Teknoloji Eğitimleri Depar Akademi

Kurumsal Teknoloji Eğitimleri

Depar Akademi olarak, Bilişim alanında iz bırakan; son teknoloji eğitimler sunan bir kurumuz. Tüm eğitmenlerimiz ve teknik kadromuzla birlikte tamamen güncel içerik ve son teknolojilerle kaliteli eğitime odaklanıyoruz.

Eğitmenlerimiz, tamamen kendi alanında uzman, eğitim vermekten keyif alan, saha ve proje tecrübelerini paylaşmayı seven profesyonellerden oluşmaktadır.

Hedefimiz, sunduğumuz eğitimlerle kurumsal firma çalışanlarının teknoloji dünyasında etkin rol almasını sağlamaktır. Bu amaçla sürekli yeni teknoloji eğitimleri veriyor, yeni konu başlıkları üzerinde çalışıyoruz.

Sunduğumuz eğitim hizmetlerimizi üç ana başlıkta topluyoruz. Bunları akademimizin içinde düzenlediğimiz genel katılıma açık sınıf eğitimleri, kurumsal müşterilerimiz için akademimiz içerisinde düzenlediğimiz “kurumlarına özel” kurumsal eğitimler ve yine kurumsal işletmelerimize kendi yerlerinde düzenlediğimiz iş başı eğitimleri olarak sınıflandırıyoruz.

Bilişim alanında kurumsal danışmanlık çözümleri, dış kaynak konumlandırma hizmetleri için Depar BT ‘yi ziyaret edebilirsiniz.