Microsoft Office Uzmanlığı Eğitimleri

Microsoft Office Uzmanlığı

Microsoft Office Uzmanlığı Eğitimin amacı nedir?

Microsoft Office Uzmanlığı, her türlü iş ihtiyacına MS Office uygulamalarını kullanarak çözüm üretebilecek uzmanlar yetiştiren bir eğitim programıdır. Program, Microsoft’un tüm dünyada kabul görmüş ofis üretkenlik yazılımı olan Microsoft Office araçlarında yetkinlik sağlamak temel hedeftir. 

Eğitime kimler katılmalıdır?

Office Uzmanlığı eğitimleri, iş ortamında daha üretken ve verimli hale gelmek isteyen kişiler için uygundur. Katılımcılar bu eğitim sayesinde bilgi seviyelerini yükseltebilecekleri gibi, alacakları sertifika ile de kariyerlerinde daha iyi bir noktaya gelebilirler.

Eğitim ne kazandırır?

Bu eğitimler sayesinde katılımcılar hem iş hem de kişisel yaşantılarında zamanı daha etkili ve verimli kullanabilmek adına Office araçlarından ne şekilde faydalanabileceklerini öğrenirler. Bu bilgileri deneyimle desteklemeleri durumunda başarılı bir kariyer oluşturma şansına sahip olurlar. Eğitim programı katılımcıya bir kariyer başlangıcı ya da var olan kariyerinde yükselme imkânı sağlar.

Eğitimin önkoşulları nelerdir?

Tüm katılımcılar için uygundur. Her hangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Eğitim nerede verilecektir?

Eğitimler Depar Akademi Kadıköy şubesindeki eğitim salonlarında düzenlenecektir.

Eğitim materyalleri nelerdir?

Eğitimlerimiz bilgisayarlı ve projeksiyonlu sınıflarda yapılır. 

Eğitim içeriği nedir?

Office Uzmanlığı eğitim içeriği orijinal Microsoft müfredatına sadık kalınarak ve Microsoft standartlarına uygun olarak düzenlenmektedir.

  • MS Excel
  • MS Word
  • MS Powerpoint
  • Outlook 

Eğitimler kimler tarafından verilecektir?

Eğitimler, Microsoft CertifiedTrainer  (MCT) sertifikasına sahip uzman eğitmenlerimiz gözetiminde uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim sonunda alınacak belgeler nelerdir?

Eğitimini tamamlayan katılımcılara eğitim katılım belgesi verilir. Ayrıca katılımcılar isteğe bağlı olarak Microsoft’un ilgili sınavlarına girerek Microsoft onaylı uzmanlık sertifikalarına sahip olabilirler.

Microsoft Office Eğitimleri Bilgi Talep Formu

Depar Akademi Olarak Sunduğumuz Genel Katılıma Açık Microsoft Office Eğitimleri

Word Eğitimi

Microsoft Word

Microsoft Word Eğitim programıyla katılımcıların Microsoft Word programının gelişmiş özelliklerini kullanabilmeleri, tablolar, çizimler ekleyerek etkili ve görsel belgeler oluşturma konusunda bilgi ve..

Word Eğitim İçeriğine Git

Excel Eğitimi

Microsoft Excel

Microsoft Excel kursu A’dan Z’ye herkesin ihtiyacı olabilecek en temel programlardandır. Excel kursu ile kursiyerlerimiz işlerinde ihtiyaç duydukları basit ya da karmaşık hesaplamaları yapabilir, notlar..

Excel Eğitim İçeriğine Git

PowerPoint Eğitimi

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint Eğitim programıyla katılımcıların PowerPoint programını kullanarak profesyonel sunumlar hazırlayabilmeleri, sunulara görsellik nesneler ekleyerek,  mesajlarını vurgulamak ve etkili..

PowerPoint Eğitim İçeriği

Outlook Eğitimi

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook Eğitimi ile katılımcıların, Outlook temellerini öğrenmeleri, mail gönderme alma, görev, takvim ve kişileri kolaylıkla yönetebilecek bilgilerin verilmesi hedeflenmektedir.

Outlook Eğitim İçeriğine Git

Access Eğitimi

Microsoft Access

Microsoft Access Eğitimi ile katılımcıların, veri tabanı mantığını kavrama ve Access’i kullanarak veri tabanı oluşturma, veri girişleri yapma, veri formları ve sorgular yapabilecek düzeyde bilgi..

Access Eğitim İçeriğine Git

Sql Eğitimi

Microsoft Sql Eğitimi

Microsoft Sql Eğitimi ile katılımcıların veritabanı kavramı, MS SQL Server’in yönetilmesi, SQL Server özelliklerinin, komut ve araçlarının kullanımı ve raporlamada kullanmak üzere..

Sql Eğitim İçeriğine Git