebilecek bilgilerin verilmesi hedeflenmektedir.

Outlook Eğitim İçeriğine Git

Access Eğitimi

Microsoft Access Eğitimleri

Microsoft Access Eğitimi ile katılımcıların, veri tabanı mantığını kavrama ve Access’i kullanarak veri tabanı oluşturma, veri girişleri yapma, veri formları ve sorgular yapabilecek düzeyde bilgi..

Access Eğitim İçeriğine Git

SQL Eğitimi

Microsoft Sql Eğitimleri

Microsoft Sql Eğitimi ile katılımcıların veritabanı kavramı, MS SQL Server’in yönetilmesi, SQL Server özelliklerinin, komut ve araçlarının kullanımı ve raporlamada kullanmak üzere..

Sql Eğitim İçeriğine Git