Depar Bilgi Teknolojileri Ekibiyle Adım Adım İçerik Geliştirme

Depar Bilgi Teknolojileri olarak yazılım geliştirmeSEO çalışmaları, SEM çalışmaları gibi farklı alanlarda hizmet sunuyoruz. Ancak kendimize en çok güvendiğimiz işlerden biri kesinlikle; SEO uyumlu içerik geliştirme. Bugüne dek ülkenin en büyük hava yolu şirketleri, en büyük sağlık kuruluşları, otomotiv sektörünün devleri ve e-ticaretin duayenleri için içerik ürettik. Yaptığımız işler, çok sevildi.  Peki, biz, içerik üretirken nasıl bir yol izliyoruz?

Adım adım çalışıyoruz. İçerik Geliştirme için her bir adım da şöyle açıklanabilir:

  1. Sektörü tanımak için bu alanda yapılmış işlerin hepsini inceliyoruz.
  2. Kitlenin davranışlarına, tepkilerine bakıyoruz. Neyi seviyor neyi sevmiyor bir analiz çıkarıyoruz.
  3. SEO analizi yapıyoruz,
  4. Anahtar kelimeleri belirliyoruz.
  5. Ana başlıkları (anahtar kelimeleri baz alarak ve sektörde yapılmamış olanlara odaklanarak) belirliyoruz.
  6. Her bir başlık altında kullanılması gereken anahtar kelimeleri belirliyoruz.
  7. Alt başlıkları belirliyoruz.
  8. Her bir metinden hangi sayfalara bağlantı verileceğini ve hangi kelimelerle bağlantı verileceğini belirliyoruz.
  9. Söz konusu sektör için daha önce çalışmış veya bir biçimde sektöre ilgisi olan bir içerik yazarı ekibi ile organize oluyoruz.
  10. İçerikler yazıldıktan sonra; SEO açısından, yazım-dil bilgisi ve anlatım açısından, kullanıcının ilgisi ve kullanıcıya uygun dil açısından, marka değerleri açısından kontrol ediliyor.

İçeriklerimizin organik trafik konusunda sunacağı başarıya çok güveniyoruz. Markanın verdiği içerik listesinin ötesine geçecek yeni fikirler de sunuyoruz. İçeriklerimiz için en iyi görselleri stok sitelerden satın alıyor, gerekli düzenlemelerle içeriğe ekliyoruz. İçerik yazıp teslim ettikten sonra da sonucu izliyor, takip ediyoruz.

Doğru bir ekiple siz de dijital alanda başarı sağlayabilirsiniz. Depar Bilgi Teknolojileri olarak size uygun çözümler üretmek için buradayız. Bizi arayın, dijital dünyada size destek olalım.

Dijital dünyaya ilk adım için hızlı web sitesi hizmetimizden yararlanabilir, alanında uzman dijital pazarlama uzmanlarımızla çalışabilirsiniz. Özel yazılım ve mobil uygulama çözümleri ile müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz.