1.OracleDatabase: Introduction To SQL

Kurumsal altyapıda kullandığınız Oracle Veritabanında kompleks SQL yapılarını inşa edin. Oracle SQL yapısına güçlü bir giriş yaparak firmanızda mükemmele ulaşın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

2.OracleDatabase: Programming with PL/SQL

Bu eğitimde PL/SQL işlemlerine genel bir giriş yapın. Güç bakımından yüksek destek veren bu programlama dilinde kendinize değer katın. Prosedürleri, işlevleri, paketleri ve daha fazlasına ulaşın ve PL/SQL paketlerini kullanmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

3.OracleDatabase: Administration I

Sunucu ve uygulama araçlarını yükleme yükseltme sistem depolamayı ayarlamak ve veritabanı sistemi için
ileride olacak olan depo gereksinimlerini planlayabilirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

4.OracleDatabase: Administration II

Veritabanınızı Kontrolünü sağlayabilrisiniz. Veritabanı Denetimi’ni Kullanarak, şema nesneleri oluşturmayı(tablolar,görünümler,dizin vb.) Kullanıcı güvenliğini yönetin. Veritabanı yedekleme kurtarma ve veri alma veya verme gibi işlemleri gerçekleştirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

5.OracleDatabase: Performance Tuning

Veritabanı Performansını Optimize edin. Oracle Veritabanınızda optimize edilmesinde rol oynayan faktörleri ele alın. Performans Sorunlarına neden olabilecek sorunları önleyin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

6.OracleDatabase: SQL Tuning

Kullanıcı yanıt süresini en düşük zaman ölçeğine indirin. Ayrıca tüm satırları işlemek için gereken en az miktarda kaynağın kullanımını sağlayın.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

7.OracleDatabase: RAC Administration

Gerçek Uygulama kümesi(RAC) yönetimi eğitimi ile RAC veritabanı mimarisi hakkında bilgiye sahip olsun. Global Kaynakları ve Önbellek Füzyonunu daha fazla öğrenir hale getirin ve daha uzman durumda bulunun.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

8.OracleDatabase: Tuning (Performance&SQL Tuning bundle)Oracle

Kullanıcıların veritabanı ortamlarını proaktif olarak ayarlamalarını sağlayın. Performans sorunları belirleyin ve çözün. Mevcut performansınızı sürdürün.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

9.OracleDatabase: Advanced PL/SQL Programming Oracle

PL/SQL uygulamarınızı analiz edin PL/SQL rutinlerinizi nasıl yazacağınızı ve performansını arttırabilecek ön bellekleme tekniklerini nasıl yazacağınızı öğrenin.

Eğitim 3 gün 18 saattir.

10. Oracle APEX (Application Express) Programming Oracle

Her yere dağıtabileceğiniz özel ve birinci sınıf olan yapılara sahip, güvenli kurumsal yazılımlar için düşük kodlu geliştirme platformunda yapılarınızı inşa edin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

11.OracleFormsDeveloper: Build Internet Applications Oracle

Etkileşimli internet uygulamaları oluşturmayı öğrenin, test etmeyi ve dağıtma alt yapısını kurun. Bir grafik kullanıcı ortamında çalışırken,onay kutularını, liste ögelerini ve radyo grupları gibi kullanıcı giriş inputlarını nasıl oluşturup özelleştirebileceğinizi öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

12.OracleReportsDeveloper: Build Reports Oracle

Çeşitli standart ve özel web raporları tasarlamayı ve oluşturmayı öğrenin. herhangi bir veri kaynağından çok sayıda raporlama stilinde veri almayı, görüntülemeyi ve biçimlendirmeyi ve çıktıyı herhangi bir hedefe yayınlamayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

13.OracleDatabase: Security

Kendinizi ve kurumunuzu güvence altına alın. kullanıcı hesapları otantikasyon metodları,Ayrıcalıklar ve roller gibi işlemlerde tamamen güvence altında olmayı öğrenin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

14.OracleDirectoryServices: Administration

Directory Manager veya uygun komut satırı aracını kullanarak yapılandırma kümesi girişlerini ekleyin, değiştirin veya silerek işlemlerinizi genişletin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

15.OracleDatabase: Administera DataWarehouse

Nasıl veri çıkaracağınızı, dönüştüreceğinizi ve yükleyebileceğinizi öğrenin. Veri ambarı performansını iyileştirmek için materyalize görünümleri kullanın ve sorgu yeniden yazımlarının performansı nasıl arttırabileceğini öğrenin.

Eğitim 4 gün 24 saattir.

16.OracleFusionMiddleware: Build Applications with Oracle Forms

Form uygulaması nasıl oluşturulacağını öğrenin. Java Bileşenleri’ni kullanarak temel formun görünümünü ve işlevselliğini geliştirin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

17.OracleFusionMiddleware: Java Programming

Geliştirmeler yapın. uygulama ve yönetim için size tam destek sunarak efektif geliştirmeler yapabilirsiniz. Özellikle, katman yazılımı, yazılım bileşenlerini veya kurumsal uygulamaları birbirine bağlayabilrsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

18.OracleFusionMiddleware: Build Java EE Applications

Kuruluşunuzda ki verimliliği arttırmak için uygulama geliştirmeyi basitleştirin. Yenilikçi ancak olgunlaşmış Java EE geliştirme çerçevesini kullanarak
JAVA EE uygulamaları oluşturarak hem daha verimli olun hemde uçtan uca geliştirmeler yapın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

19.OracleWebLogicServer: Advanced Administration

İleri Admin yönetimi ile Sunucu geçişi yerine çalışma sistemini otomatikleştirin. Kimlik doğrulama için LDAP’yi kullanın. WLDF veya SNMP kullanarak sunucuları izleyin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

20.OracleWebLogicServer: Diagnostics and Troubleshooting

WebLogic Server ile kurumsal hizmetlerce size sınırsız destek sunar. WebLogic Server Çeşitli alt sistemlerini izlemnize, profillemenize ve sorun
gidermenize yardımcı olacak birçok araç içererek sizi teşhis etme ve sorun giderme konularında ileriye taşır.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

21. OracleApplication Express: Developing Web Applications

Web Uygulamaları geliştirme ile dinamik eylemleri gerçekleştirin. eklentileri ve paylaşılan bileşenleri de açıklar hale gelin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

22.OracleBISuiteEE10gR3: Build Repositories

Veritabanınızda Fiziksel Katmanını Oluşturma, iş Modeli Oluşturma ve Havuz katmanını haritalama havuzun sunum katmanını oluşturma Repository test etme
onaylama gibi işlemleri yapabilir hale gelin.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

23.OracleBISuiteEE10gR3: Create Reports and Dashboards

Panoları analiz edebilme kabiliyetine ulaşın ve oluşturabilen aynı zamanda da yöneten olun. Raporlarınızı kolay bir şekilde hazırlayın.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

24.OracleHyperion Planning11.1.1: Create&Manage Applications

Kurumsal olarak planlama uygulamalarınızı oluşturmak, boyutlandırmak, ayarlama ve hesap hiyerarşilerini kullanabilirsiniz. Veri yükleme işlemleri yapabilir duruma gelebilirsiniz.

Eğitim 5 gün 30 saattir.

Yenilikler için bizi linkedin sayfamızdan takip edebilirsiniz.