Adobe Eğitimleri Depar Akademi

Adobe

Adobe eğitimi ile en popüler Adobe ürünlerine hakim olmak için araçları ve tekniklerine güçlü giriş yaparak, Temelden ileri düzeydeki eğitimler olan, After Effects, ColdFusion, Dreamweaver, İllüstratör, InDesign, Photoshop ve Premiere Pro’da tasarım becerilerinizi artırabilir veya Acrobat ve Captivate ile verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

1.Adobe Premiere Pro

Adobe eğitimleri altında verilen bu eğitimde, Premiere Pro’daki temel özellikleri ile ileri seviyede yapıları öğreneceksiniz. Ayrıca, Bu bölümün sonunda, Premiere Pro’da videoları nasıl düzenleyeceğinizi ve aynı zamanda düzenleme diyaloglarıyla nasıl çalışacağınızı da anlayacaksınız. Ayrıca, Çoklu Kamera ve Aksiyon Sahnesi Düzenleme Teknikleri, Renk Düzeltme ve Derecelendirme gibi işlemlere hakim olacaksınız.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

2.Adobe Photoshop

Bu eğitim içerisinde yalnızca Photoshop’taki tüm düzenleme araçlarını değil, işiniz için veya eğlence için kullanabileceğiniz gerçek grafikleri nasıl tasarlayacağınızı  öğreneceksiniz. Ayrıca, profesyonel veya amatör fotoğrafçılık ve dijital görüntüleri mükemmelleştirmeyi, pozlamayı ve renk dengesini düzeltmeyi, fotoğrafları düzeltmeyi veya kırpmayı, katmanlarla çalışmayı ve özel aydınlatmayı, metin efektleri oluşturmayı öğreneceksiniz.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

3.Adobe Fireworks

Bu eğitim ile Adobe Fireworks uygulamasının nasıl başarılı bir şekilde kullanacağınızı öğreneceksiniz. Hem yeni başlayan hem de deneyimli kullanıcılar bu programdan, navigasyon dahil programın temellerinden başlayarak ve daha gelişmiş özelliklere devam ederek yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

4.Adobe InDesign

Bu eğitimde, Adobe InDesign ile, çarpıcı sayfa mizanpajları, yaratıcı baskı medyası, e-kitaplar ve diğer dijital yayınları daha hızlı ve daha verimli şekilde oluşturmayı öğrenin. Ayrıca, ürünleri hazırlarken baskıya hazır hale gelmesi için dikkat edilecek hususları kavrayın ve e-dergi, e-kitapları hazırlayın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

5.Adobe Illustrator

Bu eğitim içerisinde, Illustrator’ın arayüzü, araçları ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi edineckesiniz. Illustrator’da çalışmak için adım adım, temel teknikleri ve ipuçlarını ve püf noktalarını öğreneceksiniz.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

6.Adobe After Effects

Gelişmiş test efektleri, video karıştırma, anahtarlama efektleri ve izleme matları oluşturun. After Effects’i rakipsiz hareketli grafik araç seti yapan gelişmiş animasyon teknikleriyle temel bilgileri düzeyinden ileri düzeye kadar öğrenin.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

7.Adobe Lightroom

Fotoğrafların nasıl bastırılacağını, görüntülerin sabitleneceğini, kırmızı gözün kaldırılmasını ve daha fazlasını öğrenmeye başlayın. Başlangıçtan ileri düzeye kadar fotoğraflarınızı içe aktarmayı, geliştirmenize, düzenlemeyi ve paylaşmayı, ayrıca baskılar ve fotoğraf kitapları oluşturmayı da öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.