Yazılım ve Veritabanı Eğitimleri

Yazılım Uzmanlığı Mobil ve Veritabanı Eğitimleri

Yazılım Uzmanlığı Mobil ve Veritabanı Eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan; web, masaüstü ve mobil yazılım geliştirme, kodlama ile birlikte veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek, denetlemek amaçlı oluşturulmuş eğitim programlarıdır.

Yazılım Uzmanlığı eğitimlerimizi alan katılımcılar, eğitimlerden elde ettikleri bilgi ve bakış açısı ile projenin ihtiyaç analizini yapar, yazılım geliştirmek için uygun yöntemleri ve kaynakları seçerek planlar, en uygun veri modellerini ve programlama ve teknolojisini seçerek kullanır ve özel programlar tasarlar ve yaratır.

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Yazılım Geliştirme alanında, değişiklik yıldırım hızında gerçekleşmektedir. Her gün dünyaya salınan yeni ürünler, araçlar ve uygulamalar bulunmakta, sizde bu hızla gelişen bu sektörde yeni algoritmalar, yazılımsal faaliyetler ve en yeni olan teknolojilerin nasıl kullanılacağı ve uygulanacağı konusunda ileriye yatırım yaparak güçlü bir adım atın.

Daha Fazla

Microsoft Development Fundamentals Eğitimleri

Web uygulamalarını programlama, veri ve hizmetlerle çalışma, web uygulamalarında sorun giderme ve hata ayıklama, istemci tarafında komut dosyasıyla çalışma, ve web uygulamalarını yapılandırma ve dağıtma gibi derin konulara bu eğitim ile giriş yapmaya başlayın.

Daha Fazla

Microsoft Visual Studio Eğitimleri

Microsoft Visual Studio, Android, iOS, macOS, Windows, web ve bulut tabanlı uygulama geliştirme için kullanılabilecek bir Tümleşik Geliştirme Ortamını tanıyın. Visual Studio size, ekipçe programlar, web uygulamaları ve diğerleri için yeni kodları ortaklaşa geliştirebilmenize, hata ayıklamanıza ve test etmenize olanak tanımasını keşfedin.

Daha Fazla

Microsoft Xamarin Eğitimleri

Bu ders deneyimli C # programcılarını Xamarin çerçevesinde tanıtmak için tasarlanmıştır. Xamarin C# kullanarak mobil uygulamalar oluşturmanıza ve ardından bunları bugün en popüler mobil platformlarda nasıl yayınlayacağınızı keşfedin.

Daha Fazla

Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

Mobil uygulama geliştirme, küçük, kablosuz bilgi işlem aygıtları için yazılım yazarken yer alan süreç ve prosedürlerine giriş yapın. Web uygulaması geliştirme gibi, mobil uygulama geliştirme de daha geleneksel yazılım geliştirmede köklerine sahiptir. Bununla birlikte, belirli bir mobil cihazın sunduğu benzersiz özelliklerden yararlanmak için bir adım atın.

Daha Fazla

Docker Eğitimleri

Tek bir Docker düğümünde konteynırlama temel kavramlarına ve uygulamalarına güçlü bir giriş yapın. Basit bir küme içinde temel konteyner düzenlemelerini asimetile etme ve Docker’ı çoklu düğümler arasında nasıl ölçeklendirme olanağı sunduğunu anlamaya başlayın.

Daha Fazla

Yazılım Testi Eğitimleri

Yazılım Test Etme, herhangi bir yazılım hatasını bulmak için bir yazılım uygulamasının işlevselliğini değerlendirme sürecidir. Geliştirilen yazılımın belirtilen gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeyi ve kaliteli bir ürün üretmek için yazılımdaki herhangi bir hatayı nasıl belirleyeceğinizi anlamaya başlayın.

Daha Fazla

Microsoft Sql Server Eğitimleri

Veritabanlarını tasarlama, geliştirme, sürdürme ve analiz etme gibi beceriler edinmenize yardımcı olacak ve size yardımcı olacak SQL Server için önemli detayları anlamanızı sağlayacak olan bu eğitime giriş yaparak önemli bir adım atın.

Daha Fazla

Oracle Eğitimleri

Bilgi bankanızı geliştirin. Oracle sistemleri dünya çapında, çok çeşitli sektörlerde ve pazarlarda güvenilmektedir. Birden çok sistem çözümü ile Oracle teknolojisi, Oracle uygulamaları için endüstri lideri yazılımını anlayarak temellerinizi atın.

Daha Fazla

Java Programlama Eğitimleri

Bu eğitim, başarılı bir Java geliştiricisi olma yolunda atılan ilk adım olan Java söz diziminde size temel bir yapı sağlayacaktır.Profesyonel geliştiricilerin kodunuzu oluşturmak, derlemek ve hata ayıklamak için kullandığı bir Java IDE (Integrated Development Environment) kullanmayı öğreneceksiniz.

Daha Fazla

Eğitim Talep Formu

Yazılım ve Veri Tabanı Eğitimleri

Yazılım Eğitimleri : Bugün, şirketlerin ve aslında pek çoğumuzun gündelik yaşamının ana kurgusu, veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgili. Bir alanda bir bilgiyi analiz etmek, sonra o bilgi ile birlikte yeni bir sistem geliştirmek hayata büyük değer katabiliyor. Üstelik, konu ne olursa olsun. Bu, çok soyut kavramı bilmeyenler için biraz somutlaştıralım; Facebook’ta arkadaşlarınızı bulmanızı sağlayan, WhatsApp ile her an iletişimde olmanızı sağlayan, supermarkette telefon numarası ile ödeme yapmanızı sağlayan şey; veri analizi ve yazılım. İşte bu nedenle sürekli iyi yazılımcılara ve veri tabanı uzmanlarına ihtiyaç var. Şirketlerin de görevleri ne olursa olsun, personellerini temel seviyede de olsa yazılım ya da veri tabanı konusunda eğitmesi gerek.

Yazılımcı Olmak İçin Nereden Başlamalı?

Yazılım eğitimleri çok geniş bir alan. İyi bir yazılımcı olmak için de genellikle çok uzun bir yol gerek. Ama temel seviyede yazılım öğrenmiş personelle yeni projeler geliştirmek şirketlere büyük değer katabiliyor. Mevcut sistemi iyileştirmek, yeni bir sistem kurmak, çalışmayı daha verimli kılmak üzere yazılım ve veri tabanı dersleri alabilirsiniz. Sizlerin kariyerinize katacağınız bu değer, ayrıca çok önemli bir motivasyon olacaktır.

Temel Seviyede Yazılım Dersi Almak İçin Kurslar

Depar Akademi, bu konuda en güçlü eğitim sağlayıcılardan biridir. Eğitim sektöründe biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile yola çıkan Depar Akademi, ülkemizin en güçlü e-ticaret şirketlerinin ve bilgi işlem sektörünün öncü markalarının yazılım uzmanları ile işbirliği yaparak bu alanca çok güçlü bir eğitim programı sunuyor. Odaklanarak hemen her yaştan kişinin yazılım ve veri tabanı yönetimi bilgisine erişebileceği eğitimlerle şirketinizin ya da sizin pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde kişisel olarak da yazılım dersleri ya da veri tabanı eğitimleri talebinde bulunabilirsiniz. Size özel eğitimlerle kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Yazılımcı olmak için mutlaka okullu olmak gerekmiyor. Temel seviyede yazılım eğitimi alarak şirketlerin IT departmanlarında ya da dijital alt yapılarında çalışabilirsiniz. Benzer şekilde yazılım kursları ile kendinizi geliştirebilir ya da şirket çalışanları için eğitim talebinde bulunabilirsiniz.

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Yazılım Uzmanlığı Eğitimleri

Java SE Eğitimi

Yazılım Uzmanlığı

Java SE Yazılım Uzmanlığı eğitimi ile amacımız, dünyada en yaygın biçimde kullanılan programlama dillerinden birini size öğretebilmektir. Java, en küçük bireysel projelerden …

Java SE Eğitim İçeriği

Java Web Development

Yazılım Eğitimleri Java Web Development Eğitimi

Java web Yazılım Uzmanlığı eğitimimiz ile istenilen her senaryo ve ölçeğe uygun web uygulamaları geliştirilebilir. Java, en küçük bireysel projelerden, çok geniş çaplı şirketlerin kaynak …

Java Web Eğitim İçeriği

Ios Uygulama Geliştirme

Yazılım ve Veritabanı İos Uygulama Geliştirme Eğitimi

IOS Uygulama Geliştirme Yazılım Uzmanlığı Eğitimi ile, bugün için dünyada en çok kullanılan mobil cihaz işletim sistemlerinden birine uygulama kodlamayı öğretiyoruz. Bu alanda …

Ios Uygulama Eğitim İçeriği

Android Uygulama Geliştirme

Yazılım ve Veritabanı Eğitimleri Android Uygulama Geliştirme Eğitimi

Android uygulama geliştirme Yazılım Uzmanlığı eğitimi ile, bugün için dünyada en çok kullanılan mobil cihaz işletim sistemine harika mobil uygulamalar geliştirmeyi öğrenmenizi …

Android Eğitim İçeriği