Web Tasarımı ve Kodlama bölümü nedir?

Web Tasarımı ve Kodlama, anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin de 2016 yılında açmış olduğu 2 yıllık Önlisans programıdır. “Web Tasarımı”na ilgi duyan veya sektörde hali hazırda bu iş ile uğraşan kişilerin teorik bilgileri edinmelerini sağlamaları amacıyla eğitim vermekte olan bölüme rağbet hızla artmaktadır.

Açıköğretim Web tasarımı ve kodlama bölümü ile web tasarımcı olabilir miyim?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin açmış olduğu bölümün eğitim içeriği incelendiğinde çok verimli ve kapsamlı bilgiler bulunmaktadır. Fakat sadece derslerden başarılı olarak “Web Tasarımcı” olmak oldukça zor. Web Tasarımcı olmak için bu bölümde okuyan öğrencilerin kendilerini geliştirerek bölüm derslerini uygulamalı öğrenip, hem tecrübe hem bilgi edinmesi gerekiyor. Bu sayede öğrenci kendini sektöre hazırlar ve yanı sıra derslerinde de başarılı olmasını sağlar.

Nasıl başarılı olurum?

Sınavlara teknik dersler haricindeki Bireysel İş hukuku, Medya ve İletişim, Marka ve Yönetimi gibi derslerden geçmiş dönemlerde çıkmış sorular ve kitaplardan faydalanarak başarılı olunabilir. Fakat Web Tabanlı Kodlama, Görsel Web Tasarımı, Web Grafik Tasarımı gibi teknik bilgi gerektiren derslerden test çözerek başarılı olmak pek mümkün olmayabilir. Web Tasarımcı olmak isteyen, bu sektörde çalışmak ve geleceğini bu yönde inşaa etmek isteyen öğrencilerin teorik eğitimlerin yanı sıra uygulamalı teknik eğitim alması gerekebilir. Depar Akademi olarak Web tasarım ve Kodlama bölümü öğrencilerinin hem teorik hem de teknik derslerden başarılı olmalarını ve kendilerini sektöre hazırlamak isteyen öğrencilere yardımcı olmak amacı ile açmış olduğumuz web tasarım kurslarımız tam da size göre.

Web tasarımcı mı olmak istiyorsunuz?

Depar Akademi size teknik bilgileri verir, uygulamalarla yol gösterir, böylelikle iş bulmanıza yardımcı da olabilir.

Derslerinizde başarılı mı olmak istiyorsunuz?

Depar Akademi web tasarımı ve kodlama bölümüne yönelik hazırlamış olduğu teorik ve teknik eğitimlerle başarıya ulaşmanızı sağlayabilir.

Web Tasarım kurslarımız ile kendinizi geliştirerek ister kendi işinizi (freelance) yapabilir, isterseniz sektörde bilgi ve yetkinliğinizi göstererek (uygulama + belge ile)  yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Web Tasarım Eğitim İçeriği

Eğitim Bilgi Formu

    Web Tasarımı ve Kodlama

    March 2018

    2018-06-29T16:27:50+03:00

    Bu eğitimi arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz?

    Go to Top