Loading Events
This event has passed.

AutoCAD Kursu Eğitim Takvimi

AutoCAD Kursu Eğitim Takvimi en yakın eğitim tarihini ve varsa ücret bilgisini gösteren bir aracıdır. AutoCAD bilgisayar destekli teknik çizim ve görselleştirme programıdır. Genel anlamda; tasarım ve çizimlerin bilgisayar ortamında hatasız ve istenilen hassasiyette yapılabilmesine olanak sağlayan eşsiz ve dünyanın en yaygın çizim aracıdır.

AutoCAD kursu ile öğrencilerimiz; mimari, betonarme, çelik, elektrik, tesisat, makine, mobilya, harita, sanayi yapıları, sanatsal yapılar, su yapıları, barajlar, köprüler, alt yapı ve üst yapılar gibi iki ve üç boyutlu proje çizimleri gerçekleştirebilir.

Autocad Eğitimi ile öğrencilerimize; Mimarlık, iç mimarlık, peyzaj, İnşaat, teknik ressam, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstriyel tasarım, makina mühendisliği alanlarında 2 boyutlu ve 3 boyutlu modelleme öğretilmektedir.

 

AutoCAD Eğitiminin Konusu

AutoCAD Eğitimimizin konularını; Teknik çizimin anlatılması, proje okuması ve çizimine yönelik temel formların öğretilmesi, Autocad’in kullanıldığı alanlarla ilgili bilgilerin paylaşımı ve kullanılan alanlarla ilgili çizimlerin uygulanması, Karmaşık çizimlerin okunması ve çizilmesi, 2 boyutlu çizimlerin 3 boyutlu çizimlere dönüştürülmesi, Objelere malzeme verilmesi ve ışıklandırması olarak sıralayabiliriz.

 

AutoCAD Kursu Eğitim İçeriği

AutoCAD Eğitimi detaylı içeriğine buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki formu doldurarak size Autocad Eğitimimizle ilgili hızlı dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.