Depar Bilgi Teknolojileri Neler Yapar?

Bugüne gelirken her zaman yenilikçi bir bakış açısı ile hareket ettik. Dijital ajans olarak farklı ve başarılı işler yaptık. Bu yola çıkarken, her biri kendi alanında uzman olan güçlü bir kadro ile yola çıktık. Aslında kurumsal şirketlerin dev ofislerinde yetişmiş ama “bunu şöyle yapsalar bomba olur” diye düşünen bir tayfayı toplayıp, kendi yaratıcı fikirlerini hayata geçirecekleri bir atölye kurduk. Bizim yenilikçi ve hızlı çözüm sunma becerimiz biraz buradan geliyor. Ele aldığımız projeleri ekipçe odaklanıyor ve hızlıca çok etkili sonuçlar elde etmek için kafa yoruyoruz. Aldığımız işleri, “müşteri işi” olarak değil kendi vizyonumuzun başarısını kanıtlama aracı olarak görüyoruz. O yüzden de oluyor…

Bizde görsel tasarım konusunda uzman bir kadro var. Her biri bu alanda lisans eğitimi almış ve çok iyi tanıdığınız kocaman şirketlerin görsel iletişim departmanlarında çalışmış kişiler. Web siteniz için ya da sosyal medya alanında ihtiyaç duyacağınız görselleri hazırlıyorlar. Görsel Tasarımcı arıyorsanız bizim ekiple tanışmalısınız.

Ekibin önemli bir kısmı da SEO uyumlu içerik üretiyor. Bu alanda çalışan arkadaşlarımız, sektörün ilk içerikçileri. SEO bilen içerik yazarına ihtiyacınız varsa, ekibimiz tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir. SEO’ya hakim olmalarının yanı sıra hedefledikleri kitlenin neyi seveceğini ön görebiliyorlar. Yani SEO odaklı içerik işinin kitabını yazmış bir ekiple hizmet sunuyoruz. Anahtar kelimeleri alt alta üst üste toplayıp anlamsız bir şeyler yazanlarla değil…

Yazılım geliştirme konusu ise ana odak noktalarımızdan biri. Bugüne kadar çok sayıda önemli e-ticaret sitesinin yazılımını başarıyla geliştirdik, değiştirdik, dönüştürdük. E-ticaret modüllerini satış odaklı hale getirmek bizim uzmanlık alanımız. Yazılım geliştirme uzmanı arıyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Tecrübeli dijital ajans olarak, bir projeyi bütüncül olarak değerlendirmeyi ve kısa sürede başarıya götürmeyi seviyoruz. Bu nedenle bizi ararsanız size, yazılım geliştirme, SEO uyumlu içerik ve görsel tasarımla birlikte bir hizmet sunmak üzere verimli bir plan hazırlarız.