Yazılım, Mobil ve Veritabanı Eğitimleri

Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Yazılım Geliştirme alanında, değişim ve gelişim çok hızlı gerçekleşmektedir. Her gün sektöre sunulan yeni ürünler, hizmetler, uygulamalar ..

Daha Fazla

Microsoft Development F. Eğitimleri

Microsoft Development Fundamentals, web uygulamalarını programlama, veri ve hizmetlerle çalışma, web uygulamalarında sorun giderme ..

Daha Fazla

Microsoft Visual Studio Eğitimleri

Microsoft Visual Studio, Android, iOS, macOS, Windows, web ve bulut tabanlı uygulama geliştirme için kullanılabilecek bir Tümleşik Geliştirme..

Daha Fazla

Microsoft Xamarin Eğitimleri

Xamain Eğitimleri ile deneyimli C # yazılımcılarını Xamarin ile Üç mobil platformda (Android, iOS ve Windows)mobil uygulamalar oluşturmanızı ve ardından ..

Daha Fazla

Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri

Swift ile IOS Programlama ve Java veya Kotlin ile  Android için native uygulamalar geliştirmeniz için oluşturulmuş eğitim programlarıdır. ..

Daha Fazla

Docker Eğitimleri

Docker Eğitimleri ile tek bir Docker düğümünde konteynırlama temel kavramlarına ve uygulamalarına güçlü bir giriş yapabilirsiniz. ..

Daha Fazla

Yazılım Test Eğitimleri

Yazılım Test Etme, herhangi bir yazılım hatasını bulmak için bir yazılım uygulamasının işlevselliğini değerlendirme sürecidir. Geliştirilen yazılımın ..

Daha Fazla

Microsoft Sql Server Eğitimleri

Microsoft SQL Server eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek ..

Daha Fazla

Oracle Eğitimleri

Oracle sistemleri dünya çapında, çok çeşitli sektörlerde güvenilerek kullanılmaktadır. Birden çok sistem çözümü ile Oracle teknolojisi, Oracle ..

Daha Fazla

Java Programlama Eğitimleri

Java, en küçük bireysel projelerden, çok geniş çaplı şirketlerin kaynak yönetimi yazılımlarına kadar çok farklı ihtiyaçlara yanıt veren bir platformdur. ..

Daha Fazla

Go Eğitimleri

Go (GoLang olarak da bilinir), güvenilir ve verimli bir yazılım oluşturmak için Google mühendisleri tarafından geliştirilen açık kaynaklı, ..

Daha Fazla

Veritabanı Eğitimleri

Veritabanı eğitimleri ile, PostgreSQL gibi genel amaçlı ve en gelişmiş açık kaynaklı veritabanı sistemi olan nesne-ilişkisel veritabanı yönetim ..

Daha Fazla

Yapay Zeka Eğitimleri

Yapay zeka (AI), makinelerin deneyimlerden öğrenmesini, yeni girdilere uyum sağlamasını ve insan benzeri işleri yapmasını mümkün kılar. ..

Daha Fazla

Blockchain Eğitimleri

Blockchain dağıtık bir veri kayıt yapısıdır veya sistemidir. Blockchain ile yapmış olduğunuz işlemler kesinlikle silinemez ve değiştirilemez. ..

Daha Fazla

Yazılım Uzmanlığı Mobil ve Veritabanı Eğitimleri her ölçekteki şirkette ihtiyaç duyulan; web, masaüstü ve mobil yazılım geliştirme, kodlama ile birlikte veritabanı sistemlerini tasarlamak, güvenli bir şekilde kurmak, yönetmek, denetlemek amaçlı oluşturulmuş eğitim programlarıdır.

Yazılım eğitimlerimizi alan katılımcılar, eğitimlerden elde ettikleri bilgi ve bakış açısı ile projenin ihtiyaç analizini yapar, yazılım geliştirmek için uygun yöntemleri ve kaynakları seçerek planlar, en uygun veri modellerini ve programlama ve teknolojisini seçerek kullanır ve özel programlar tasarlar ve yaratır.

Yazılım Eğitimleri: Şirketlerin ana kurgusu, veriyi doğru şekilde işlemek ve kullanmak ile ilgilidir. Bir bilgiyi analiz etmek, yeni bir sistem geliştirmek kurumlara değer katmaktadır.

Örneğin; Linkedin’de Facebook’ta ilgi alanlarınıza göre gelişmeleri takip etmenizi sağlayan, WhatsApp, Teams vb yazılımlar ile  her an iletişimde bulunmazı sağlayan veri analizi ve yazılımdır.  Bu sebeple iyi yazılımcılara ve veri tabanı  ve mobil uygulama yazılım uzmanlarına ihtiyaç vardır.

Yazılım Uzmanlarından Eğitim Alın!

Depar Akademi, bu konuda en güçlü eğitim sağlayıcılardan biridir. Eğitim sektöründe biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile devam eden Depar Akademi, ülkemizin en güçlü e-ticaret şirketlerinin ve bilgi işlem sektörünün öncü markalarının yazılım uzmanları ile işbirliği yaparak bu alanda çok güçlü bir eğitim programı sunuyor. Yazılım ve veri tabanı yönetimi bilgisine erişebileceği eğitimlerle şirketinizin ya da sizlerin pek çok alanda daha verimli iş üretmesini ve zamanı daha iyi yönetmesini sağlar.