1.SEO(Search Engine Optimization)Teknikleri

Dijital Pazarlama eğitimleri altında verilen bu eğitim size en iyi arama motoru sıralaması için Web sitesi içeriğini optimize etmeyi öğretecektir. Google arama ve diğer arama motoru algoritmalarının arkasındaki teoriyi öğreneceksiniz. Ayrıca, dijital pazarlama veya çevrimiçi içerik geliştirmedeki kariyerine uygulayabileceğiniz, sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyon, yerel ve uluslararası kitleler için en iyi duruma getirme gibi işlemlere hakim olacaksınız. Arama odaklı Web sitesi denetimleri yapma gibi pratik, gerçek dünya becerilerini geliştireceksiniz. ve SEO’yu genel iş stratejileriyle uyumlu hale getirebilme kabiliyetine ulaşacaksınız.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2.Google Analytics, Yandex Metrica, Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

Bu eğitim ile Google ve Yandexin sağlamış olduğu teknolojiler ile Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların ne sıklıkla ne gibi işlemler yaptığını anlayarak, kullanıcı deneyimi geliştirme metodlarını uygulamayı öğrenmeye başlayın.Ayrıca, Yandex metrica tarafında kullanıcıların, ilgisini(Bounce rate), sadakatini(ziyaret sıklığını), tıklama haritası gibi birçok hayati ehemmiyet taşıyan yapıları öğrenin.

Eğitim 2 gün 12 saattir.

3.SEM (Search Engine Marketing) Teknikleri

Bu eğitim ile arama sonuçlarında, arama motorlarında da en üst kısımdaki sponsor link olarak görünmeyi sağlayarak, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak bağlantı reklamlarını nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

4.Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada insanların dikkatini çekerek, ilgi çekici bir kitle oluşturmak ve değerli içerikler sağlamak için yeteneklerinizi günümüzün hızla büyüyen ve rekabet gücü yüksek dijital ekonomisinde gelişmek için gerekli eğitimleri alarak kendinizi rekabet ortamında en ileri aşamalara taşıyın.

Eğitim 2 gün 12 saattir.