Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri Depar Akademi

Mobil Uygulama Geliştirme

Swift ile IOS Programlama ve Java veya Kotlin ile  Android için native uygulamalar geliştirmeniz için oluşturulmuş eğitim programlarıdır. Bu eğitimler ile mobil platformlarda planlamış olduğunuz uygulamaları yayına alabilirsiniz.

1.iOS Uygulama Geliştirme (iPhone & iPad)

Günümüzde çok önemli yerlere gelmiş IOS uygulamalarına hızlı bir giriş yapın. XCode ile en basit işlemlerden başlayarak, en karmaşık kompleks yapıları dahi yapabilir hale gelin. Xcode Deklaratif kod yaklaşımıyla proje kod yazımını en uygun hale getirin ve işinizi zorlaştıran bütün yapıları artık daha kolay şekilde halledin. Ayrıca geliştirmiş olduğunuz projeler Sadece aynı işletim sistemine sahip İOS telefonlarda değil, İpad, Apple Tv gibi cihazlarda da çalıştırabilirsiniz. dahası, XCode kullanarak Swift Framework tabanlı native uygulamaları geliştirmeyi de öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2.Android Mobil Uygulama Geliştirme

Teknolojinin gerekliliklerine uyarak Android uygulamalar gerçekleştirebilmek için Android Studio Sıfırdan Zirveye kadar tamamıyla öğrenin. Efektif ve yapısal Android uygulamaları yaparak bununla birlikte projelerinize mükemmel görsellik katın. Mobil Emülatör ile aynı zamanda nasıl kod yazılacağını öğrenin ve bir arada çalışma ortamını keşfederek altyapısal mantığı kavrar hale gelin. Android için en derin kodlama yapısına inerek işin temelinde neyin olduğunu anlayın. Ayrıca Android uygulaması geliştirmek için kullanılan araçları, Android işletim sistemi mimarisini, Android cihazların içerisindeki donanımlarla nasıl çalışabileceğinizi(örneğin kamera gibi), Android uygulamalar geliştirmek için Java diliyle yazılmış olan sınıfları ve Android Studio içerisinde ki componentleri öğrenin. dahası, Kotlin Framework syntax hakim olmayı, mobil uygulama çalışma prensipleri ve mobil uygulama geliştirme temel bilgileri edinmeyi,XML yapısını kullanarak Android mobil uygulama tasarımı, versiyonlar arası uyumlu kod geliştirmeyi de öğrenirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3.Hybrid Mobil Uygulama Geliştirme (Cordova, Ionic, Kendo UI)

Hibrit uygulamalar geliştirerek projelerinizi her iki Android veya IOS platformlarına hızlıca yayınlayın. Cordova,Ionic, Kendo ile yapmak istediğiniz uygulamalara hem hız katın hem mükemmel görsellikler ekleyin. Sadece Mobil değil ayrıca web için de geliştirme yaparak tüm uygulamalarınızı CrossPlatform olarak publish edin. Platformların açık kaynak kodlu olması sayesinde projelerinizi daha anlamlı şekilde kodlamayı ve her yapıyı kendinizin anlayacağı şekilde yorumlamayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Eğitim İçeriği

4.Temel Seviye Kotlin Eğitimi

Günümüz teknolojilerinin en büyük platformlarından olan Android, Native uygulama geliştirebilmek adına öğrenilmesi gereken en önemli platformlardan. JetBrains firmasının katkılarıyla 2011 yılında tanıtılan Kotlin ise bu platforma uygulama geliştirebilmek için kullanılan Google destekli bir dildir. Yenilikçi syntax’ı sayesinde kolayca anlaşılabilen Kotlin’in temel eğitimini, uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlere aktarıp kolayca öğrenip Android dünyasına adım atmanızı sağlıyoruz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Eğitim İçeriği

5.İleri Seviye Kotlin Eğitimi

Günümüz teknolojilerinin en büyük platformlarından olan Android, Native uygulama geliştirebilmek adına öğrenilmesi gereken en önemli platformlardan. JetBrains firmasının katkılarıyla 2011 yılında tanıtılan Kotlin ise bu platforma uygulama geliştirebilmek için kullanılan Google destekli bir dildir. Yenilikçi syntax’ı sayesinde kolayca anlaşılabilen Kotlin’in ileri seviye eğitimini, uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlerin kolayca öğrenip Android dünyasına adım atmanızı sağlıyoruz. Kotlin ileri seviye eğitimimiz sayesinde kurumsal proje geliştirebilecek seviyeye gelebileceksiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Eğitim İçeriği

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi linkedin hesabımızdan takip edebilirsiniz.