1.Hybrid Cloud and Datacenter Monitoring with Operations Management Suite

Bu eğitim ile birlikte, Operations Management Suite’i kurmak ve yapılandırmak için gereken kilit alanlarında bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Operations Management Suite’in (OMS) yapılandırılması ve işletilmesi konusunda öğrenim kazanımlarında bulunabilirsiniz.Ayrıca, hibrit bulut ve veri merkezlerini izleme gibi işlemlerin yürütülmesi hakkında eğitim alacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

2.Configuring and Operating a Hybrid Cloud with Microsoft Azure Stack

Bu eğitim ile size Microsoft Azure Stack’ı yerleştirmek ve yapılandırmak için gereken bilgileri sağlanacaktır. Microsoft Azure Yığını, Microsoft Azure ve Windows Azure Paketi arasındaki farklarının öğrenimi sağlanacaktır. Ardından, Yazılım Tanımlı Ağları ve kaynak sağlayıcıları yapılandıracak ve izleme ve sorun giderme için en iyi uygulamaları oluşturacaksınız.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3.Mobility and Devices Fundamentals

Kurumsal yapıda Cihazları yapılandırmayı öğrenmeyi, Veri erişimini ve yönetimini, Cihaz güvenliğini, Bulut hizmetlerini, Kurumsal hareketliliği gibi konularda bu eğitim ile yetkinlik kazanın. Ayrıca, çevre cihazların temellerini öğrenmeyi bulut hizmetleri ve kurumsal mobilite hakkında temel bilgileri öğrenecek ve depolama, paylaşım ve şifreleme ile ilgili özel referanslarla veri erişimi ve yönetimi hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

4.Cloud Fundamentals

Bulut bilişimin temellerini, kuruluşunuza nasıl fayda sağlayacağını ve baştan nereye gideceğinizi öğrenin. Bulut temelli eğitim alt yapınızı inşa edin. Şirketinize yardımcı olmak için bilinçli kararlar almak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlayacaktır.

Eğitim 3 gün 18 saattir.