Office 365 Eğitimleri Depar Akademi

Office 365

Microsoft’un bulut tabanlı üretkenlik paketi olan Office 365’i kullanmayı ve Office hesabınıza nasıl erişeceğinizi ve Excel, Word, PowerPoint ve Outlook’un abonelik sürümleri ile birlikte Teams, OneDrive ve SharePoint gibi Office 365 çekirdek uygulamalarıyla nasıl hız kazanabileceğiniz, Profilinizi nasıl açacağınızı ve ayarlayacağınızı, dosyalarınızı nasıl saklayacağınızı ve senkronize edebileceğinizi ve uygulamadan uygulamaya nasıl geçeceğiniz gibi konulara giriş yapabilirsiniz.

1.Office 365 Administration and Troubleshooting

Kimlikleri, bağımlılıkları, gereksinimleri ve destek teknolojileri dahil olmak üzere Office 365 hizmetlerini yönetme, yapılandırma, sorun giderme ve çalıştırma gibi konularda yetkinlik kazanın. Ayrıca, Office 365 eğitimleri ile hizmetlerini açıklamayı,  grafik kullanıcı arabirimi (GUI) ve Windows PowerShell kullanarak yönetmeyi, Dizin senkronizasyonunu ve dizin nesnelerini yönetme ve sorun gidermeyi öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2.Enabling and Managing Office 365

Office 365 kullanıcılarını, gruplarını ve lisanslarını yönetin ve yetki verilmiş yönetimi yapılandırmayı, istemci bağlantısını planlayın ve yapılandırın, Office 365 hizmetlerini izlemeyi, incelemeyi ve sorunlarını gidermeyi öğrenmeye başlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.