Yazılım ve Veritabanı Eğitimleri

Yazılım, Mobil ve Veritabanı Eğitimleri

Yazılım Uzmanlığı Mobil ve Veritabanı Eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan; web, masaüstü ve mobil yazılım geliştirme, kodlama ile birlikte veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek, denetlemek amaçlı oluşturulmuş eğitim programlarıdır.

Yazılım eğitimlerimizi alan katılımcılar, eğitimlerden elde ettikleri bilgi ve bakış açısı ile projenin ihtiyaç analizini yapar, yazılım geliştirmek için uygun yöntemleri ve kaynakları seçerek planlar, en uygun veri modellerini ve programlama ve teknolojisini seçerek kullanır ve özel programlar tasarlar ve yaratır.

Yazılım Eğitimleri: Şirketlerin ana kurgusu, veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgilidir. Bir bilgiyi analiz etmek, yeni bir sistem geliştirmek kurumlara değer katmaktadır.

Örneğin; Linkedin’de Facebook’ta ilgi alanlarınıza göre gelişmeleri takip etmenizi sağlayan, WhatsApp, Teams vb yazılımlar ile  her an iletişimde bulunmazı sağlayan veri analizi ve yazılımdır.  Bu sebeple iyi yazılımcılara ve veri tabanı  ve mobil uygulama yazılım uzmanlarına ihtiyaç vardır.

Yazılım Uzmanlarından Eğitim Alın!

Depar Akademi, bu konuda en güçlü eğitim sağlayıcılardan biridir. Eğitim sektöründe biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile devam eden Depar Akademi, ülkemizin en güçlü e-ticaret şirketlerinin ve bilgi işlem sektörünün öncü markalarının yazılım uzmanları ile işbirliği yaparak bu alanda çok güçlü bir eğitim programı sunuyor. Yazılım ve veri tabanı yönetimi bilgisine erişebileceği eğitimlerle şirketinizin ya da sizlerin pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlar.

Eğitim Talep Formu

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Yazılım Geliştirme alanında, değişim ve gelişim çok hızlı gerçekleşmektedir. Her gün sektöre sunulan yeni ürünler, hizmetler, uygulamalar bulunmaktadır.

Hızlı gelişen bu sektörde sizde yeni algoritmalar, yazılım faaliyetler ve en yeni olan teknolojilerin nasıl kullanılacağı ve uygulanacağı konusunda gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Daha Fazla

Microsoft Development Fundamentals Eğitimleri

Web uygulamalarını programlama, veri ve hizmetlerle çalışma, web uygulamalarında sorun giderme ve hata ayıklama, istemci tarafında komut dosyasıyla çalışma, ve web uygulamalarını yapılandırma ve dağıtma gibi derin konulara bu eğitim ile giriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Microsoft Visual Studio Eğitimleri

Microsoft Visual Studio, Android, iOS, macOS, Windows, web ve bulut tabanlı uygulama geliştirme için kullanılabilecek bir Tümleşik Geliştirme Ortamını tanıyın. Visual Studio size, ekipçe programlar, web uygulamaları ve diğerleri için yeni kodları ortaklaşa geliştirebilmenize, hata ayıklamanıza ve test etmenize olanak tanımasını keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla

Microsoft Xamarin Eğitimleri

Xamain Eğitimleri ile deneyimli C # yazılımcılarını Xamarin ile Üç mobil platformda (Android, iOS ve Windows)mobil uygulamalar oluşturmanızı ve ardından uygulamalarınızı mobil platformlarda nasıl yayınlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

Swift ile IOS Programlama ve Java veya Kotlin ile  Android için native uygulamalar geliştirmeniz için oluşturulmuş eğitim programlarıdır. Bu eğitimler ile mobil platformlarda planlamış olduğunuz uygulamaları yayına alabilirsiniz.

Daha Fazla

Docker Eğitimleri

Docker Eğitimleri ile tek bir Docker düğümünde konteynırlama temel kavramlarına ve uygulamalarına güçlü bir giriş yapabilirsiniz. Basit bir küme içinde temel konteyner düzenlemelerini asimetile etme ve Docker’ı çoklu düğümler arasında nasıl ölçeklendirme olanağı sunduğunu anlamaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Yazılım Test Eğitimleri

Yazılım Test Etme, herhangi bir yazılım hatasını bulmak için bir yazılım uygulamasının işlevselliğini değerlendirme sürecidir. Geliştirilen yazılımın belirtilen gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeyi ve kaliteli bir ürün üretmek için yazılımdaki herhangi bir hatayı nasıl belirleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla

Microsoft Sql Server Eğitimleri

Microsoft SQL Server eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek ve teknik destek sağlamak için gereken yetkinliği kazanmanızı sağlar.

Daha Fazla

Oracle Eğitimleri

Oracle sistemleri dünya çapında, çok çeşitli sektörlerde güvenilerek kullanılmaktadır. Birden çok sistem çözümü ile Oracle teknolojisi, Oracle uygulamaları için endüstri lideri yazılımını anlayarak temellerinizi atabilirsiniz.

Daha Fazla

Java Programlama Eğitimleri

Java, en küçük bireysel projelerden, çok geniş çaplı şirketlerin kaynak yönetimi yazılımlarına kadar çok farklı ihtiyaçlara yanıt veren bir platformdur. Java eğitimleri ile Java programlama dili öğrenebilir, algoritma kurma becerisini geliştirebilir ve bu sayede masaüstü web ve mobil yazılımlar için gerekli altyapıya sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Go Eğitimleri

Go (GoLang olarak da bilinir), güvenilir ve verimli bir yazılım oluşturmak için Google mühendisleri tarafından geliştirilen açık kaynaklı, genel amaçlı bir programlama dilidir. En benzer şekilde C’den sonra modellenmiştir, Açık kaynak olarak yazılan Go diline bu eğitim ile hakim olabilirsiniz.

Daha Fazla

Veritabanı Eğitimleri

Veritabanı eğitimleri ile, PostgreSQL gibi genel amaçlı ve en gelişmiş açık kaynaklı veritabanı sistemi olan nesne-ilişkisel veritabanı yönetim sistemini kullanabilir, MongoDB gibi yüksek hacimli veri depolama için kullanılan, belge odaklı bir NoSQL veritabanının işleyişini öğrenebilir veya Cassandra, Redis gibi yapılara hakim olabilirsiniz.

Daha Fazla

Yapay Zeka Eğitimleri

Yapay zeka (AI), makinelerin deneyimlerden öğrenmesini, yeni girdilere uyum sağlamasını ve insan benzeri işleri yapmasını mümkün kılar. Bugün duyduğunuz birçok AI örneği – satranç oynayan bilgisayarlardan kendi kendine süren arabalara – yoğun bir şekilde derin öğrenme ve doğal dil işlemeye dayanıyor. Bu teknolojileri kullanarak, bilgisayarlar büyük miktarda veri işleyerek ve verilerdeki kalıpları tanıyarak belirli görevleri gerçekleştirerek bir yapay zeka yapısının kurgulanacağının temellerini eğitim içerisinde oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla

Blockchain Eğitimleri

Blockchain dağıtık bir veri kayıt yapısıdır veya sistemidir. Blockchain ile yapmış olduğunuz işlemler kesinlikle silinemez ve değiştirilemez. Ek olarak, bir zincir gibi birbirlerine bağlıdır ve şifreleme algoritmalarısı ile birbirlerine de bağlanmıştırlardır. Blockchain eğitimi ile bunun gibi birçok önemli detaylara inerek gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla