Depar Akademi Teknoloji Eğitimleri

Kurumsal Teknoloji Eğitimleri

Depar Akademi olarak, Bilişim alanında iz bırakan; son teknoloji eğitimleri sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Eğitmenlerimiz, tamamen kendi alanında uzman, eğitim vermekten keyif alan, saha ve proje tecrübelerini paylaşmayı seven profesyonellerden oluşmaktadır.

Hedefimiz, sunduğumuz eğitimlerle kurumsal firma çalışanlarının teknoloji dünyasında etkin rol almasını sağlamaktır. Bu amaçla sürekli yeni teknoloji eğitimleri veriyor, yeni konu başlıkları üzerinde çalışıyoruz.

Sunduğumuz eğitim hizmetlerimizi üç ana başlıkta topluyoruz. Bunları akademimizin içinde düzenlediğimiz genel katılıma açık sınıf eğitimleri, kurumsal müşterilerimiz için akademimiz içerisinde düzenlediğimiz “kurumlarına özel” kurumsal eğitimler ve yine kurumsal işletmelerimize kendi yerlerinde düzenlediğimiz iş başı eğitimleri olarak sınıflandırıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Kurumların eğitim ihtiyaçlarını analiz edip, uzman danışmanlarımızın saha tecrübeleriyle birleştirerek, ihtiyaçları doğru adresleyen rekabet avantajı, iş verimliliği ve karlılığı arttırmaya yardımcı olacak Bilişim Eğitim Hizmetlerini, özel çözümler üreterek sunmaktayız.

Depar Akademi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, onaylı bir kuruluştur. Kurumsal bilişim alanında sunduğumuz eğitimler arasında yazılım ve veritabanı, mobil uygulama geliştirme, web tasarım programlama, ofis, sistem mühendisliği, network uzmanlığı, bilgi güvenliği uzmanlığı gibi ürün bağımsız teknoloji eğitimleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dijital pazarlama eğitimi gibi çalışanları ve kurumları geliştirici eğitim hizmetleri sağlamaktayız.

Kurumsal taleplerde şirket çalışanlarının iş süreçlerini daha etkin yönetmesini sağlayacak her türlü son teknoloji eğitiminin üzerinde çalışıyoruz. Taleplerinizde uygun fiyatlı eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bize 0216 234 30 65  yada 0850 255 05 07 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Depar Akademi olarak bağlı bulunduğumuz kuruluşlar ve sahip olduğumuz yetkinlikleri de aşağıda bilgilerinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Depar Bilgi Teknolojileri

Kurumsal Referanslarımızdan Örnekler

Depar Akademi; Kadıköy Özel İlim Bilgisayar Kursu adı altında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir markadır. Bu kapsamda her yıl 100’lerce bireysel ve kurumsal eğitim düzenlemektedir. Depar Akademi’nin eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanan bazı markalar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Kurum içerisinde kullanılan CDR rapor projesi kapsamında Mysql veri tabanının incelenmesi, rapor ekranı yavaşlık sorun tespiti ve ileriye yönelik öngörülen sorunların tespiti yapılmıştır.

Danışmanlık Hizmeti

Depar BT; Uçtan uca kurumsal çözümler üreten İnnova Bilişim için .NET yazılım mühendisi, teknik destek uzmanı gibi kaynak ihtiyaçlarına kalifiye personeller konumlandırarak çözüm üretmektedir.

Dış Kaynak Konumlandırma

Depar BT;  Kuveyt Türk’e, kendi kurumları içerisinde düzenlediği Temel ve İleri Linux eğitimleri, Mobil Uygulama Sızma Test Eğitimi ve Güvenli Yazılım Geliştirme Eğitimleri ile katkı sağlamıştır. Depar BT; sektör bağımsız bilişim eğitimleri sunmaktadır.

Eğitim Hizmeti

Dijital pazarlama stratejileri geliştirme, marka bilinirliği oluşturma, efektif reklam kampanyaları hazırlama ve Seo danışmanlığı ile marka ve pazarlama faaliyetlerine katkı sağlamaktadır.

Dijital Pazarlama

Depar BT içinde IT Ekiplerine gerçekleştirdiğimiz Windows Server 2016 eğitimi ile Sompo Japan’a katkı sağlanmıştır.

Windows Server Eğitimi

Depar BT içinde Akbank Mobil Uygulama ekiplerine gerçekleştirdiğimiz Sketchapp eğitimi başarıyla tamamlanmıştır.

Sketchapp Eğitimi

Depar BT; Excel eğitimi ile Office uygulamalarında Shell’e katkıda bulunulmuştur.

Excel Eğitimi

Çözümpark için hazırladığımız web sitesi, banner, sosyal medya ve etkinlik afişleri ile binlerce kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmıştır ve Dijital Pazarlama alanında teknoloji danışmanlığı desteği verilmeye devam etmektedir.

Dijital Pazarlama

Albayrak’ın kendi lokasyonlarında gerçekleştirdiğimiz Temel Linux, Zimbra Mail Sunucu ve Pardus eğitimleriyle IT Ekiplerine katkı sağlanmıştır.

Temel Linux Eğitimi

Karadeniz Teknik Üniversitesi için ISO 27001 danışmanlığı ile süreç iyileştirme ve standartlara uyum sağlama çalışmaları yürütülmüş olup, bilgi güvenliği alanında teknoloji danışmanlığı sağlanmıştır.

ISO 27001 Danışmanlığı

İşbank iştiraki olan Softtech’in Mobil uygulama ekiplerine Andoid Uygulama geliştirme eğitimi sunulmuştur.

Android Eğitimi

Ergo için konumlandırdığımız Java Developer personelleri ile kurum içi geliştirilen projelerine danışmanlık hizmeti sunmaya devam edilmektedir.

Dış Kaynak Hizmeti

Web sitesi tasarım danışmanlığı, Dijital pazarlama stratejileri belirleme ve dijital pazarlama danışmanlığı ile Plan Ofis’in marka bilinirliğine katkı sağlanmaktadır.

Danışmanlık Hizmeti/Dijital Pazarlama

Depar Akademi Neutec İlaç  için Openstack Eğitimleri düzenlemiş ve Neutec İlacın Openstack kurulum aşamalarında danışmanlık hizmeti sağlayarak başarılı bir iş birlikteliğine imza atmıştır.

Openstack Eğitimi/Danışmanlık Hizmeti

Depar Akademi,  Doğuş Tekknolojinin ürettiği yazılım projeleri için konumlandırdığı .Net yazılım uzmanları ile danışmanlık / dış kaynak konumlandırma hizmeti sunmuş ve yazılım ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmuştur.

Danışmanlık/Dış Kaynak Hizmeti

Depar Akademi Erturk lines için geliştirdiği mobil uygulama ile; Iphone kullanıcıları için online olarak Yunanistan, İtalya ve Türkiye arasında feribot bileti satın alabilmesine imkan sağlamıştır.

Danışmanlık Hizmeti

Depar Akademi, Emniyet Genel Müdürlüğü için bilgi güvenliği eğitimleri sunmuştur.

Bilgi Güvenliği Eğitimi

Depar Akademi, Ağaoğlu bünyesindeki IT departmanına Querying Microsoft SQL Server Eğitimi ile veri yönetimi konusunda katkı sağlamıştır.

Querying Microsoft SQL Server Eğitimi

Depar Akademi, Simens için bilgi güvenliği alanında ekip yeterliliğini artırmak amacıyla Certified Ethical Hacker (CEH) Eğitimi eğitimleri sunmuştur.

Ceh Eğitimi

Depar Akademi, Assist için kalite yönetim sistemleri ve bilgi güvenliği danışmanlık hizmeti vererek siber güvenlik alanında katkı sağlamıştır.

Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

Depar Akademi olarak Group Cycle Tr için web yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmeti sağlamıştır.

Web Yazılım Danışmanlığı

Depar Akademi, Pimte Bilişim Teknoloji Hizmetleri için web sitesi yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlamıştır.

Web Yazılım Danışmanlığı

Depar Akademi, Türkiye İş Bankası için modern data modeling eğitimi ile veri işleme süreçlerine katkı sağlamıştır. Bu sayede veritabanı yönetimi daha aktif bir şekilde sağlanabilecektir.

Modern Data Modeling Eğitimi