1.iOS Uygulama Geliştirme (iPhone & iPad)

Günümüzde çok önemli yerlere gelmiş IOS uygulamalarına hızlı bir giriş yapın. XCode ile en basit işlemlerden başlayarak, en karmaşık kompleks yapıları dahi yapabilir hale gelin. Xcode Deklaratif kod yaklaşımıyla proje kod yazımını en uygun hale getirin ve işinizi zorlaştıran bütün yapıları artık daha kolay şekilde halledin. Ayrıca geliştirmiş olduğunuz projeler Sadece aynı işletim sistemine sahip İOS telefonlarda değil, İpad, Apple Tv gibi cihazlarda da çalıştırabilirsiniz. dahası, XCode kullanarak Swift Framework tabanlı native uygulamaları geliştirmeyi de öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2.Android Mobil Uygulama Geliştirme

Teknolojinin gerekliliklerine uyarak Android uygulamalar gerçekleştirebilmek için Android Studio Sıfırdan Zirveye kadar tamamıyla öğrenin. Efektif ve yapısal Android uygulamaları yaparak bununla birlikte projelerinize mükemmel görsellik katın. Mobil Emülatör ile aynı zamanda nasıl kod yazılacağını öğrenin ve bir arada çalışma ortamını keşfederek altyapısal mantığı kavrar hale gelin. Android için en derin kodlama yapısına inerek işin temelinde neyin olduğunu anlayın. Ayrıca Android uygulaması geliştirmek için kullanılan araçları, Android işletim sistemi mimarisini, Android cihazların içerisindeki donanımlarla nasıl çalışabileceğinizi(örneğin kamera gibi), Android uygulamalar geliştirmek için Java diliyle yazılmış olan sınıfları ve Android Studio içerisinde ki componentleri öğrenin. dahası, Kotlin Framework syntax hakim olmayı, mobil uygulama çalışma prensipleri ve mobil uygulama geliştirme temel bilgileri edinmeyi,XML yapısını kullanarak Android mobil uygulama tasarımı, versiyonlar arası uyumlu kod geliştirmeyi de öğrenirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3.Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme (Cordova, Ionic, Kendo UI)

Hibrit uygulamalar geliştirerek projelerinizi her iki Android veya IOS platformlarına hızlıca yayınlayın. Cordova,Ionic, Kendo ile yapmak istediğiniz uygulamalara hem hız katın hem mükemmel görsellikler ekleyin. Sadece Mobil değil ayrıca web için de geliştirme yaparak tüm uygulamalarınızı CrossPlatform olarak publish edin. Platformların açık kaynak kodlu olması sayesinde projelerinizi daha anlamlı şekilde kodlamayı ve her yapıyı kendinizin anlayacağı şekilde yorumlamayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Eğitim İçeriği

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi linkedin hesabımızdan takip edebilirsiniz.